Opinie

  1. Jakub “ZłapKadr Fotograf” ★☆☆☆☆

    Byłem zjeść kebaba, ale siedział obok mnie jakiś dziwny mężczyzna który gadał coś do telefonu (28.11) gadał coś że jest mati wiśnia etc itp. Chyba prowadził transmisje na żywo, był bardzo obrzydliwy oddał gazy podczas jedzenia i śmiał się z tego do telefonu. Kebab bardzo dobry ale mówię starsznie dziwni ludzie w lokalu siedzą, obsługa powinna coś z tym zrobić! (Sprawdziłem i tak, na kanale Mati Wiśnia leciał livestream z lokalu)

  2. Kamil Broniarek ★★☆☆☆

    Jadłem kebab na cienkim średni : mięso mieszane, sos mieszany - bardzo słaba opcja. Ogromnie dużo sosu aż cieknie, ciężko wyczowalne inne składniki, czy to mięso? Nie wiem. Surówki ugrzane wraz z całą pita. Ogólnie nie polecam.

  3. Wojtek “Wojtek2k15” Bogusławski ★★★★★

    Kebab bardzo dobry Jeden z najlepszych których jadłem polecam. Mały kebab prawie taki samy jak średni

  1. lukasz dudkiewicz ★★☆☆☆

    Już dawno nie jadłem tak fatalnego kebaba. Zamówiony - talerz mały, kurczak, sos mieszany, na miejscu. Pierwsze co rzuca się w oczy to fakt, iż zamawiając na miejscu otrzymałem kebaba w pojemniku na wynos... Pierwszy raz widzę coś takiego. Mięso słabe w smaku, bez wyrazu, zalane rozwodnionym sosem żeby zabić jego smak. Sos - typowy z marketu, wodnisty i octowy. Surówki - trochę suchej pekinki, 2 połówki ogórka zielonego, 2 plasterki jalapeno. Bezpłciowe to i niesmaczne. Porcja nieadekwatna do ceny (24 zł). Wyszedłem głodny. Plus za szybkie podanie dania. Dla mnie kompletna porażka. Widziałem 2 osoby które zamówiły kebaba w cienki i grubym. Obie porcje bardzo małe. Jak na wstępie, fatalny kebab. Ode mnie 2/5.

  2. Pozytywny Pozytywny ★☆☆☆☆

    Nie polecam przez 3 dni robił dobre kebaby jak przyszedł dzień na wystawienie opinii wszystko było fajnie a jak już się wystawiło opinię na drugi dzień pokazał jak smakuję kebab kolega że zamówił box a ja amerykańskiego kolega w boxie czuł jak by piach jadł z mięsem a mój amerykański był masakra dobrze ze zdążyliśmy do domu. Po prostu nie polecam masakra

  3. mateusz guz ★★★★☆

    Klasyczny kulson, zrobiony moim zdaniem całkiem poprawnie, mięso nie przeszkadzało, sosy w porządku, na plus fajna bułka (brałem na grubym), surówki była dosłownie szczypta więc nie ma co o niej gadać. W tej cenie nie oczekiwałbym nic więcej. Zadbajcie tylko trochę o czystość stolików bo są całe ulepione.

  1. DelucaG Entertainments ★★★★☆

    Wybrałem kebab box bez surówek. Ogólnie kebab jest dobry i poprawny,nie znalazłem w nim nic nieprzyjemnego,ceny przeciętne, charakterystyczne w nim było jedynie mięso które jest mocno spieczone i twardsze co jest kwestią preferencji każdej osoby ale nie ma mowy o jedzeniu gluta lub pasztetu. Porcja jakość i ilość mięsa do frytek jest dobra,jedynie sos ostry nie pali ani trochę, ogólnie się nie zawiodłem ale bez fajerwerków

  2. Yolos ★☆☆☆☆

    Jedyny plus za różnorodność warzyw (kapusta, pomidor, papryka jalapeno, ogórek który nie pasuje). Mięso to typowa kula mocy jednak tak paskudnej w życiu nie miałem okazji spróbować. "Mięso" smakuje okropnie, ma konsystencję żelki a jedyną wyczuwalna przyprawą w nim jest sól bo po 4 gryzach mimo dużej ilości sosu i warzyw od razu chce się pić. Może dla głodnego na kacu do zjedzenia ale w innym przypadku nie da się tego zjeść...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ARIYAN KEBAB?

ARIYAN KEBAB znajduje się przy Joachima Lelewela 19, 96-100 Skierniewice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ARIYAN KEBAB?

Można skontaktować się z ARIYAN KEBAB pod numerem +48 739 406 790

Jak można dotrzeć do ARIYAN KEBAB?

Do ARIYAN KEBAB można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements