Przegląd katalogu
- 375 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 375 wyników
Przeglądaj park w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 375 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 232,230 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera park z miast takich jak Łódź, Rzgów, Zgierz, Tuszyn, Łask i innych.
“Jedyny duży minus sklepu to trudności z poruszaniem się z wózkiem dziecięcym, już na samym wejsciu trzeba sie nakombinowac zeby wjechac i ominąc wszytkie stojaki. Mogłaby ktoś coś z tym zrobić bo zniechęca to mnie akurat do swobodnych zakupów w tym sklepie.”
“Chodze do tego sklepu od paru lat ceny są takie że ale daje 5 gwiazdek bo jest przemiła obsługa”
“Dobrze zaopatrzony sklepik osiedlowy. W drodze do pracy w sam raz☺”
“Świetny hotel! To już mój trzeci pobyt i zawsze wracam z przyjemnością. W pokojach jest czysto, bardzo przyjemna atmosfera – ogromne podziękowania dla pań sprzątających. Szczególnie chciałabym wyróżnić Panią Martę z recepcji – bardzo miła dziewczyna. Daję 5 gwiazdek, bo dla mnie nie było żadnych minusów.”
“Organizowaliśmy tam chrzciny. Właścicielka konkretna, potrafi doradzić. Sympatyczna. Cena niska. Obsługa imprezy na duży plus. Jedzenie także bardzo dobre. Brak zastrzeżeń z naszej strony. Wszyscy goście byli zadowoleni.”
“Bardzo miły i sympatyczny chłopak za kasą. Od razu przyjemniej robi się zakupy w takim miejscu.”
“Na akwarystycznej mapie Łodzi jest coraz mniej punktów, co sprawia że każdy sklep jest na wagę złota. Polecam fachowa i bardzo miła obsługa. Kochajcie nasze zwierzęta i rozpieszczajcie je !!!”
“Polecam każdemu, kto ceni profesjonalizm. Apteka zawsze dobrze zaopatrzona.”
“Byłam miło zaskoczona – to nawet za mało powiedziane. Przyszłam na zakupy zmęczona i wyczerpana po pracy, między innymi miałam tylko jedno piwo, a na "żywą" kasę była kolejka. Jednak jeden z pracowników, mężczyzna, zaprosił mnie do kasy samoobsługowej. To było bardzo miłe — poczuć, że ktoś dba o ruch i komfort klientów. Poczułam się bezpiecznie z moim piwem i poszłam do kasy samoobsługowej. Ten sam pracownik szybko zareagował na potwierdzenie mojego alkoholu, a jednocześnie zwrócił uwagę na moje awokado, które odłożyłam, bo nie mogłam go zeskanować. Błyskawicznie poradził sobie z tym i szybko poszłam do domu ze wszystkimi zakupami. Podsumowując: przekażcie mu ode mnie podziękowania — to człowiek o wielkim sercu i wysokim intelekcie, co rzadko się zdarza w obsłudze klienta. Robiłam zakupy o 19:44, 12 sierpnia. Wielkie dzięki!”
“Lubię ten market od długiego czasu co jakiś czas robię zakupy ogólnie, dzięki gazetką widzę na bieżąco co jest jak w każdym markecie i to mi pomaga czasowo podjąć decyzję zakupu nie ukrywam że korzystam z promocji jak każdy ale co najważniejsze to produkty spożywcze, mięsne, rybne ,pieczywo itd.są bardzo dobre i się nie zawiodłem co do jakości. Jeśli chodzi o obsługę jest miła i prosząc o wyjaśnienie pomagają z chęcią i tez doradzą, czystość jest okej,dojazd jest ogólnie dostępny z każdej strony wszystko jest dlatego decydowałem się na opis bo długie lata tu przyjeżdżam może sentyment bo wpadam w lata mam swoje sprawdzone miejsca na zrobienie zakupów. Pozdrawiam wszystkich.”
“Bardzo dobry sklep w środku. Piwo z nalewaka na wynos! I ryba. Bardzo polecam))”
“Auchan można by powiedzieć, że jest jednym z najlepiej wyposażonych sklepów. W Auchan robię najczęściej zakupy produktów alkoholowych. Jest prze ogromny wybór piw. Polskich piw nie liczę bo komerchę mamy wszędzie. Jest dużo czeskich, niemieckich, ukraińskich, belgijskich piw. Ceny też są przystępne.”
“Pokoje czyste w nowej aranżacji. Dogodna cena. Jest gdzie zaparkowac pojazd.Praktycznie centrum miasta więc wszystko jest pod ręką i wszędzie można dojechać. W pobliżu sklepy tramwaj autobus bankomat praktycznie jak w domu..polecam!!”
“Kebab dobr. 5 gwiazdek z miłą obsługę i chyba pierwszy raz ktoś z obsługi w kebabie zapytał mnie czy wszystko ok i czy kebab smakuje.”
“Ten sklep to naprawdę rewelacja, ilość rzeczy, różnorodność, wózki, wanienki, foteliki wszystko tam jest! A obsługa? O matko gdybym miała dawać skalę oceniania od 0-10 to dałbym 11! Pan który tam pracuję jest naprawdę najlepszy pracownikiem (wnioskuję o premię) odpowie na każde pytanie, pomoże w każdy możliwy sposób, doradzi, nie ma u Niego na dzień dobry „nie da się” próbuje zawsze pomóc. U nas skutecznie, jechaliśmy po wózek z Torunia i gdybym miała kupić kolejny wózek czy inne akcesoria to pojechałabym tylko tam bez żadnego zastanowienia. Polecam bardzo serdecznie i proszę się nie zastanawiać!”
“Fajne, klimatyczne miejsce. Duża wygoda dla mieszkańców tej części miasta. Pomysł likwidacji rynku to skandal świadczący o całkowitym lekceważeniu potrzeb ludzi, często starszych, robiących tu zakupy oraz nie liczenie się z nikim i z niczym. Likwidacja miejsc pracy, często dorobku życia tu handlujących, ignorowanie potrzeb społecznych a wszystko w imię bliżej nieokreślonych i nie zrozumiałych interesów miasta. Ale po co liczyć się ze zdaniem mieszkańców, pewnie jesteśmy za głupi żeby zrozumieć wyższe potrzeby.”
“Regularne wizyty w subwayu i realnie ten w okolicy najlepszy . Bardzo miły Pan w okularach . Porządnie zrobiona i zapakowana kanapka”
“Świetny hotel na uboczu miasta. Cisza, spokój. Obsługa bardzo miła, pomocna, profesjonalna. Herbata/kawa dostępna przez 24h w recepcji. Pokój czysty, wygodne łóżko. Na pewno przyjadę tu znów.”
“Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hoteliku. Przemiła Pani na recepcji, wesoła i kontaktowa, bardzo przyjemnie się z nią rozmawiało :) Pokój był czysty i niesamowicie przytulny, łóżko wygodne. Łazienka również czysta, ręczniki wyprane, mydło na miejscu. Spędziłam tu dwie noce i jestem pod wrażeniem, jak można zadbać o gościa. Miałam zamówione śniadania, wybrałam opcję z kiełbasą na gorąco - porcja duża, było smacznie. Oprócz kiełbaski był chleb, ser żółty, wędlina, serek topiony, herbata (lub kawa, jak kto woli). Dziękuję Pani z recepcji za tak miły pobyt. Pozdrawiam serdecznie i liczę, że spotkamy się w przyszłym roku! ❤️”
“Miła obsługa, cały czas te same panie :-) , polecamy”
“To jedno z najlepszych miejsc z kebabem, jakie odwiedziłem w Polsce! Porcje są ogromne, mięso idealnie doprawione i soczyste, warzywa świeże, a sosy świetnie dobrane. Obsługa z Ukrainy jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i sprawia, że człowiek czuje się tu mile widziany. Ceny bardzo rozsądne jak na taką jakość. Zdecydowanie brakuje mi takiej sieci w innych miastach Polski – gdyby otworzyli lokale w całym kraju, byłbym ich stałym klientem!”
“Rewelacyjne i bardzo smaczne oraz syte jedzenie. Polecam zglodniałym oraz smakoszom. Nikt nie pożałuje. Z pozdrowieniami od Grzegorz Przetakiewicz @Fotograficzne Studio Domowe w Olkuszu. ul. Fr. Nullo 2/37; 32-300 Olkusz”
“Bardzo dziękuję Pani Sylwi z obsługi kasowej, za okazałą pomoc podczas zakupu smartwatcha a przede wszystkim za okazaną empatię dla mnie podczas płatności za zakup.”
“Super pomysl ze powiekszoną strefą kas samoobsługowych.Pani ma samoobslugowym pomaga klientom a nie traktuje ich jak złodziei-jak to jest w Tesco na Pojezierskiej .Bardzo duża różnorodność asortymentu i ceny na każdą kieszeń. Zakupy przebiegły bardzo pomyślnie. Polecam !”
“Jak zawsze szybko i sprawnie miła obsługa pizza mała idealna na raz”
“Bardzo, bardzo polecam Restauracje Jedwabna. Mieliśmy w niej przyjęcie rodzinne i wszystko było wręcz idealnie: wystrój, jedzenie, atmosfera, gospodarze. Byliśmy dużym wyzwaniem bo część gości jest na diecie, kucharz sprostał, a wręcz przeskoczył nasze oczekiwania. Pani Amelia to dusza tego miejsca, zadbała o wszystko i tak jak powiedziała było dobrze. Sala czyściutka, pięknie przygotowane stoły, wszystkie detale omówione. Dziękujemy bardzo, będziemy wracać!!!”
“Genialna ekipa gotowa doradzić i wyciągnąć pomocna dłoń dla absolutne go laika :)”
“Raj dla osób które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zatowarować swój sklep. Jest to również bardzo dobre miejsce dla osób chcących kupić coś dla siebie. Podejrzewam że takiej szerokiej oferty nie znajdziemy w żadnej innej lokalizacji. Nie chcę przesadzać ale sądzę że istnieją tam setki punktów oferujących odzież i obuwie. Poza tym miejsce to jest bardzo zadbane, czysto, przestronnie, mamy tu punkty gastronomiczne, w toaletach czysto i pachnąco, spokojnie można załatwić potrzeby i stojące i siedzące. Bardzo zachęcam do odwiedzenia tego Miasta”
“Poza placem zabaw niestety nie ma nic więcej, natomiast jest dużo zieleni i ławeczek można chwilę odpocząć”