Przegląd katalogu
- 170 Łączna liczba firm
- 3.8 Średnia ocena
- 87% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 170 wyników
Przeglądaj niezapomniane wrażenia w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 170 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 3.8/5 na podstawie 82,686 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera niezapomniane wrażenia z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Tomaszów Mazowiecki, Łask i innych.
“Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z baniek mydlanych, które prowadzi Ewelina. Mnóstwo teorii i praktyki. Wspaniale spędzony czas, dziękuję ❤️”
“Bardzo miłe doświadczenie we współpracy z kocham przygodę. To były nasze pierwsze wakacje, czuliśmy się bardzo zaopiekowani, kontakt o każdej porze dnia i nocy, polecam serdecznie:)”
“Bardzo profesjonalne podejście do klienta, niesamowity klimat, włosami naszego syna Kuby zajmowała się pani Natalia właścicielka, usługa wykonana na najwyższym poziomie. My i syn bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Dziękujemy za mile spędzony czas i bardzo polecamy to miejsce. Pozdrawiamy serdecznie”
“Polecam bardzo studio KYTOD TATTOO!!! Projekt i tatuaż wykonany profesjonalnie, bez problemu uzyskałem odpowiedź na każde pytanie i dodatkowo wyjaśnione co bardzo ułatwiło zrozumienie wszystkiego co związane z tatuażem ( pierwszy tatuaż ) chciałbym jeszcze raz podziękować za tatuaż jest zajebisty !!! Pozdrawiam”
“Bardzo bardzo bardzo i jeszcze raz bardzo polecamy usługi Urban Wedding!! DJ Łukasz rozkręcił najlepszą wixe na jakiej byliśmy. Parkiet od początku do końca imprezy był zapełniony, wszyscy znajomi zachwyceni :D Łukasz posiada doświadczenie i niesamowite wyczucie, obserwuje gości i potrafi idealne dopasować muzykę tak aby każdy się dobrze bawił. Przetańczyliśmy tyle czasu, że niektórzy następnego dnia nie mogli chodzić xD Warto też pochwalić za kwestie organizacyjne - zdaliśmy się sporo na doświadczenie Rafała i Łukasza, dzięki czemu cały przebieg wesela był jak bułka z masłem, nie musieliśmy się o nic martwić, wiedzieliśmy, że nasz anioł stróż Łukasz nad nami czuwa! Dziękujemy jeszcze raz Panowie, świetna robota, trzymajcie tak dalej!”
“Zdjęcie przedstawia mural "Wszystko o Ewie" mieszczacy się na budynku A4 - zakład patomarfologi. Co do hostelu mieści się na 13 piętrze w budynku głównym - A1 wejscie A”
“Krótki czas oczekiwania, byliśmy w środku tygodnia. Bardzo miła obsługa. Zalewajka smaczna i syta. Sałatka włoska, wierzę na słowo, że smaczna, nie spróbowałem, wyglądała super, ale ja już byłem tak najedzony, że nie miałem miejsca, nawet na listek miętowy. Teraz trochę o kopertach ze schabu, mięsko smaczne, ziemniaczki dobre i pyszne surówki. Jak zobaczyłem tależ, to pomyślałem , że z tymi surówkami to lekka przesada i pewnie prawie ich nie ruszę, co u mnie jest normą, bo wszędzie są na jedno kopyto. Moje obawy, rozwiały się bardzo szybko, jedna lepsza od drugiej, zostawiłem trochę, bo najzwyczajniej w świecie zapaliła mi się zielona lampka w baku. Niepozorne miejsce, ale godne polecenia dla osób, które chcą smacznie i dobrze zjeść.”
“Sushi bardzo dobre, mega plus za to że rolki są naprawdę duże i smaczne. Czas przygotowania też na plus. Dodaje też menu dla zainteresowanych.”
“Byłem mega pozytywnie zaskoczony zestawieniem składników. Kurczak w panierce czy szarpany jest dobrej jakości. Porcje są mega duże. Pani (prawdopodobnie wlascicielka) bardzo miła :) gorąco polecam”
“Na ten moment super. Byliśmy pierwszy raz. Pan pomocny , dopowiedział i pomógł gdyż trochę wybrzydzaliśmy. Przepraszamy ;) bardzo smaczne, nie meczy potem. Kawka dobra, nie kwaśna. Na pewno wrócimy. Bardzo miła alternatywa. Jedno pytanie. Nie było w menu tostów a widziałem goscia, który jadł tosty ;) można je zamówić następnym razem?”
“Piękna lokalizacja i równie piękne pokoje. Jedyne czego nam brakowało to jakieś miseczki, ale tak poza tym wszystko super. Apartament posiada zmywarkę oraz piekarnik co jest dużym udogodnieniem. Wanna wygodna, a przeszklona łazienka robiła wrażenie. Wszystko dostępne na kody dzięki czemu czuliśmy się tam bardzo bezpiecznie. Super kontakt z właścicielem. Sam przed przyjazdem wyszedł z inicjatywą zaparkowania na parkingu podziemnym. Polecamy i na pewno jeszcze kiedyś wpadniemy. ❤️”
“Drink bar na najwyższym (piątym) piętrze hotelu PURO. Świetny klimat, wygodne fotele czy kanapy, przyciemnione światła, wyposażenie wysokiej jakości. DJ z nienachalną ale fajna muzyką - nie przeszkadza w rozmowie a zagłusza skutecznie rozmowy z sąsiednich stolików. Ciekawe drinki, choć zdarzyło mi się pić lepsze (ale i tak wysoki poziom) Ceny nie najniższe - trzeba liczyć od 40pln w górę za drinka. I najlepsze na koniec - widok na oświetlone noca : Manufakturę, Pałac Poznańskiego. Rewelacja Całość tworzy super klimat. Polecam.”
“Bardzo kameralny lokalik, od wejścia uderza duża kolorystyką. Zainteresowani tą kuchnia zamówiliśmy dania główne tj.Lagman i Besbarmak. Lagman w smaku zupa gulaszowa, dobrze doprawiona z kawałkami mięsa i makaronu. Besbarmak, czyli jak dla mnie makaron z wyłożonym mięsem i paroma kawałkami kiełbasy z konia, cebulą i kolendrą. Mięso w obu przypadkach mięciutkie, sycące i smaczne. Miła obsługa.”
“Pani Ewa to złota kobieta! Nie dość, że znalazła wycieczkę w świetnej cenie to jeszcze służyła nam pomocą i przygotowała dokumenty w środku nocy!!! Dawno nie spotkałam się z takim zaangażowaniem aby klient był usatysfakcjonowany!!! Polecam z całego serca”
“Najlepsze biuro podróży! Co roku kupuję tu wakacje i zawsze wszystko idzie bezproblemowo. Szczególnie duży plus za kontakt z biurem i doradzanie hoteli. Zawsze 10/10. Polecam!”
“Budka z burgerami i piwem, która nie zmieniła się klimatem od czasów PRLu, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Burgery z frytkami tez smakują jak z tamtych czasów. Nie spodziewajcie się hybrydowych cudów kulinarnych, ale prostego burgera i pysznych frytek a nie będziecie zawiedzeni. Cenowo konkurencyjnie, obsługa wspaniała. Na kostce w sokolnikach lesie, nie ma lepszej miejscówki na piwko i burgera z frytkami.”
“Bardzo miła i swobodna atmosfera. Usługi u Pani Małgosi na najwyższym poziomie i świadczone w miłej atmosferze. Dobry stosunek ceny do jakości. Polecam!”
“Ogromna zmiana baru. Dawno nie byłam, nowe oblicze baru. Bardzo ładnie, nowocześnie lecz klimat ten sam. Polecam”
“Z racji na ślub plenerowy szukaliśmy sali z pięknym ogrodem na wyłączność. Byliśmy w kilku dość znanych miejscach, ale żadne nie miało tego czegoś co Dworek Amber. Zdjęcia i filmy na profilu Facebookowym nie oddają zjawiskowości całego obiektu. Od pierwszego spotkania z właścicielem sali Panem Michałem czuć było mega profesjonalizm, doświadczenie w branży i ludzkie podejście. Od momentu podpisania umowy do dnia wesela (niecałe 1,5 roku) wszystko przebiegło zgodnie z wcześniej ustalonymi wytycznymi, bez żadnych problemów i w znakomitym kontakcie. Pan Michał zawsze miał dla nas czas na spotkania oraz rozmowy telefoniczne. Sala oraz ogród w dniu ślubu wyglądały bajecznie. Klasa, elegancja i klimat sali jak na dworek przystało. Obiekt współpracuje z Panią Dagmarą - florystką, której na osobnym spotkaniu przedstawiliśmy wizję dekoracji. Finalny efekt przerósł nasze oczekiwania. Ceremonia ślubna w ogrodzie pełnym pięknych roślin spełniła nasze oczekiwania w 100%. Białe krzesła, biały dywan oraz biała altana wraz białymi kwiatami stworzyły bajkową atmosferę przed, w trakcie jak i po ceremonii zaślubin. Idealnym podsumowaniem ogrodu jest to, że zdecydowaliśmy się tam na sesję przed ślubem w dniu imprezy, a należymy do ludzi bardzo wybrednych jeśli chodzi o względy estetyczne. A samo wesele i jego obsługa? Gdyby można było dać 6 gwiazdek, to właśnie tyle byśmy dali. Jedzenie - przepyszne i pięknie podane. Wybraliśmy dość nietypowe dania z menu jakim dysponuje sala, a goście byli zachwyceni każdym serwowanym posiłkiem. Postawiliśmy na tort własnej roboty sali i tutaj również strzał w „10”. Pięknie przybrany świeżymi kwiatami, dostojny, a przede wszystkim smaczny. Panowie kelnerzy byli tak zgrani i dyskretni, że praktycznie nie było ich widać, a stoły w każdym momencie imprezy były zastawione w nowe potrawy, napoje, świeże talerze, sztućce etc. Reasumując, świetnie miejsce na wymarzone przyjęcie weselne, wszystko dopięte na ostatni guzik i dopilnowane przez właściciela sali. Jedzenie oraz obsługa na najwyższym poziomie. Dziękujemy raz jeszcze Panu Michałowi oraz wszystkim zaangażowanym w naszą imprezę. Uczyniliście ten dzień wyjątkowym i niezapomnianym. Polecamy z czystym sumieniem Dworek Amber!”
“Muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bałem się że improwizacja może mieć jakieś cringeowe momenty bo się aktorzy na czymś zatrzymają, ale było to bardzo zgrabnie pilnowane, płynne przejścia między scenami nie dopuściły do tego. Ogólnie vibe był bardzo wesoły, więc wszystkie zarty sytuacyjne wchodziły bardzo dobrze, lepiej niż w niejednej zaplanowanej z góry do dołu komedii. Niestety miałem pecha trafić na jakąś boomerke po jednej czy dwóch prosecco co myślała, ze jest turbo zabawna i że ma jakieś specjalne connection z aktorami. Na szczęście skutecznie ją ignorowali więc obyło się bez crinegu”
“Teatr Lalek Arlekin to wspaniałe miejsce. Ciekawe przedstawienia dla dzieci. Piękne lalki. Jasne dekoracje. Atmosfera jest magiczna. Dzieci lubią. Rodzice też są zadowoleni. Przedstawienia są fascynujące. Personel jest przyjazny. Kasjerzy są uprzejmi. Aktorzy są utalentowani. Grają dobrze. Bilety dostępne. Ceny są rozsądne. Lokalizacja jest wygodna. Łatwy dojazd.”
“Nie pierwsza i nie ostatnia wizyta w serwisie i sklepie. Bardzo wysoko oceniam jakość usług serwisowych i bardzo przystępnie cenowo. Zdecydowanie polecam zespół Roweromaniaka! Obsługa mega sympatyczna!”
“Pizza była przepyszna, a obsługująca nas kelnerka okazała się niezwykle sympatyczna i pomocna. Doradziła nam we wszystkim, a polecona przez nią pizza z pastą truflową okazała się absolutnym strzałem w dziesiątkę! Z pewnością będziemy tu wracać częściej. Gorąco polecam to miejsce każdemu!”
“Robiłam regenerację włosów w tym salonie. Bardzo mi się spodobało, włosy są bardzo miękkie i lśniące.”
“Serdecznie polecam wszystkim posiadaczą konsol .Profesjonalne podejscie do naprawy , dobra obsługa rzetelne rozwiazanie problemu i świetna cena. Naprawde Polecam”
“Zadzwoniłem z zapytaniem ofertowym w sprawie wycieczki. Bardzo miła Pani dosłownie w pół godziny przygotowała i przysłała materiały. Jesli się zdecydujemy skorzystać to ocenię jeszcze realizację.”
“Wspaniale miejsce, z przemiłą atmosferą i świetną obsługą. Angielskie śniadanie lepsze niż w Anglii! Niedługo zawitamy ponownie ❤️”
“Super miejsce! Idealne do spędzenia gorącego, letniego dnia :) Woda jest chłodna i przyjemna. Na plaży rozłożone są leżaki oraz parasole gotowe do użytku przez każdego. Ogólnie miejsca do siedzenia nie brakuje! Jest też jedna zjeżdżalnia, która, z tego co zauważyłam, jest dostępna tylko w weekendy. Na wodzie znajduje się dmuchany tor przeszkód oraz atrakcja w postaci nart/deski wodnej. Wokół lokalizacji stoją najróżniejsze budki z lodami, goframi czy frytkami, w których, o dziwo, nawet i ceny są całkiem przystępne, a to nie pozostawi nikogo głodnym! Oczywiście są też toalety, a co najważniejsze - są one darmowe. Jeśli chodzi o parking i sam dojazd, nie jest on problemem. Droga należy do tych prostych, chociaż miejscami może być trochę ciasno dla dwóch aut jednocześnie. Polecam każdemu, czy to dla rodzin z dziećmi, czy dla singli z towarzystwem psiaków!”
“Jedzenie smaczne porcje duże i przede wszystkim niedrogo. Placek po wiedeńsku i kowal z ziemniaczkami zapiekanymi najlepszy.”
“Świetnie wyposażony dział wędkarski, oferują sprzęt renomowanych firm w przystępnych cenach i to od ręki”