Przegląd katalogu
- 1,097 Łączna liczba firm
- 3.7 Średnia ocena
- 86% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 1097 wyników
Przeglądaj miejsce dla dzieci w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 1,097 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.7/5 na podstawie 238,381 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera miejsce dla dzieci z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Rzgów, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Hotel zrobił na nas duże wrażenie :) bardzo lubimy styl Likus i tutaj też się nie zawiedliśmy. Piękne wnętrza, klimatyczne, nietuzinkowe spa, pokoje urządzone z dbałością o detale, miła obsługa i przepyszna kolacja w Malinowej. Na pewno jeszcze tu wrócimy z Mężem :)”
“Polecam tę aptekę, bardzo profesjonalna i sympatyczna ekipa, na moją prośbę zostalam obsłużona w ekspresowym terminie z powiadomieniem telefonicznym, z takiej apteki wychodzi się z uśmiechem na twarzy. ANIA”
“Fantastyczny wodny plac zabaw dla dzieci :) pod chmurką wśród zieleni.. dostęp do pryszniców po zabawie. Dostęp do toalet przystosowanych dla małych dzieci .Polecam na słoneczną pogodę.”
“Nie wiem jak reszta a mój pokój jest ok. Jest tu wszystko czego potrzebujesz, pełne wyposażenie dla jednej osoby. Czysto,zadbane i przedewszystkim cicho. Jest luty, temperatura na zewnątrz minus 10 a tu cieplutko. Jest gdzie się wyspać, umyć, zrobić mały obiadek, odpocząć. Polecam”
“Przemiła profesjonalna obsługa. Jestem mega zadowolona !!! Szczerze polecam !!!”
“Jak zawsze smaczne jedzenie w przystępnej cenie”
“Najlepsza apteka!!!! Wspaniały Personel.Z żoną kupujemy leki tylko tu bo tu jest tanio, profesjonalnie i bardzo miło.”
“Polecam, transakcja przebiegła sprawnie, towar został wysłany błyskawicznie, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym”
“Pani Sylwia jest najlepsza na swiecie! Zawsze serdeczna, profesjonalna, z trafnymi uwagami i sugestiami ☆ (teskt na zdjeciu to oczywiscie zart - juz tak mam)”
“Lubię Wasz sklep, specjalnie zjeżdżam z trasy, by zrobić u Was zakupy, miła obsługa i zawsze coś ciekawego w towarze”
“Serdecznie dziękuję Pani Doktor Agnieszce Bryjak za pełen profesjonalizm, empatię, życzliwość, fachową pomoc i wsparcie w trudnym procesie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką otrzymuję od Pani doktor i wdzięczna, że w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych zawsze można liczyć na opiekę medyczną na tak wysokim poziomie. Jestem trudnym przypadkiem, mimo to Pani doktor nie skreśliła mnie i nadal walczymy o moje ,,BYĆ''. Gdy człowiek pojawia się na wizycie ze złymi wynikami - Pani doktor zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Dziękuję za czujność. Bez regularnych kontroli i badań byłabym w gorszej sytuacji niż w obecnej chwili. Pani doktor daje nadzieję, która jest tak ważna w życiu pacjenta onkologicznego. Żadne słowa nie określą jak bardzo jestem JEJ wdzięczna.”
“Bardzo dobra pizza, jak na, dzisiejsze czasy, duzo dodatkow i dobrej jakosci. Ciasto cienkie tak ze najesz sie dodatkami a nie ciastem. Sosow duzo i dobre w smaku nie za, ostre nie za slabe. Ceny tez jak na, dzisiejsze ceny bardzo dobre. Za 200 zl najedlismy sie w 4 osoby dorosle i 5 dzieci z napojami.”
“Przepiękny komfortowy apartament w przystępnej cenie. Pełne wyposażenie ( aneks kuchenny, mikrowela, żelazko, pralka) pokój duży. Blisko do centrum. 4 km od Atlas Areny. Brak parkingu”
“Swierze produkty , bardzo dobre jedzonko w dobrej cenie ! Polecam Super smaczne”
“D...y nie urywa ale można smacznie w miarę zjeść, porcję ok.”
“Dla osób które nie mogą trafić: trzeba wejść do budynku uniwersytetu i kierować się na bufet. Co do samego posiłku, był pyszny i w dobrej cenie. Zamówiliśmy wieprzowinę a'la strogonow z kaszą jęczmienną i duży filet z grilla z frytkami, w zestawie jest surówka i kompot. Wszystko było pyszne, ale frytki smakowały bardziej jak gotowany ziemniak niż jak smażone frytki (nadal były dobre), z ketchupem smakowały lepiej. +nie za słodki kompocik Zdecydowanie polecam, jest smacznie i niedrogo.”
“Jak dla mnie najlepszy kebab na Retkinii! Polecam talerz kebab z frytkami. Dodają do niego mix świeżych warzyw, a nie majonezową surówkę. Zazwyczaj zamawiam na wynos, ale można zjeść też w lokalu. Jest kilka stolików w środku i na zewnątrz. Można łatwo zaparkować pod samym lokalem.”
“Przedszkole jest na prawdę godne polecenia. Dzieci czują się tam bardzo dobrze i chętnie do niego chodzą, na co ogromny wpływ ma wykwalifikowana i przesympatyczna kadra. Z naszej strony, bez wątpienia, na wyróżnienie zasługuje p. Marta Lewkowicz za niebywałą wiedzę, fantastyczne podejście do dzieci i nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Przedszkole organizuje liczne zajęcia dodatkowe, wycieczki i imprezy integracyjne. Polecamy!”
“Chodzę regularnie. Fajna atmosfera i miła obsługa. Widzę, że niektórzy w komentarzach mają coś do Pani "blond w czarnych okularach". To właśnie ona mnie strzyże. Zawsze miło mi się z nią rozmawia i lubi pokombinować razem ze mną z nowymi fryzurami. Przy niej w końcu nie czuję skrępowania w salonie fryzjerskim. Osobiście polecam :)”
“Zamówiliśmy z przyjaciółką z Glovo, zamówienie dostarczono w niecałą godzinę, mimo ciężkich warunków pogodowych. Bardzo hojne porcje, pyszne makarony, duży wybór pozycji w menu. Nie byłam osobiście, ale po tej dostawie chętnie się wybiorę. Polecam :D”
“Spokojne, miłe miejsce, obok las. Pokoje czysciutenkie a obsługa zasługuje na 100 pkt/10 :D”
“JazdaPark miejsce godne polecenia, pomimo ruchu który był obsługa znajdywała czas na rozmowę oraz pomoc. Bardzo smaczne drinki oraz bardzo dobra pizza. Jedyny minus to trochę mały wybór w drinkach ale obsługa miała na to rozwiązane i nas pozytywnie zaskoczyła. Szczególnie polecam pana Kube i pana Szymona. Napewno wpadniemy jeszcze nie jeden raz!!!!”
“Serdecznie polecam wszystkim to miejsce. Uwaga. Nie z uwagi na asortyment. Każdy wie że w TM jest wszystkiego mnóstwo. Polecam ten sklep z uwagi na osoby tam pracujące. Dzisiaj, podczas zakupów poczułam się bardzo źle. Panie ( Pani pracująca na przebieralni - w okularkach oraz Kierowniczka, proszę wybaczyć brak imion- nie miałam siły nawet zapytać) wykazały się niesamowitą empatią, zaangażowaniem i wielkim sercem. Mimo że nie musiały , zaopiekowały się mną -dbając abym w komfortowych warunkach doszła do siebie. Serdecznie Paniom dziękuję. Gdyby nie Wy, z pewnością bym zemdlała lub co gorsza skończyła w karetce. Życzę Wam aby Wasze dobro , wróciło podwójnie. Pozdrawiam”
“Super szkoła, utrzymuje wysoki poziom przedmiotów ogólnokształcących jak i muzycznych. Zdecydowanie polecam! Najlepsza szkoła w Łodzi”
“Ekstra sympatyczna ekspedientka Tosia, która bez niechęci pomaga niezdecydowanym klientom (jak mi ':D), a przy tym zaraża uśmiechem. Chce się przychodzić dla takiej atmosfery, dziękuję :)”
“Pani Olena jest przesympatyczna, wykonała mój manicure klasyczny bardzo starannie, doradziła mi przepiękny kolor lakieru. Byłam pozytywnie zaskoczona trwałością lakieru. Polecam”
“Ccienkie, chrupiące ciasto, to na Widzewie na nie najlepszy adres. Capricciosa ma sensowne proporcje dodatków, nic nie dominuje i nie brakuje smaku przy brzegach, co zdarza się w innych miejscach. Parma jest zgrabnie skomponowana, świeża i lekka, a Pepperoni pachnie przyjemnie przyprawami i zostawia satysfakcję po każdym kęsie. Zamówienia na dowóz dochodzą punktualnie i nadal chrupią po kilkunastu minutach w pudełku, więc nie trzeba kombinować z podgrzewaniem. Lokal jest zadbany, a kawa zaskakująco dobrze łączy się z kawałkiem pizzy, gdy wpada się na krótki postój w ciągu dnia. Obsługa działa sprawnie, nie trzeba powtarzać zamówienia, a rachunek zgadza się z tym, co zostało zamówione. Miłą obsługa wyb itnie.”
“Lokal powstał w lutym. Azjatyckie menu, azjatycki wystrój i muzyka w tle - a nie eska czy inny Vox FM co się często zdarza. Zjedliśmy kaczkę w dwóch odsłonach. Jako fan kaczki muszę powiedzieć jedno - mięso usmażone na 5 gwiazdek! Szok i niedowierzanie. Świetne dodatki. Kolejny szok przy rachunku. Ceny są naprawdę więcej niż przyzwoite. Zdecydowanie warto odwiedzić. Lokal trochę na uboczu ale w centrum. Mam nadzieję, że poziom się utrzyma czego życzę lokalowi i sobie :)”
“Bardzo dobra lokalizacja w zacisznym, pełnym zieleni miejscu. Obsługa sympatyczna. Duży wybór potraw i to bardzo smacznych.”
“Świetne posiłki, ciekawie łączone smaki, duże porcje i dobre ceny. Lokal ładnie urządzony. Obsługa bardzo miła. Toaleta przyjemna. Wszystko na plus.”