Przegląd katalogu
- 60 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 60 wyników
Przeglądaj centrum rozrywki dla dzieci w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 60 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 42,314 opinii i ocen.
“Bardzo fajne symulator, profesjonalna obsługa , widać że osoby które tam pracują znają się na tym wszystkim. Polecam! Fajna zajawka dla fana motoryzacji. Drugi raz w tym miejscu. Jedzonko dobre drinki również. Polecam zorganizować tam urodziny czy inne małe uroczystości. Mega klimacik. Nic dodać nic ująć.”
“Córka uszczęszczała na zajęcia w przedszkolu. Bardzo pozytywnie opowiadała o "cioci" prowadzącej jak i samych zajęciach. My jako rodzice byliśmy niejednokrotne mile zaskoczeni co ona umie. Polecamy”
“„6 urodziny córki z motywem Sticha przygotowane były na najwyższym poziomie! Wszystko dopracowane w każdym szczególe, piękne dekoracje i świetnie zorganizowany plan atrakcji. Animator Bartek spisał się rewelacyjnie - pełen energii, zaangażowania i świetnego podejścia do dzieci. Duży, przestronny obiekt pozwolił swobodnie bawić się całej grupie. Wszystko naprawdę ekstra - zdecydowanie polecam!””
“Syn chodził do tej szkoły kilka lat, swobodnie sie komunikuje w języku angielskim , został świetnie przygotowany do egzaminu ósmoklasisty (98%). Przesympatyczna kadra, fajne zajęcia, z przyjemnością w nich uczestniczył. Bardzo polecam”
“Muszę przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bałem się że improwizacja może mieć jakieś cringeowe momenty bo się aktorzy na czymś zatrzymają, ale było to bardzo zgrabnie pilnowane, płynne przejścia między scenami nie dopuściły do tego. Ogólnie vibe był bardzo wesoły, więc wszystkie zarty sytuacyjne wchodziły bardzo dobrze, lepiej niż w niejednej zaplanowanej z góry do dołu komedii. Niestety miałem pecha trafić na jakąś boomerke po jednej czy dwóch prosecco co myślała, ze jest turbo zabawna i że ma jakieś specjalne connection z aktorami. Na szczęście skutecznie ją ignorowali więc obyło się bez crinegu”
“Super szkoła! Chodzę już tu 4lata i nie mam się do czego przyczepić. Wiedza zdobyta w tej szkole językowej pomogła mi w zdaniu egzaminu 8klas z języka angielskiego, a teraz w zdobywaniu lepszych ocen w szkole. Dzięki małej grupie mogę się lepiej skupić i przyswajanie wiedzy jest dla mnie łatwiejsze.”
“Odwiedziliśmy już chyba wszystkie escape roomy. Możemy z czystym sumieniem polecić to miejsce. Pokoje są ciekawe, wymagające, udekorowane ze starannością. Obsługa także super miła. Polecamy”
“Fantastycznie ! Duzo rodzin z dziecmi, par, młodzieży w kazdym wieku :-) Są miejsca do grillowania, tor przeszkod z wyciagiem do nart wodnych, rowerki wodne, kajaki. Jest wydzielone miejsce do kapieli i calkiem fajne plaze. Dla ceniacych nasz sport narodowy, boisko do siatkowki plazowej. Osobne sciezki rowerowe, wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. W sloneczna niedziele bardzo duzo osob, a mimo to mozna znaleźć laweczke w cieniu i cieszyc sie pieknem przyrody :-)”
“Bardzo polecam mega rozrywka oraz jakość obslugi zwłaszcza pani Wiktoria i Ola, mega sympatyczne i ogarnięte w swoim fachu panie. Dla rodziny dla dzieci jak I dla dorosłych polecam!”
“Bardzo fajne miejsce dla dzieci. Fajnym pomysłem jest siłownia dla dzieci ze sztanga i bieżnia. Miejsce bardzo urozmaicone bo jest konstrukcja, trampoliny i zabawki. Miło, że właściciel pomyślal o matkach karmiących i nie owlakach gdzie można na spokojnie nakarmić i przewinąć dziecko na uboczu.”
“Przyjemne miejsce dla zabawy z dziećmi:) dzieci powinny zakładać antypoślizgowe skarpety. Są toalety , czyste. Też są 3-4 sali dla urodzin. Animatorzy ok. Rodzice mogą napić się kawy:)”
“Nieźle :) Jedna duża sala zabaw to plus bo można ogarnąć wzrokiem wszystkie dzieci na raz. Sala dla gości jest ogromna. Pomieściło by się małe wesele tak do 40 osób. Drugiej sali nie widzieliśmy ale z rozkładu pomieszczeń nie powinno być mniejsze. Jest też miejsce dla rodziców żeby wygodnie usiąść przy kawie i mieć oko na dzieci w sali zabaw. Drabinki, mostki, baseny, kołowrotki, zjeżdżalnie, itp. są zróżnicowane i dzieci na pewno nie będą się nudzić.”
“Centrum sportu położone w pięknym parku wśród zieleni i stawów. Dużo miejsc parkingowych. Na miejscu znajdziecie hotel, basen , salę zabaw dla dzieci , kręgle , fitnes , siłownię i restauracje . W weekendy jest dość tłoczno . Polecam na wypad z wnukami.”
“Park linowy w łódzkim ZOO jest bardzo fajny, naszemu 6,5-latkowi się podobało. Konstrukcja parku i poszczególne przeszkody, zjeżdżalnie itp. są ciekawe. Obok parku w strefie zabawy jest też duża trampolina do skakania. Wejście jest dodatkowo płatne, 30 zł za dziecko bez limitu czasu.”
“Zorganizowaliśmy tutaj urodziny dziecka:) było wspaniale! Wszystko zrobione dobrze! Sala że stolikami pięknie ubrana: balony, stoły, kubeczki i sztućce:) nawet są naczynia do przeniesionego jedzenia! Tort smaczny:) set naleśnikowy smaczny i ładnie wyglądał:) animatorzy bawiły się z dziećmi:) dzieci były bardzo zadowolone:) Miejsce do zabawy choć i wygląda małe, ale jest gdzie pobiegać i pobawic się:) Pracownicy bardzo pomocne: pilnują przestrzeni gdzie odbywają się zabawy, sprzątają gdzy są brudy, gotują i odpowiadają na pytania:) dziękujemy za możliwość pięknej zabawy:)”
“Bardzo fajne zajęcia wiele się nauczyłem z kolegą mega polecam Łaskowiczom”
“Najlepszy plac zabaw w Łodzi, brak konkurencji na poziomie. Dużo miejsca mnóstwo atrakcji tor ninja jeździki, kącik dla malucha. Możliwość zorganizowania urodzin bar i miłe uśmiechnięte animatorki a dzieciaki zachwycone.”
“Fantastyczne miejsce na organizację urodzin, cała grupa wciągnęła się w animacje i warsztaty, miejsce bardzo dobrze przemyślane i wyposażone, dziękujemy bardzo ❤️”
“Wreszcie plac zabaw dla dzieci z prawdziwego zdarzenia. Dobrze byłoby żeby ludzie przestrzegali zakazu wchodzenia ze zwierzętami. Nie będzie przyjemne jak dzieci w piasku znajdą psiego klocka. Zjeżdżalnia ok, huśtawek mało, brak jest też nocnego oświetlenia. Przydałby się także maszt z kamerami nadzorującymi plac zabaw. Miejsce przyjazne dla dzieci od 2 do 8 lat. Brak tu dodatkowych atrakcji tj. wata cukrowa, lody na patyku i kulkowe, dla rodziców przydałby się rower z kawą i herbatą.”
“Wspaniały klub! Niedrogie ceny i świetnie spędzony czas w towarzystwie przyjaciół ,świetna obsługa i pozytywni pracownicy”
“Ze szkołą BEC współpracujemy od prawie 3 lat. Trafiliśmy tu, ponieważ szukaliśmy języka hiszpańskiego dla maluchów - Pani Patrycja prowadzi go we wspaniały sposób. Syn bardzo lubi chodzić na zajęcia (ang i hiszp) i po 2 latach na prawdę fajnie sobie radzi. Cenię sobie, że języki są prowadzone w danym języku, a nie po polsku. Całe zajęcia angażują dzieci i zapraszają ich do świata językowego w sposób przyjazny. Im dalej w las tym poprzeczka jest adekwatnie podnoszona. Dodatkowo syn był na półkoloniach letnich, które również mu się podobały. Dni były wypełnione zajęciami po brzegi.”
“Polecam! Świetna atrakcja. Uwaga: w pokoju jest 6 stanowisk. Warto rezerwując atrakcje zaznaczyć aby jedna osoba korzystała z jednego stanowiska”
“Bardzo fajny escape room na powietrzu, nie za łatwy, nie za trudny, myślę, że wrócę tu ze znajomymi jeszcze na inne scenariusze ! Dziewczyny obsługujące miłe, sympatyczne, rozmowne, bardzo przyjemna atmosfera ogólnie, 24.08.2025”
“Bardzo ciekawy plac zabaw, do użytku nawet po zmroku, dodatkowo czujesz się bezpiecznie gdyż jest monitoring. Polecam dla dzieci i rodziców.”
“Wczoraj odwiedziliśmy z chłopakiem pokój „Reaktor”. To nie był nasz pierwszy escape room, ale pierwszy, w którym bawiliśmy się razem – i od razu strzał w dziesiątkę! Zagadki były naprawdę świetnie przemyślane, różnorodne i dawały dużo satysfakcji przy rozwiązywaniu. Atmosfera pokoju dodatkowo potęgowała klimat zabawy. Obsługa również zasługuje na ogromny plus – pan, który nas wprowadzał, był bardzo miły i pomocny. Spędziliśmy świetny czas i z przyjemnością wrócimy, żeby sprawdzić inne pokoje❤️”
“Świetne miejsce, byłem już z 10 razy i za każdym razem zaskakuje ile jest gier, w które jeszcze nie zagrałem. Super miejscówka na przychodzenie chociaż raz czy dwa w miesiącu.”
“Niedawno byłam z przyjaciółką, przyjazna atmosfera. Pokój starszy ale ma swój klimat. Miła obsługa a same łamigłówki w sobie ciekawe jak i cała historia. Samo miejsce w sobie bardzo klimatyczne, polecam :))”
“Piękne miejsce w centrum miasta. Własny parking, płatny ale niedrogo, 3PLN/ ha. Dobre jedzenie. Polecam kuchnię japońską. Pyszny Ramen”