Pan Oskar dramat, nie miły, obsługuje za Kare, rozumiem że kolejka i sylwester ale skoro jest w pracy to niestety powinien wypełniać swoje obowiązki. Opryskliwy i nie wrócę tam przez tego pana. W okolicy jest Costa i lepiej wybrać tamten lokal niż znosić humorki obsługi w tym miejscu. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
-
Aria Gancarz ★★★★★
Ekstra sympatyczna ekspedientka Tosia, która bez niechęci pomaga niezdecydowanym klientom (jak mi ':D), a przy tym zaraża uśmiechem. Chce się przychodzić dla takiej atmosfery, dziękuję :)
-
Ania Stasiak ★★★★★
Dziś wpadłam do Starbucks na długo wyczekiwaną Pumpkin Spice Latte. Muszę przyznać, że kawa jest równie pyszna, jak ją pamiętałam! Do tego zamówiłam ciasto, które okazało się strzałem w dziesiątkę – rozpływa się w ustach. Na pochwałę zasługuje też obsługa, a zwłaszcza Pani Tosia, która była przemiła i bardzo pomocna. Dzięki niej wizyta w kawiarni była jeszcze przyjemniejsza. Zdecydowanie polecam!
-
Jagoda Małysz ★★★★☆
Miejsce dość oblegane ze względu na umiejscowienie obok Manufaktury. Na plus Panie z obsługi - bardzo miłe i uśmiechnięte. Mimo sporego ruchu, nie czekaliśmy długo na kawę, jednak musiałyśmy ją wziąć na wynos ze względu na brak wolnych stolików w środku lokalu (a pogoda nie rozpieszczała). Ceny jak za kawę dosyć wysokie, ale to nie było dla nas zaskoczeniem. Cóż można więcej powiedzieć - kawa smaczna, ale czy wybitnie smaczna? Po prostu poprawna, nie zaskoczyła nas smakiem lub jakością.
-
Poprostu Marcin ★★★☆☆
Za takie CENY jakie tam macie, byście lepiej przyłożyli się do trzymania porządku.. Żeby usiąść muszę przekładać filiżanki z jednego miejsca na drugie, bo stoją nie sprzątnięte. Rozumiem gdyby one tak leżały parę minut, ale przez cały mój pobyt nikt się nimi nie zainteresował. Fotele brudne, poplamione, o toalecie nie wspomnę jaki tam zapach się unosi.. Jeddnak taka kawiarnia powinna coś sobą reprezentować.. Kawa i croissant smaczne.
-
Dawid Kuncewicz ★★★☆☆
Kawa i lemoniada takie sobie - nothing special. Tarta z malinami bardzo dobra, paczek z jagodami jak z Biedronki. Przyjemna muzyczka w tle i wygodne fotele, ale wszechobecny brud (papierki i plany na podłodze, na stolikach wielu nie sprzątnięte). Ogólnie słabe wrażenie, ten cały Starbucks jest przereklamowany.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Starbucks?
Starbucks znajduje się przy Drewnowska 58, Bałuty, 91-002 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Starbucks?
Można skontaktować się z Starbucks pod numerem +48 713 861 981
Jak można dotrzeć do Starbucks?
Do Starbucks można dotrzeć, korzystając z poniższego linku