Przegląd katalogu
- 173 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 73% Ze zdjęciami
Znaleziono 173 wyników
Przeglądaj maternity stores w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 173 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 46,639 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera maternity stores z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Piotrków Trybunalski, Rzgów i innych.
“Duża, przestronna ekspozycja. Nie trzeba przeciskać się między wieszakami. Mega plus za rodzinną przymierzalnię, ratuje życie na zakupach z niemowlakiem”
“Pepco to sklep z przystępnymi cenami i szerokim asortymentem. Na szczególne wyróżnienie zasługuje miła i pomocna obsługa, która sprawia, że zakupy są przyjemnością.”
“Bardzo szeroki wybór ubrań, dużo dobrej jakości i muzyczka kolejny raz bardzo przyjemna, co jest rzadkością!!”
“Auchan można by powiedzieć, że jest jednym z najlepiej wyposażonych sklepów. W Auchan robię najczęściej zakupy produktów alkoholowych. Jest prze ogromny wybór piw. Polskich piw nie liczę bo komerchę mamy wszędzie. Jest dużo czeskich, niemieckich, ukraińskich, belgijskich piw. Ceny też są przystępne.”
“Pepco, jak to Pepco, ale jeden z niewielu już marketów, gdzie można kupić bawełniane T-shirty.”
“Bardzo polecam salon w Manufakturze. Pomimo pomylonych rajstop, które kupiłam w Port Łódź, zostałam rewelacyjnie potraktowana w Manufakturze. Pani Ola stanęła na wysokości zadania żeby pomóc w wymianie zakupionego produktu. Bardzo dziękuję za pomoc. Córka będzie zadowolona z kolejnych pięknych rajstopek.”
“Wizyta bez zarzutu, spory asortyment, do wyboru do koloru.”
“Świetny sklep, w którym jest wszystko- ubrania, naczynia kuchenne, zabawki, mnóstwo drobiazgów potrzebnych w domu itd. Ceny bardzo atrakcyjne, Obsługa sympatyczna i pomocna. Polecam.”
“Witam, za każdym razem jak jestem można upolować jakieś fajne rzeczy. Sklep ma naprawdę fajne dostawy ubrań noname jak i topowych marek. Większość ubrań zawsze czysta i zadbana. Zawsze wychodzę zadowolony. Obsługa również miła. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.”
“Sklep i obsługa godna polecenia!”
“Miła obsługa, duży sklep. Przyda się kilka razy na dzień pozamiatać przymierzalnie. Bardzo dobra lokalizacja sklepu.”
“Serdecznie pozdrawiam Panią Agnieszkę która zazwyczaj stoi na kasie. Tak miłej i sympatycznej obsługi dawno nie miałam. Dziękuję :)”
“Polecam sklep czysto schludnie rzeczy w niskich cenach na promocjach personel również pomocny”
“Jestem stała klientką i jestem niestety w szoku tak negatywnych opinii odnośnie obsługi w tym sklepie. Za każdym razem jak jestem na zakupach to jestem obsłużona bez zarzutów. Panie sprzedające są bardzo miłe, a to że strony opryskliwych klientów są atakowane bez większego powodu. Szkoda tylko że łatwiej jest wystawić jedną gwiazdkę niż pięć gwiazdek od większej ilości zadowolonych klientów.”
“Wspaniały lokal i cudna właścicielka która pomogła dobrać i sukienki i bielizne oraz dodatki. Poświęciła sto procent czasu i uwagi. Ciucholand z tych droższych ale ubrania przepiękne, aktualnie modne, często z metkami. Warto!”
“Jestem bardzo zadowolona z zakupów . Czysto jest na sklepie, duży asortyment i miła obsługa . 5+!!!”
“Podziękowania dla Pani Moniki za przemiłą i profesjonalną obsługę❣️”
“Bardzo miła obsługa, zawsze duży asortyment. Nie spotkałem się z sytuacją by coś było nie tak z towarem. Polecam :)”
“Wspaniała obsługa, bardzo profesjonalny personel, polecam!”
“Szczerze polecam ten sklep dla każdego i napewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, chciałbym najbardziej polecić obsługę za miłe i spokojnie podejście do klienta chętnie pomogą i doradzą w wyborze przeróżnych ubrań”
“Bardzo miła właścicielka i bardzo dobre wyroby”
“Jestem mega zadowolona. Przemiła i profesjonalna obsługa. Zrobiłam super zakupy. Będę tu często wracać. Polecam .”
“Swietny sklep,mieszkam za granica,kiedy wracam do domu zawsze robie tam zakupy dla siebie i rodziny.Duzy wybor Polecam”
“Super miła i profesjonalna obsługa. Po długiej podróży potrzebowałam kupić na szybko strój kąpielowy. Pani była bardzo pomocna i w końcu udało mi się kupić odpowiedni kostium.”
“wspaniały sklep i bardzo mila obsluga polecam bardzo”