Świetne dziewczyny ,profesjonalne podejście do klienta! Uwielbiam wracać do tego miejsca ,ponieważ zawsze jestem świetnie zaopiekowana i obsłużona! Polecam !
Zdjęcia
Opinie
-
Ewelina Palmowska ★★★★★
-
Anna Nowakowska ★☆☆☆☆
Totalnie nie polecam. Dwie panie na taki mały sklep, ale wcale nie zainteresowane obsługą klienta. Ceny na metkach są zupełnie inne niż przy kasie. Według prawa rzeczy powinny zostać sprzedane, po takiej cenie jaka jest widoczna na metce. Człowiek traci czas, przymierza, a później okazuje się, że cena jest kilkakrotnie większa. Zero zdziwienia ze strony obsługi, więc takie sytuacje pewnie mają miejsce notorycznie.
-
Aurorka ★☆☆☆☆
Bardzo nie polecam ! Dziś obsługiwały mnie Panie a raczej Pani od niechcenia i jak za karę. Totalnie niezainteresowana swoją pracą. Telefon ważniejszy. Na pytanie o rozmiar Pani stwierdziła, że niestety nie ma takiego, a okazało się jak sama poszukałam, że znalazło się kilka różnych modeli. Później chciałam skorzystać z promocji -70% okej Zapytałam przy kasie czy wszystko się zgadza czy się łapie na promocję Pani potwierdziła. Po 2 sekundach i odejściu z paragonem zorientowałam się, ze jednak nie wszyekto weszło na promocję jak zostało to zapewnione. Zwrot oczywiście na kartę podarunkowa więc pieniądze zamrożone, a po takiej sytuacji odechciewa się zakupów ponownych w tym miejscu….
-
Stefania Pilot ★★★★★
Dzisiaj rano tzn. 19/07 obsługiwały mnie bardzo sympatyczne Panie. Chciałam szybko załatwić kupienie bielizny, bo bardzo nie lubię jej przymierzać i jestem bardzo zadowolona, bo zostałam szybko i kompetentnie obsłużona. Wyszłam bardzo zadowolona i na pewno wrócę do tak profesjonalnej obsługi.
-
Kasia Ziemba ★★★★★
W dniu dzisiejszym (15marca) w godzinach popołudniowych robiłam zakupy w tym sklepie i muszę przyznać, że obsługa przeszła moje najsmielsze oczekiwania. Panie miłe, pomocne, cierpliwie… pomogły dobrać odpowiednią bieliznę, szczerze doradzały. Bielizna piękna, a obsługa tak profesjonalna, że chce się wracać. Nie mogę doczekać się następnych zakupów !
-
Magdalena Dybała ★☆☆☆☆
Pani z działu reklamacji oraz Paniom odpowiedzialnym za sklep stacjonarny polecam zapoznać się z regulaminem sklepu oraz z kodeksem cywilnym.
-
Amelia Piasecka ★☆☆☆☆
Normalnie wyszłam że łzami w oczach było mi tak przykro. Na samym wejściu i spytaniu o biustonosz Kremowy panie odpowiedziały że,, takiego małego jak widzą nosze nie mają,, przepraszam bardzo ale czy tak zachowuje się BRAFITERKA?.!! Panie bez pomierzenia mojego biustu zaczęły wybierać mi odpowiednie rzeczy okazały się nie trafione w gust ani rozmiar. Były totalnie niemiłe bezczelne i chamskie było to dnia 21.07 o godzinie 12 mam nadzieję że szef wyciągnie konsekwencje. Bo jeśli nie zadzwonię osobiście bo to byl totalny brak szacunku do klienta jest mi przykro że zostałam tak potraktowana.
-
Лилия Чекман ★★★★★
Super sklep. Doskonała jakość i wygląd bielizny. Jestem bardzo zadowolona.
-
Kamila ★★★★★
Bardzo miła obsługa, jest zainteresowanie klientem, pomoc w doborze bielizny. Ceny przystępne, czysto, porządek. Na pewno wrócę. :)
-
Martitta 82 ★★★★★
Polecam, Pani ekspedientka bardzo pomocna. Oferta bielizny również bardzo szeroka. Zapewne nie ostatni zakup
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Esotiq?
Esotiq znajduje się przy Pabianicka 245, Górna, 93-457 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Esotiq?
Można skontaktować się z Esotiq pod numerem +48 513 787 805
Jak można dotrzeć do Esotiq?
Do Esotiq można dotrzeć, korzystając z poniższego linku