Przegląd katalogu
- 281 Łączna liczba firm
- 3.3 Średnia ocena
- 85% Z opiniami
- 70% Ze zdjęciami
Znaleziono 281 wyników
Przeglądaj klinika dziecięca w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 281 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.3/5 na podstawie 28,593 opinii i ocen.
“Jestem pacjentką tej przychodni chyba od 14 lat. Panie w rejestracji bardzo miłe. Korzystałam kilka razy ze stomatologa,ale obecnie już tylko z porad ginekologa. Moim lekarzem jest dr Aleksandra Jeśman. Po kiepskich doświadczeniach z poprzednią panią ginekolog dr Jeśman jest objawieniem. Jest bardzo empatyczna,zwraca uwagę na choroby współistniejące,stara się poznać pacjentkę. Badanie przeprowadza delikatnie. Mam jak najlepsze doświadczenia po kilku wizytach. Oby więcej takich lekarzy w służbie zdrowia.”
“Uważam, że nie ma w Łodzi lepszych specjalistów. Bardzo polecam to miejsce. Ludzie tam pracujący są tam z miłości do zawodu i chęci pomocy tym którzy jej potrzebują. Z czystym sumieniem polecam w 100%.”
“Bardzo polecam! Byłam u rodziny w Łodzi i dopadł mnie ból! Z polecenia trafiłam i gdybym miała tylko bliżej to byłabym już stałą pacjentką :) dziękuję jeszcze raz”
“Zarówno do personelu jak i lekarza nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan doktor Pacułt posiada dużą wiedzę, podchodzi z życzliwością do pacjenta, widać że jest zainteresowany. Jest to lekarz godny zaufania. Panie w rejestracji są raczej miłe i nie zauważyłam podczas żadnej wizyty ani kontaktu telefonicznego żeby były nieuprzejmie”
“Absolutnie uwielbiam! Poziom obsługi, zaangażowanie, czystość, podejście do problemu, wszystko to składa się na wysoką jakość usług.”
“Bardzo polecam oddział Ginekologii Operacyjnej, Endoskopowej i Ginekologii Onkologicznej pod kierownictwem prof. Malinowskiego! Świetna diagnostyka, leczenie i opieka. Oddział bardzo dobrze zorganizowany a cały zespół: panie salowe, pielęgniarki, położne i lekarze stawiają na pierwszym miejscu pacjenta, jego dobro oraz komfort- wszyscy pełni empatii i ciepła, zachowując jednocześnie profesjonalizm i najwyższe standardy etyczne. Jestem ogromnie wdzięczna, że trafiłam pod opiekę pracującego na oddziale prof. Jana Bieńkiewicza, który jako pierwszy dotychczas lekarz potrafił odpowiednio mnie zdiagnozować, nie umniejszał moim dolegliwościom i dobrał adekwatne leczenie, szczegółowo opisał wskazania do zabiegu oraz procedury, wyczerpująco udzielił informacji na temat dalszego postępowania oraz sprawnie przeprowadził zabieg. Profesor Bieńkiewicz to nie tylko bardzo dobry specjalista z doświadczeniem a również wspaniały człowiek pełen empatii, szacunku i cierpliwości do pacjentek.”
“Bardzo polecam P. Olę i Sonię z punktu pobrań krwi na 1 piętrze - cudowne, ciepłe osoby, bardzo dbajace o komfort pacjenta. Poledam także Doktora Kacpra Mazura!”
“Chciałabym wyrazić swoją ogromną satysfakcję z wizyt w przychodni Rimedu.To miejsce, które naprawdę zasługuje na najwyższe oceny! Obsługa na każdym etapie – od rejestracji po wizytę u lekarza – jest na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowania kieruję do Pań w rejestracji, które są niezwykle miłe, pomocne i pełne empatii. Zawsze służą radą, a ich profesjonalne podejście sprawia, że od razu człowiek czuje się zaopiekowany. Organizacja pracy w przychodni jest wzorowa, a personel medyczny na wysokim poziomie.”
“Oddział Neurochirurgii to wzór do naśladowania. Jestem pod wrażeniem przyjaznej atmosfery, jaka tam panuje. Pan profesor jest bardzo przystępny i nie ma obaw, żeby go o cokolwiek zapytać. Lekarze są kompetentni i komunikatywni. Mimo tak odpowiedzialnej i wyczerpującej pracy i czasami trudnych pacjentów są zawsze cierpliwi i kulturalni. Szczególne podziękowania dla doktora B. Bryszewskiego i B. Posmyka. Pielęgniarki są na ogół pomocne i życzliwe. Wszystkie opiekunki są przesympatyczne. Minus dla starszej pani z sekretariatu (nie znam nazwiska), która warczy, kiedy ją o cokolwiek się zapyta.”
“Chciałbym pochwalić ta przychodnie jak zawsze się bałem dentysty dzisiaj poszedłem do pani doktor bardzo sympatyczna pani bezboleśnie wyrwany ząb polecam”
“Cieszę się, że najpierw odbyłam wizytę a później zaczęłam czytać opinie, bo pewnie nie umówiła bym córki do dr Tkaczyka, a to jest cudowny lekarz ze świetnym podejściem do dzieci. Kontakt telefoniczny bez najmniejszego problemu, panie w rejestracji bardzo pomocne”
“Witam chciałabym polecić Panią Monikę Twardowską super kobieta wytłumaczyła nam na spokojnie co i jak powiedziała jak działać dalej przesympatyczna kobieta nie zostawiła nas w potrzebie .”
“Elegancko, obsługa bez zarzutów”
“Fachowość, zaangażowanie, duża wiedza i doświadczenie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, a do tego wielka dawka ciepła, zrozumienia, delikatności.”
“Przebywałam w tym szpitalu tydzień i muszę przyznać że oddział kardiologii interwencyjnej jak i zwykły jest nie do opisania. Trafilam na początku na Oiom z silnym bólem brzucha jak i również żołądka i bardzo niskim tetnem . Na dzień dobry miałam zrobiona morfologię, przyszli chirurdzy którzy ocenili wstępnie co mogło się wydarzyć i jaka jest przyczyna bólu brzucha. W przeciągu 4 h miałam zrobiony tomograf z kontrastem, rezonans oraz usg jamy brzusznej,badania wykazały u mnie rzadka wadę serca kardiomiopatie i dzięki szybkiej reakcji całego sztabu lekarzy który był naprawdę zaangażowany, uratował mi życie. Trafilam pod skrzydła niezwykle mądrej kobiety Justyny Zborowskiej (kardiolog) , która poprowadziła moje leczenie tak, że na dzień dzisiejszy nie miewam bradykardii, leczenie przyniosło szybkie i rezolutne wyniki.Chce również wspomnieć o pielęgniarkach które cały czas czuwały nad moja osoba. Cieplo i zrozumienie dla pacjenta naprawdę rzadko spotykane w dzisiejszych czasach tam zagościło na dobre. Nie chwalę osobiście miejsc jakimi są szpitale, ale ten oddział i ten czas jaki jest przebywałam był trudny ale równiez dał inny obraz na sztab lekarzy, że pomimo marazmu i wszechobecnej znieczulicy tutaj tego nie zaznałam a każdy z kardiologiow podchodził indywidualnie. Serdecznie pozdrawiam medyków, którzy również wykazali się rezolutnoscia i konkretnym podejściem”
“Osobiście korzystałem z MediPsyche już kilka razy. Bardzo miła obsługa dziewczyn z recepcji. Pani psychiatra Magdalena pełny profesjonalizm, cierpliwość zrozumienie, trafna diagnoza, leczenie przynosi efekty. Szczerze polecam.”
“Bardzo dobre miejsce, oprócz profesjonalizmu zwyczajne ludzkie podejście.”
“Nie zgadzam się z opinią Johnny Bravo. Gdyby wszyscy ginekolodzy opiekowali się tak ciężarnymi i pomagali z całego serca jak Pan Doktor Krekora było by super. Chodząc do Pana Doktora jestem spokojna o swoją ciążę.”
“Bardzo mila obsluga, Panie w recepcji poprostu super, niesamowite podejscie do dzieci I pacjentow. Na kazdym kroku Panie staraly sie Aby oczekiwanie na wizyte uplywalo w przyjemnej atmosferze zagadujac I zartujac z dziecmi. Syn byl zachwycony :) Pozdrawiamy Panie z recepcji!!!”
“Szukaliśmy najlepszego kardiologa dla naszej mamy po operacji bajpasów - i na szczęście na takowego trafiliśmy :) Pani doktor Danuta Polak-Słaboszewska jest osobą o ogromnej wiedzy, empatii i rzadko spotykanej obecnie skrupulatności - poświęca przy tym pacjentowi dużo czasu. Po prawie roku od operacji nasza mama jest w bardzo dobrej kondycji i jest to zasługa skutecznego leczenia Pani Doktor - za co dziękujemy i serdecznie polecamy innym pacjentom!”
“Chciałabym wyrazić ogromne podziękowanie oraz uznanie dla całego personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego za wspaniałą opiekę, jaką otrzymaliśmy podczas wizyty z moim synem. Zgłosiliśmy się z raną głowy w okolicy łuku brwiowego. Już od pierwszej chwili spotkaliśmy się z życzliwością, profesjonalizmem i empatią. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie – od rejestracji, przez badanie, aż po szycie rany. Szczególne podziękowania należą się pielęgniarkom, które z ogromnym wyczuciem i serdecznością potrafiły rozładować stres dziecka, zagadując je i tworząc miłą atmosferę. Lekarz chirurg wykazał się pełnym profesjonalizmem – szybko, dokładnie i spokojnie przeprowadził zabieg, tłumacząc wszystko w sposób zrozumiały i budzący zaufanie. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi SOR za wspaniałą opiekę, empatię i sprawne działanie. To przykład najwyższych standardów pracy i zaangażowania w troskę o pacjenta – zarówno małego, jak i jego rodziców.”
“Bardzo miłe panie rejestratorki, nie musiałam długo czekać na termin USG, doktor serdeczny i opanowany. Jestem zadowolona z wizyty.”
“Jestem pod dużym wrażeniem sprawności przyjęcia na SOR oraz kultury i zaangażowania personelu. Od wejścia do samego końca wszystko przebiegało sprawnie i miło. Lekarze przykładali się do badań, zbierali wywiad, tłumaczyli zalecenia. Pan z dyspozytorni był przemiły i wszystko tłumaczył, dodatkowo wiele osób się interesowało na kogo czekam. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani doktor Januszewska starannie przeprowadziła badanie, wydaje mi się, że zbadała nawet dodatkowo pewne rzeczy. Polecam i dziękuję :)”
“Ja jestem osobiście zadowolony ze współpracy. Byłem tam z moją córką, która miała założy i zdjęty aparat na stałe. Dziś ma piękne i co ważne proste zęby. Właścicielka gabinetu ma trochę niecodzienny sposób rozmowy, ale zna się na tym co robi i mogę polecić.”
“Bardzo miła wizyta. Szybko , profesjonalnie . Dr. Kobielska postawiła trafną diagnozę i dopasowała okulary. Po kilku dniach nie było śladu po dolegliwościach.”
“Naprawiane kilka ząbków i dziecko dzięki Pani doktor przekonało sie do dentysty .Polecamy”
“Rewelacyjna obsługa. w rejestracji pani była tak uprzejma, że nie pamiętam kiedy u jakiekolwiek lekarza spotkałam się z tak miła Panią (blond krótkie włoski w okularkach z czerwoną oprawką) Robili mi zdjęcie RTG (zapalenie płuc) czekałam 2 minuty nim minie zawołali, miałam okropny kaszel i Pani, która robiła mi zdjęcie powiedziała że mam taki kaszel straszny i bym poczekała 10 min i zaraz dostanę opis. Kurczę jestem pod wrażeniem takiej postawy i jednocześnie ogromnie wdzięczna ❤️ Dziękuję !”