Prywatna Klinika Stomatologiczna Nzoz Bojerowa
“Świetna klinika i świetna p. Doktor, niezwykle miła i kompetentna w swoim fachu. Bardzo konkurencyjne ceny, szczerze polecam:)”
Znaleziono 10 wyników
“Świetna klinika i świetna p. Doktor, niezwykle miła i kompetentna w swoim fachu. Bardzo konkurencyjne ceny, szczerze polecam:)”
“W 100%polecam klinikę CC DENTAL. Jestem długoletnią pacjentką i nie wyobrażam sobie zmiany.Profesjonalne podejście do pacjenta oraz wysokiej jakości sprzęt i oczywiście najlepsza kadra.”
“Dr Krzysztof Budkowski i Pani higienistka Joanna Krajewska to świetni specjaliści oraz bardzo sympatyczne osoby, które faktycznie troszczą się o swoich pacjentów, umilając przy tym zabiegi ciekawą rozmową, co skutecznie relaksuje. (nawet jeżeli ów 'dialog', w związku z okolicznościami, jest mocno jednostronny ;) ) Serdecznie polecam i pozdrawiam!”
“Są miejsca, w których człowiek czuje się naprawdę zaopiekowany – Fizjo Corps zdecydowanie do nich należy. To kompleksowe centrum, które oferuje usługi na absolutnie światowym poziomie. Można tu skorzystać z pomocy najwyższej klasy specjalistów – zarówno fizjoterapeutów, jak i lekarzy różnych dziedzin. Ogromnym atutem są również profesjonalne treningi medyczne, nowoczesna komora hiperbaryczna oraz możliwość wykonania badań, takich jak pobranie krwi do analizy – wszystko w jednym miejscu, w komfortowych warunkach i z troską o pacjenta. To miejsce, z którego naprawdę możemy być dumni. Fizjo Corps pokazuje, że światowy poziom usług medycznych i rehabilitacyjnych jest dostępny tu, u nas. Daję milion gwiazdek – z pełnym przekonaniem!”
“Szalenie przenikliwy umysł, a jednocześnie empatyczny i przystępny. Potrafi przeniknąć przez bariery, które świadomie lub nieświadomie tworzy rozmówca. Profesjonalistka w swoim trudnym fachu.”
“Posiadam implanta zęba szóstki założonego przez Panią Danutę 8 lat temu. Nie dzieje się nic, regularnie kontrolują go inni stomatolodzy (jestem z Mazowieckiego i nie opłaca mi się jeździć do Pani doktor na samą kontrolę) nie mając żadnych zastrzeżeń. Sam proces wszczepiania wspominam bardzo dobrze.”
“Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona że na NFZ można otrzymać fachową i profesjonalną pomoc. Jeden syn ma problem z dysleksji, a drugi chodzi do pani na zajęcia logopedyczne. Panie są bardzo miłe, i wyrozumiałe,terminy krótkie. Najważniejsze w tym wszystkim jest to że dzieci chętnie tam przychodzą;) Polecam”