Przegląd katalogu
- 104 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 88% Ze zdjęciami
Znaleziono 104 wyników
Przeglądaj flower store w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 104 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 19,842 opinii i ocen.
“Dziś 1.08. 2025 byłem w Obi zakupić kabel. Niestety zakupiłem towar który nie spełniał moich wymagań. Zobaczyłem to dopiero w domu. Przyjechałem po 14.00 aby zwrócić zakup i zakupić prawidłowy przewód. Dzięki empatii i szacunku do klienta Kierownik sklepu przyjął zwrot. Zakupiłem prawidłowy kabel i dopłaciłem za przewód. Mieć taki personel to powód do dumy dla firmy OBI. Pozdrawiam”
“"Konkretna obsługa" ;) zawsze świeże kwiaty.”
“Dzień dobry,jestem z Częstochowy,zadzwoniłam z zamówieniem bukietu na 30 urodziny córki 30 długich czerwonych róż Kwiaty były piękne swiezutkie długie piękne czerwone róże Wszyscy goście byli zachwyceni cudnym bukietem ,w szczególności córka ,dla której był to prezent Bardzo dziękuję Pani która zrobiła najpiękniejszy bukiet Pozdrawiam z Częstochowy”
“Kilkukrotnie korzystałem z tej kwiaciarni. Zawsze byłem zadowolony z bukietów tam kupionych. Kwiaty świeże, długo pięknie wyglądały w wazonie. Napewno wrócę kolejny raz. Polecam wszystkim w okolicy!”
“Świetna obsługa, kwiaty zawsze w stanie idealnym, pięknie wykonane zamówienie, jak widać na załączonym obrazku :) serdecznie polecam”
“Świetna obsługa. Jeden telefon, jedna wizyta i po 15 minutach pięć wieńcy, które na drugi dzień były gotowe. Dziękujemy Pani Kasiu.”
“Zdecydowanie polecam ten sklep z kwiatami! Korzystałam z ich usług już kilka razy i za każdym razem byłam w pełni zadowolona. Kwiaty zawsze świeże, pięknie zapakowane i zgodne z opisem. Dodatkowo, szybka dostawa i miła obsługa klienta sprawiają, że chętnie wracam do tego miejsca. Zdecydowanie moje ulubione miejsce na zakupy kwiatowe!❤️”
“Świetna lokalizacja jak i asortyment...w pobliżu Lidl i biedronka w netto można kupić gdyż jest piekarnia,wędliny również można nabyć osobno...kiosk i Rossman to dodatkowe zalety...pozdrawiam i życzę udanych zakupow”
“Najpiękniejsze kwiaty a obsługa wzorowa. Serdecznie pozdrawiam”
“Dużo ładnych roślin dobrej jakości, plus jakieś drobiazgi typu doniczki, świeczki i inne sezonowe ozdoby. Panie robią też na zamówienie bukiety. Wiosną i jesienią można u nich też kupić rośliny do ogrodu jak lilie, dalie itp. Polecam z czystym sumieniem!”
“Piękny i niebanalny bukiet na rocznicę ślubu. Polecam”
“Super ludzie pracujący w środku zawsze pomocni dodatkowo między świętami mozna kupić naprawe fajna ozdobę na pomnik.”
“Witam Z czystym sumieniem mogę polecić tą kwiaciarnie a w szczególności Panią Katarzynę, która po krótkiej rozmowie fajnie doradziła, odpowiedni do okazji, zestaw kwiatów i dekoracji. Widać, że zna się na tym co robi i warto rozważyć jej sugestie.”
“Polecam kwiaciarnię. W pełni profesjonalne podejście do klienta. Świetny kontakt, również poza godzinami pracy. Wszystko zgodnie z ustaleniami, dostawa na czas.”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Polecam”
“Bardzo dziękuję za fajny i świeży bukiecik ❤️”
“Zawsze kupię świeże kwiaty i zawsze od miłych Pań”
“W Ukwietniku dostaniesz kwiaty, bukiety zamienione w dzieła sztuki. Piękne zapachy, dodatki, kwiaty doniczkowe. Mnóstwo ciekawych pomysłów na prezenty. Ciężko wyjść z pustymi rękoma. Ogromnie polecam.”
“Najlepsza kwiaciarnia w okolicy, piękne i niedrogie bukiety, nie ma problemu nigdy z niczym. Jeszcze żaden nie zawiódł moich oczekiwań, a i obdarowani zawsze byli pozytywnie zaskoczeni.”
“Bardzo serdecznie polecam , wszystko na czas załatwione perfekt ! Bukiecik dla żony ekstraklasa ! Szybko i przyjemnie !”
“Dzień dobry wczoraj zakupiłem w tej kwiacrni Kwiatka doniczkowego w bardzo przystępnej cennie i jestem bardzo zadowolony kwiatek prezętuje się bardzo ładnie. Pani z obsługi bardzo uprzejma pełen profesjonalizm polecam”
“Serdecznie polecam. Zawsze jestem zachwycona bukietami zamówionymi u Pani Moniki.”
“Świetne miejsce, dobrze zaopatrzone (piękne róże), przystępne ceny, przesympatyczna pani służąca radą. Gorąco polecam !!!”
“Zawsze mogę liczyć na profesjonalną obsługę. Bukiet piękny, dziękuję.”