Przegląd katalogu
- 570 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 570 wyników
Przeglądaj dentysta w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 570 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 18,421 opinii i ocen.
“Pragnę wyrazić wdzięczność pani doktor Irinie za doskonałe leczenie, jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Chodzę do kliniki od roku, wielokrotnie korzystałam z zabiegów stomatologicznych i czyszczenia zębów. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu.”
“Dobra robota ,nie wygórowane ceny”
“Wspaniała Pani Stomatolog! Polecam.”
“Bardzo polecam Panią Żanetkę. Przesympatyczna osoba, znająca się na swojej pracy ☺️”
“Miałem dziś przyjemność (choć tę z tych mniejszych) mieć usuwany ząb "ósemkę". Wcześniej nie miałem takich doświadczeń, byłem dość zestresowany. Pan Doktor był bardzo empatyczny, profesjonalny, rozwiał wszystkie moje wątpliwości i otoczył doskonałą opieką. Otrzymałem aż 3 znieczulenia ponieważ jestem na nie dość uniewrazliwiony i Pan Doktor mimo tego iż i tak przyjął mnie po godzinach cierpliwie czekał i skrupulatnie sprawdzał działanie środka. Miałem robione zdjęcie, wszystko zostało dokładnie sprawdzone i "prace" były wykonywane bez żadnych wątpliwości, przy posiadaniu pełnego obrazu zęba. Pani z rejestracji jest po prostu przemiła, uśmiechnięta, od razu zostałem poczęstowany herbatą i zagajony. W praktyce przyjmują prodesjonalni, mili, empatyczni ludzie a sam zabieg który miał wydawać się traumatyczny okazał się zupełnie bezstresowy. Przy tym cena świetna i bardziej niż uczciwa, mimo mojej podbramkowej sytuacji i przyjęcia poza czasem pracy przychodni. Bardzo dziękuję za pomoc i gratuluję tak wspaniałego podejścia, będę zaglądał z każdym problemem i polecał gdzie się da. DZIESIĘĆ gwiazdek! :)”
“Trafiłam do gabinetu przypadkowo, i wyszedł do mnie młody lekarz. Trochę się zawachałam, ale niepotrzebnie . Stomatolog okazał profesjonalistą, dokładnym i cierpliwym lekarzem. Bardzo polecam.”
“pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjenta, zdecydowanie polecam!”
“Pani Doktor Katarzyna Świerkowska- Grochowska od kilku lat opiekuje się moimi dziećmi i mną, powiem krótko: dawno (jeśli nie nigdy) nie spotkałam tak dokładnego, rzetelnego stomatologa, dodatkowo z podejściem do najmłodszych pacjentów, moje dzieci z ochotą siadają na fotel i dziwią się, że koledzy nie lubią dentysty. Dostajemy jasne informacje o stanie zdrowia naszych ząbków, ewentualne leczenie przebiega szybko i bezboleśnie, gabinet jest jasny i przyjemny, RTG na miejscu, terminy przystępne, personel miły i uprzejmy, czujemy, że jesteśmy pod dobrą opieką. Polecam serdecznie!”
“Bardzo miła atmosfera w gabinecie, pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje. Pan doktor podchodzi do pacjenta z życzliwością i spokojem. Wizyta przebiegła bez stresu, a jakość usług jest na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!”
“Wspaniały specjalista. Polecam każdemu,a w szczególności najmłodszym pacjentom. Pani stomatolog ma świetne podejście do "niewspółpracujących" i wyjątkowo opornych ;) Mój maluch chętnie tam wraca choć nie znosi leczenia ząbka. Wizyty są owocne mimo wszystko. Pozdrawiamy serdecznie :)”
“Najlepsza stomatolog u jakiej byłam. Miła, kompetentna, empatyczna, niedroga. Lekarka "z sercem do pacjenta". Pozdrawiam i bardzo polecam:)”
“Chodzę do tego gabinetu od kilku lat więc sądzę, że mogę się wypowiedzieć. Osobiście chodzę do Pana Jacka i jestem bardzo zadowolony. Dysponują nowoczesnym sprzętem co powoduje, że zabiegi są bezbolesne. Podejście do pacjenta jest na niespotykanym poziomie gdyż każdy zabieg jest robiony bez pośpiechu oraz z wysoką starannością i dbałością o szczegóły. Zabiegi są bezstresowe ze względu na miłą atmosferę oraz miłe podejście do pacjentów. Mogę mówić o sobie i o innych pacjentach gdyż znam kilka osób które chodzą do tego gabinetu i każdy mówi w superlatywach. Bardzo polecam.”
“Dentysta jakiego szukałam, przemiła atmosfera, dobrze dobrany termin. Jestem bardzo zadowolona z usług! Polecam z czystym sumieniem.”
“Bardzo polecam przchodnie Frodent na ul. Rojnej a szczegolnie dr. Dzieniakowskiego. Jestem pacjenka Frodentu od wielu lat mimo ze nie mieszkam w Polsce. Bardzo mila obsluga, pelen profesjonalizm i opieka nad pacjentem. Dziekuje!”
“Pani Doktor wykonujaca EEG glowy to Anioł, nie kobieta. Podchodzi ze spokojem do Małych pacjentów oraz rodziców dla ktorych uspienie dziecka w obcym miejscu jest również dużym stresem. Niczego nie przyspiesza i jest ogromnym wsparciem przy badaniu. Polecam Panią z całego serca! :)”
“Bardzo polecam przchodnie Frodent na ul. Rojnej a szczegolnie dr. Dzieniakowskiego. Jestem pacjenka Frodentu od wielu lat mimo ze nie mieszkam w Polsce. Bardzo mila obsluga, pelen profesjonalizm i opieka nad pacjentem. Dziekuje!”
“Serdecznie polecam ten gabinet. Od ponad 20 lat leczę się w tym miejscu ja i moja rodzina. Pani Doktor Foczpańska wkłada w swoją pracę całe serce. Dziękujemy!”
“Polecam. Chodzę do dr Kujawy razem z 3 letnią córką od kilku miesięcy i jestem zachwycona zarówno wizytami na NFZ jak i tymi płatnymi. Pani Kujawa super zrobiła mi jedynki, a córka nie może się doczekać kiedy znowu pójdzie do dentysty.”
“Bardzo dobry stomatolog , wręcz złote ręce. Ciepłe podejście do pacjenta. Byłam kolejny raz i jak zawsze wyszłam bardzo zadowolona. Nigdy nie zmienię pani Danuty na innego stomatologa. Gorąco polecam.”
“Pani Garlicka to dobry stomatolog, swoja pracę stara się wykonywać delikatnie i profesjonalnie, elastyczne godziny pracy, miła atmosfera, polecam ten gabinet dla tych co muszą lub chcą go odwiedzić”
“Mily i profesjonalny lekarz. Polecam!”
“Bardzo polecam Panią Doktor. Pełen profesjonalizm, miła wizyta, bezboleśna, doradztwo. Terminy dość długie, ale to świadczy o zaufaniu pacjentów. Polecam serdecznie!”
“5 gwiazdek zdecydowanie, przyszedłem z ósemką do usunięcia. Pani Stomatolog wykazała się ogromną cierpliwością wobec mnie, oraz mojego strachu przed usunięciem zęba. Wszystko się udało. Z czystym sumieniem polecam.”
“Z całego serca polecam Panią Doktor Małgorzatę. Przesympatyczna, miła, delikatna, ale przede wszystkim profesjonalna. Byłam w wielu gabinetach stomatologicznych, ale ten oceniam najlepiej. Syn również bardzo zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Do zobaczenia na następnej wizycie. Zadowolona pacjentka Małgosia K.”
“Dr Maciej Świder jest najlepszym dentystą jakiego można by sobie wymarzyć. Bardzo miły i sprawny lekarz. Polecam 10/10”
“Zawsze miła, przyjazna atmosfera. Pani Hanna zawsze profesjonalna i delikatna. Pozdrawiam”
“Usługi na najwyższym poziomie jakość profesjonalizm i miła atmosfera. Leczymy się cała rodziną i gorąco polecamy. Świetne podejście do dzieci.”
“Wspaniała, profesjonalna oraz szybka obsługa w dobrej cenie, polecam każdemu, zdecydowanie najlepszy specjalista w okolicy.”
“Z czystym sumieniem polecam DentalPro i Panią doktor Alicję, u której odbyłem już kilka wizyt. Pełen profesjonalizm, cierpliwość i uprzejmość ze strony Pani doktor, jak i Pań asystentek. Po przeglądzie został mi przedstawiony jasny plan działania, którego realizacja rozpoczęła się praktycznie z dnia na dzień. Nie można nie wspomnieć o panującej w centrum stomatologicznym pozytywnej i przyjaznej atmosferze. Jeśli ktoś stresuje się oczekując na przejście na fotel, Panie z recepcji skutecznie odciągają uwagę rozmową i żartami :)”
“Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Bardzo ładne i przestronne wnętrze. Oprócz fachowej obsługi w gratisie uśmiech i poczucie humoru.”