Opinie

  1. njuuser ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę polecić Pani doktor... Pojawiłem się z powodu wypadnięcia korony - pokazałem aktualne zdjęcia RTG ale mimo podjętej próby jej ponownego cementowania - nie udało się z powodu 'obfitego krwawienia dziąsła zęba sąsiedniego' - pobrano 200 zł za konsultację. Umówiłem się za 10 dni na kolejną wizytę, a w międzyczasie sprawdziłem dziąsła u innego stomatologa zaniepokojony ich 'stanem' - ocena bez jakichkolwiek zarzutów z komentarzem specjalisty 'chyba się komuś poprostu tego nie chciało zrobić na jednej wizycie'. Urlop zaplanowany wszystko gotowe nagle po godzinie 16 Pani doktor dzwoni bez słowa przepraszam bez sorry, poprostu ze stwierdzeniem, że wizyty rano nie będzie bo ona się rozchorowała i dopiero wizyta w lutym ale bez ustalonego nowego terminu czegokolwiek - proszę dzwonić w nowym miesiącu. Brak profesjonalizmu i podejścia do pacjenta - stracony czas i pieniądze! NIE POLECAM!!!

  2. Ryba Mail ★☆☆☆☆

    Niestety nie mogę dać dobrej opinii. Przyszedłem z zębem, który daje oznaki bólu. Wizyta polegała na sprawdzeniu żywotności wskazanego zęba i bocznych. Po ogólnym przeglądzie, usłyszałem stwierdzenie, że póki nie ma widocznych zmian przy badaniu żywotności to nie ma co robić, więc za konsultacje trwającą 10 minut pobrano opłatę 150 zł, a ząb nadal boli....

  3. Mikołaj Czekalski ★★★★★

    Gabinet znalazłem w internecie, z bólem zęba zostałem umówiony bardzo szybko, już podczas rozmowy Pani doktor powiedziała mi co muszę mieć ze sobą, żeby od razu przejść do leczenia, przyszedłem ze wszystkim co potrzebne i już na jednej wizycie miałem zrobiony jeden ząb, miałem robione dwa zęby, obydwa kanałowo, przebieg obydwu zabiegów był perfekcyny, nie odczuwałem żadnego bólu, zarówno przy borowaniu jak i samym kanałowym. Naprawdę polecam, jeżeli ktoś potrzebuje dobrego stomatologa to właśnie ten.

  1. Aksolotl ★★★★★

    Gabinet polecił mi mój stomatolog - skierował mnie na leczenie kanałowe zęba pod mikroskopem. Przebiegło ono zupełnie bezboleśnie i tylko na 1 wizycie. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i efektu końcowego. Szczerze polecam.

  2. Michał ★★★★★

    Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Omówiony i skonsultowany przez Panią doktor każdy etap pracy, na podstawie zdjęć RTG. Leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu, dzięki temu odratowałem dwa zęby, w jednym z kanałów był stan zapalny spowodowany zostawieniem ułamanego kawałka narzedzia przez innego stomatologa, Pani doktor usunęła je, stwierdzając, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych,) Spokój i duże poczucie humoru Pani doktor sprawia że pacjent przestaje się bać stomatologa!! Bardzo dziękuję i polecam innym pacjentom,)

  3. Paweł Matecki ★★★★★

    Do gabinetu pani stomatolog wysłała mnie żona, która chodzi tam regularnie. Ja dentystów zdecydowanie unikam i idę dopiero wtedy, gdy nie mam wyjścia. W tym przypadku miałem straszny ból zęba. Podczas wizyty okazało się, że będzie potrzebne leczenie kanałowe, ale na szczęście wszystko odbyło się w ciągu jednego zabiegu. Poza tym atmosfera była miła i bez stresu. Osobiście polecam.

  1. Stefan Więcek ★★★★★

    Pani Agata to stomatolog, do której chodzę już naprawdę wiele lat. Ma doświadczenie i wiedzę, a przede wszystkim cierpliwość do pacjenta, dzięki czemu nawet najpoważniejsze zabiegi (miałem np. skomplikowane kanałowe leczenia kilku zębów) przebiegają sprawnie i bez nerwów. Naprawdę polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres STOMAMED?

STOMAMED znajduje się przy Okoniowa 5, Bałuty, 91-498 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do STOMAMED?

Można skontaktować się z STOMAMED pod numerem +48 422 365 145

Jak można dotrzeć do STOMAMED?

Do STOMAMED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements