Przegląd katalogu
- 570 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 77% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 570 wyników
Przeglądaj dentysta w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 570 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 18,421 opinii i ocen.
“Nie ma lepszego stomatologa, wyleczone wszystkie zęby kanałowe od nowa (po innym lekarzu), nowe korony i nowy most. Potrafi postawić trafną diagnozę . Lekarz konkretny i rzeczowy, fachowiec w swoim zawodzie, o czym mogła się również przekonać pozostała rodzina”
“Absolutnie uwielbiam! Poziom obsługi, zaangażowanie, czystość, podejście do problemu, wszystko to składa się na wysoką jakość usług.”
“Jeśli szukają Państwo pomocy prawdziwych specjalistów którzy służą swoją wiedzą i doświadczeniem gorąco polecam! Pracownia bardzo nowocześnie wyposażona!”
“Bardzo polecam P. Olę i Sonię z punktu pobrań krwi na 1 piętrze - cudowne, ciepłe osoby, bardzo dbajace o komfort pacjenta. Poledam także Doktora Kacpra Mazura!”
“Nagła wizyta w sobote rano. Pan Maciej sprawnie zaradził. Wyjaśnił wszystko,profesjonalnie. Polecam.”
“Moja ulubiona stomatolog od lat ❤️”
“Bardzo miła i kompetentna dentystka, delikatna i profesjonalna:)”
“Świetny specjalista. Bardzo dobry, kompetentny lekarz”
“Dr Łaszkiewicz jest profesjonalna, dokładna, empatyczną i bardzo delikatna. Bardzo polecam.”
“Super atmosfera, szybko, bez bólu, profesjonalnie. Polecam doktora Foczpańskiego”
“Naprawdę polecam to miejsce Sebastian A. Stomatolog jest najlepszy przy ulicy Witolda Doroszewskiego 10. Byłem tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog A1 stomatologia. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.”
“Byłem dziś 9 sierpnia na wizycie u pani Karoliny....rewelka ręce chodzą jak u zegarmistrza....polecam...a przy okazji bardzo miła i fajna babka...Pozdro.... Dariusz N.”
“Chciałbym pochwalić ta przychodnie jak zawsze się bałem dentysty dzisiaj poszedłem do pani doktor bardzo sympatyczna pani bezboleśnie wyrwany ząb polecam”
“Pan Doktor cechuje się pełnym profesjonalizmem, ogromną wiedzą oraz przemiłym usposobieniem. Polecam wszystkim.”
“Dlugi czas oczekiwania, ale dobry dentysta polevam”
“Polecam, pełen profesjonalizm, miła i przyjemna atmosfera :)”
“Lekarze specjaliści z dużym doświadczeniem.”
“Ja jestem osobiście zadowolony ze współpracy. Byłem tam z moją córką, która miała założy i zdjęty aparat na stałe. Dziś ma piękne i co ważne proste zęby. Właścicielka gabinetu ma trochę niecodzienny sposób rozmowy, ale zna się na tym co robi i mogę polecić.”
“Naprawiane kilka ząbków i dziecko dzięki Pani doktor przekonało sie do dentysty .Polecamy”
“Prawdziwy profesjonalista. Polecam.”
“Polecam. Stomatolog jest najlepszy w mieście Łódź przy ulicy Fiodora Dostojewskiego 5a. Byłem tam. I wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog A1 stomatologia Widzew. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.”
“Stomatolog konkretna miła,dokładna,profesjonalnie podchodzi do pracy.Polecam”
“Byłam dzisiaj z córką u pediatry dr Baranowskiej. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością obsługi. Gabinet pediatryczny wyposażony w ultrasonograf, którym Pani doktor wykonała dokładne badanie usg płuc i opłucnej córki, skierowała nas na test combo i po zebraniu wszystkich wyników zaleciła odpowiednie leczenie. Bardzo dziękuję za profesjonalizm i miłe podejście do małego pacjenta❤️❤️”
“Byłam na wizycie adaptacyjnej z 4 latkiem. Pani doktor Agata - Anioł ❤️❤️ syn bardzo nieśmiały i płochy a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani doktor wszystko pokazywała i tłumaczyła. Bardzo cierpliwa i ciepła Pani doktor. Polecam serdecznie ❤️”
“Fantastyczni lekarze,mega duża piątka”
“Nie rozumiem jak można dać jedną gwiazdkę tylko za to, że nie spodobało się zachowanie pani w recepcji (Zwłaszcza, że to kwestia indywidualna, może kogoś zniechęcić pomimo, że jest dobrze) Dla mnie osobiście to najlepsza klinika do jakiej udało mi się trafić. Panią w recepcji wspominam jak najlepiej, oddanie do swojej pracy i rzetelność są godne podziwu. Pani dentystka profesjonalna, dokładna i zwraca uwagę na pacjenta. Uratowała mi zęba od leczenia kanałowego pomimo, że to była trudna droga. Też 10 lat temu miałam tam robione zęby kanałowo i nic się do tej pory z nimi nie dzieje, wspomnienia dobre. Jedyny minus, że to jest dość kosztowny interes (250zł), pomimo to warto”