Przegląd katalogu
- 60 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 88% Z opiniami
- 92% Ze zdjęciami
Znaleziono 60 wyników
Przeglądaj centrum rozrywki dla dzieci w Łodzi, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 60 wyników w Łodzi, Łódzkie. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 42,314 opinii i ocen.
“Mimo niewielkich rozmiarów sali dzieci (dziewczynki 5 i 3 lata) szalały przez 2h urodzin i chciały zostać dłużej. Na plus ogromny parking. Super miejsce na małe urodziny, oraz dla rodzin z dziećmi wymagajacymi uwagi, rodzicom dzieci które bawią się same proponuję inną lokalizację bo kawa dobra, ale nie ma zbytnio gdzie usiąść i popracować. Super miejsce, tylko nie dla wszystkich :). Update: spontaniczny międzyświąteczny wypad równie udany co ostatnie urodziny, a ludzie stojący przed drzwiami na kilka minut przed otwarciem (w tym ja) to raczej dobry znak”
“Świetny lokal na zorganizowanie imprezy okolicznosciowej. Jedzenie przepyszne, wystroj. Wszystko super. Przemile Pani wlascicielka i druga Pani. Godne polecenia.”
“Jedne z dwóch najstarszych łódzkich parków. Bardzo zadbany. Można pospacerować alejkami, odpocząć na ławeczce lub usiąść na kocyku w gronie przyjaciół lub rodziny na pięknie wystrzyżonym trawniku.”
“Świetne miejsce na spektakl dla dzieci. Ilekroć odwiedzamy Teatr Piccolo dzieciaki sa zachwycone przedstawieniem. Polecam.”
“Super miejsce, z małym kącikiem zabaw ale ze sporą ilością zabawek i dużą przestrzenią dla maluchów. Fajny pomysł z grami puszczanymi z projektora na suficie. Niestety nie ma windy i trzeba wyjść po schodach (wózek można zostawić na dole) ale warto tam zaglądnąć!”
“Dzisiaj wybrałam sie z moją klasą do Areny Laser Games. Miejsce sympatyczne ,dzieci zadowolone,duzo ruchu. Pomimo nieporozumienia zw z opłatą za grupę( z mojej winy) obsługa potraktowała mnie łagodnie i darował winę:-).”
“FAJNY Park linowy ! ... Pan był bardzo miły i cierpliwy podczas instruktażu.. Proponowałabym zmienić to miejsce.. - na mniej podmokłe, ponieważ komary utrudniają dobrą zabawę! -> Osoba nie przygotowana na plagę komarów jest bardzo pogryziona.. (ja nie bylam przygotowana) ->Jednak mimo wszystko syn jest zadowolony!;) Bez komarów byłoby IDEALNIE ! ☆☆☆☆☆ DLA Pana Instruktora! ☆☆☆☆☆ ZA tor przeszkód ☆☆☆☆ ZA Komary ;(”
“Świetne miejsce żeby zażyć potężną dawkę ruchu i się porządnie wyszaleć. Zawsze lubię tu wracać, a ostatnio byłem tutaj z braćmi, bardzo dobrze spędzony czas. Polecam”
“Ciekawy plac zabaw. Każdy znajcie coś dla siebie. Dla dużych i małych;) trampoliny lekko uszkodzone, ale da się skakać. Tylko zielona sprawna cała. Jedyny plac zabaw chyba z huśtawką dla osób niepełnosprawnych. Wow ! Ale w upalne dni ciężko, nie ma cienia.”
“Moja ulubiona, mało ludzi o tej porze dnia”
“Super pomysł na nocne zabawy na parku linowym”
“Bardzo fajny park linowy zarówno dla maluchów, młodzieży jak i dorosłych. Przyjazna i pomocna obsługa. W pobliżu inne atrakcje.”
“Dobrze wyposażony sklep sportowy, profesjonalna obsługa.”
“Cudowne miejsce do spędzania czasu z samym sobą, znajomymi, partnerem jak i całą familią. Na miejscu toaleta i przekąski. Polecam!”
“Miejsce, gdzie można pozać historię i przenieść się w czasie do XIX wieku. Poczuć jakim nowoczesnym, rozwijającym się miastem była Łódź dzięki pracy ludzi.”
“Bardzo fajna jest wystawa kina polskiego. Dostajemy na wejściu słuchawki z lektorem, który oprowadza nas po całej wystawie. Wystawa jest w nowym budynku, czysty, nowoczesny. Sama wystawa przedstawia kino od samych początków po dzień dzisiejszy. Bardzo, bardzo dużo materiałów odnośnie kina, wydaje mi się, że wszystkie tematy zostały poruszone. Wystawa jest na 3 piętrach, więc materiału jest mnóstwo. Aby zobaczyć cala wystawę trzeba poświęcić dobre 3 godziny (pod koniec musze powiedzieć, że pomijałam). Lektor super opowiada, jest dużo fajnych projekcji na ścianach. Nie poszłabym na wystawę z dzieckiem, zanudzą się tam i nie wytrzymają 3 godzin, jednak dla dorosłych uważam ze naprawdę warto. Dostarczamy dobie spora dawkę wiedzy. Ktoś bardzo napracował się nad tą wystawą i należą mu się wielkie brawa.”
“JazdaPark miejsce godne polecenia, pomimo ruchu który był obsługa znajdywała czas na rozmowę oraz pomoc. Bardzo smaczne drinki oraz bardzo dobra pizza. Jedyny minus to trochę mały wybór w drinkach ale obsługa miała na to rozwiązane i nas pozytywnie zaskoczyła. Szczególnie polecam pana Kube i pana Szymona. Napewno wpadniemy jeszcze nie jeden raz!!!!”
“Dużo miejsca do parkowania,wygodnie można robić zakupy.”
“Raj dla osób które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zatowarować swój sklep. Jest to również bardzo dobre miejsce dla osób chcących kupić coś dla siebie. Podejrzewam że takiej szerokiej oferty nie znajdziemy w żadnej innej lokalizacji. Nie chcę przesadzać ale sądzę że istnieją tam setki punktów oferujących odzież i obuwie. Poza tym miejsce to jest bardzo zadbane, czysto, przestronnie, mamy tu punkty gastronomiczne, w toaletach czysto i pachnąco, spokojnie można załatwić potrzeby i stojące i siedzące. Bardzo zachęcam do odwiedzenia tego Miasta”
“... Witam ... Byłem dziś z synem i jesteśmy zadowoleni .. miejsce dla dzieciaków jak i rodziców odpowiednie do spędzenia wolnego czasu... Atrakcji dużo.. trampolina,piracki statek basen dla młodszych jak i starszych hehe sam nawet kąpałem się w piłeczkach . Rodzice mogą z pociechami chodzić po całej hali .. jest też kawiarnia gdzie można napić się kawy kiedy to nasze dzieciaki się bawią... Ps... Co niektórzy narzekają że toalety zaniedbane brudne itp to wcale nie jest prawdą budynek jest co prawda jeszcze za czasów PRL-U ale bardzo czyste osobiście byłem sprawdzić czy to co piszą te największe czyścioszki i narzekają czy tak właśnie jest... Otóż są czyste toalety jak i cały obszar dla dzieci .... Polecam i pozdrawiamy dwie sympatyczne panie które reagują na każdy płacz dziecka i sprawdzają czy wszystko w porządku... Jeszcze raz pozdrawiamy serdecznie i polecamy”
“Dla nas to najlepsze przedszkole ever! Moje dzieciaki mają tam super opiekę! Jedzenie jak w domu - zdrowe i bezpieczne dla moich alergików!”
“Bardzo mi.sie podoba ponieważ ma duży obszar i jest dla niepełnosprawnych osób polecam”
“To przedszkole jest extra chodziłam tam i polecam ogródek w którym bawią się dzieci jest bardzo dobrze wyposażony”