Opinie

  1. Justyna Maciak ★★★★★

    Świetne miejsce, nawet dla osób mało ogarniających świat wyścigów. Same plusy: +Obsługa dokładnie tłumaczy jak jeździć +Do wyboru wiele torów i typów pojazdów. +Możliwość rozmowy ze swoją grupą na słuchawkach, które wyciszają mocno całe otoczenie. +Czuć klimat racingowy Jedyny minus - trochę wąskie siedzenia, ale da się przyzwyczaić i po krótkiej chwili nie przeszkadzają Zdecydowanie będziemy wracać.

  2. Patrycja Furman ★★★★★

    Bardzo fajne symulator, profesjonalna obsługa , widać że osoby które tam pracują znają się na tym wszystkim. Polecam! Fajna zajawka dla fana motoryzacji. Drugi raz w tym miejscu. Jedzonko dobre drinki również. Polecam zorganizować tam urodziny czy inne małe uroczystości. Mega klimacik. Nic dodać nic ująć.

  3. BLAFYT ★★★★★

    Bardzo polecam miejscówkę, mam swoją kierownicę(t300) ale i tak mega polecam, na wyposażeniu mozy r9 v2 z obręczą do wyboru. Można zjeść, napić i świetnie się bawić, obsługa bardzo miła i pomocna. POLECAM

  1. Johny G ★★★★★

    Nie ważne czy to twój pierwszy raz z jazdą na kierownicy, czy jesteś osobą z doświadczeniem, zdecydowanie warto tutaj wpaść i świetnie spędzić czas, macie okazję pojeździć na całkiem niezłym sprzęcie, Panowie którzy tam pracują są bardzo pomocni, co chwila doglądają czy każdy sobie ze wszystkim radzi, często nie zdążycie zawołać o pomoc, a obsługa będzie już przy was ;) Panowie bardzo sympatyczni, tematy simracingowe mają bardzo dobrze obadane, mi się gadka z chłopakami tak kleiła, że zamiast wpaść tylko na godzinkę, wyszedłem po trzech :D Szkoda że nie jestem z Łodzi, bo często bym tam wpadał, szczególnie że macie bar, możecie napić się piwka, lub czegoś mocniejszego w doborowym towarzystwie, które również podpowie wam co warto kupić na pierwszy raz, czy na co zrobić upgrade obecnego sprzętu. Po prostu warto tego doświadczyć, nie pożałujecie.

  2. Tomasz Kancik ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, byliśmy dzisiaj pierwszy raz z naszym 7-letnim synkiem i był mega zadowolony. Super symulatory, fajny klimat, bardzo miła i pomocna obsługa, mają własny bar plus można coś przekąsić, niedługo będzie również pizza, więc polecamy bardzo:))) Ceny też wporządku jak na łódzkie realia, więc wszystko na 5 z plusem:)))

  3. GorgoN555 ★★★★★

    Symulatory, obsługa i atmosfera na najwyższym poziomie. Mega frajda i dobra zabawa gwarantowana :)

  1. Kinga Basińska ★★★★★

    Super miejsce. Bardzo miło spędzony czas. Pan, który obsługuje bardzo pomocny, wszystko dokładnie wyjaśnia i objaśnia. Miejsce godne polecenia dla kobiet, mężczyzn jak i dzieci. Na pewno do was wrócimy. Polecamy w 100%.

  2. Michał Lis ★★★★☆

    Fajne miejsce z fajnym sprzętem. Jak byliśmy w 4 osoby, na jednym ze stanowisk nie działały słuchawki. Musieliśmy korzystać z głośników, przez co wszyscy słyszeli silniki osób obok, co trochę przeszkadzało. Poza tym wszystko Ok. Fajnie, że jest taka przystępniejsza cenowo alternatywa dla gokartów.

  3. Mateusz Sowiński ★★★★★

    Super miejsce. Pełna elektronika. Bardzo dobrej jakosci gokarty. Miła obsluga. Bardzo mocno polecam. Mozna sie swietnie pobawic na ciasnych szykanach i poscigac na dlugich prostych.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RaceSpot - Granie w Ściganie?

RaceSpot - Granie w Ściganie znajduje się przy Wydawnicza 5, Widzew, 92-333 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RaceSpot - Granie w Ściganie?

Można skontaktować się z RaceSpot - Granie w Ściganie pod numerem +48 889 414 953

Jak można dotrzeć do RaceSpot - Granie w Ściganie?

Do RaceSpot - Granie w Ściganie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements