Przegląd katalogu
- 109 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 69% Ze zdjęciami
Znaleziono 109 wyników
Przeglądaj car service w Pabianicach, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 109 wyników w Pabianicach, Łódzkie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 8,493 opinii i ocen.
“Solidna firma. Panowie znają się na rzeczy. Polecam!”
“Pełny profesjonalizm. Wspaniałe doradztwo w każdej sprawie ubezpieczeniowej. Polecam panią Anitę.”
“Błyskawiczny dojazd do klienta, szybka wymiana koła w naczepie, możliwość płatnością kartą na drodze, co rzadko się zdarza. Polecam jak najbardziej.”
“Polecam to biuro ubezpieczeń, profesjonalne doradztwo, miła obsługa, rzetelne podejście do klienta.”
“Serdecznie polecam!! Przemiła Pani z wielkim doświadczeniem, która chętnie służy pomocą.”
“Oddałem samochód do mechanika, który naprawił mi w HFturbo turbinę. Naprawiałem ją już 2 razy w innej firmie i ciągle coś było nie tak. Raz gwizdała, później nie było mocy na niskich obrotach. Już myślałem, że się nie da i będę musiał kupić nową, ale jednak istnieją prawdziwi fachowcy. Faktycznie poprzednia naprawa była tańsza, ale po otrzymaniu wymienionych części i wyjaśnieniu jak to działa rozumiem dlaczego. Jak zwykle okazuje się, że za dobrą usługę trzeba zapłacić, więcej ale raz. Jestem bardzo zadowolony, dziękuję i polecam.”
“Tomasza znam już przynajmniej 20 lat i dosyć często tam zaglądam. Wiem jak wygląda tam praca i powiem wam, że jest to ciężka i dobrze wykonana robota. Nawet jeśli ktoś napiszę jakiś negatywny komentarz, a takich opinii ja tutaj nie widzę, no może jest jakaś tam jedna.. Na taką negatywną opinie nie ma sensu zwracać uwagi. Zawsze jest tak,że wśród wielu zadowolonych klientów znajdzie się osoba, której po prostu nie da się dogodzić i nie da się jej wytłumaczyć pewnych kwestii mechanicznych. Każda zdemontowana część, która była do wymiany leży obok samochodu i jeśli ktoś jest zainteresowany to Tomasz zawsze pokazuje to co zrobił i to co zamontował. To też jest jego czas. Nie wiem, czy każdy mechanik tak robi, ale nawet jakby klient chciał przed wyjazdem z warsztatu zajrzeć pod samochód i wszystko sprawdzić to nie byłoby żadnego problemu. Gwarantuje wszystkim, że Tomasz jest bardzo dobrym mechanikiem z wieloletnim doświadczeniem, którego polecam w 100 %, a tak jeszcze na koniec powiem, że Tomasz to nawet pilnuje i zawsze zwraca uwagę na wymianę oleju. Podobno jest tak, że jak silnik nie ma dobrego smarowania to już później nawet najlepszy mechanik nie pomoże :)”
“Specjalista pełną gębą. Fachowiec w każdym calu. Doradził, podpowiedział, wycenił, naprawił. Klima chłodzi aż się szron na jajach pojawił :D Cenowo również rewelacja!”
“Zawsze powiedzą prawdę podczas sprawdzania wtryskiwaczy a nie jak gdzie indziej że jeszcze nie są na stole a już mówią że wszystkie do regeneracji. Jedyny konkretny fachowiec”
“Jeździłem po wielu mechanikach, co warsztat to inna diagnoza i oczywiście kasa i kasa.Tutaj trafna diagnoza naprawa i samochód jest sprawny. Kolejki do tego warsztatatu mówią same za siebie.”
“Szybki termin, fachowa pomoc, w dobrej cenie i bardzo sympatyczni Panowie. Polecam!”
“Montowałem 4 nowe opony Yokohama. Montaż szybki, sprawny i profesjonalny. Właściciel sympatyczny, uprzejmy, kontaktowy. Cena z montażem dużo niższa niż w sklepach internetowych za same opony. Polecam z czystym sumieniem.”
“Fachowa, kulturalna obsługa z umiarkowanymi cenami. Drobne usługi nawet bezpłatne.”
“Nikt w Zgierzu nie chciał mi naprawić instalacji elektrycznej pan Mariusz ogarnol to w parę dni i drogo nie zapłaciłem polecam dobry fachowiec w tej dziedzinie”
“100% zadowolenia i profesjonalizmu. Właściwi ludzie na właściwym miejscu. Gorąco polecam!”
“Rzetelny warsztat, w którym jest ludzkie podejście do klienta. Można liczyć na szybką i skuteczną naprawę oraz brak naciągania na niepotrzebne koszty.”
“Profesjonalna obsługa. Felgi dostarczone przez kuriera w stanie nienaruszonym. Doskonale zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami. Serdecznie polecam.”
“Profesjonalne doradztwo i miła obsługa . Naprawdę wyliczono mi najniższą składkę w Pabianicach .”
“Pełen profesjonalizm.Fantastyczna obsługa, jakość i szybkość wymiany szyby.Właściciel niesamowicie pomocny,nawet przy zgłoszeniu szkody.Wszystkim się zajął.Pięć gwiazdek to mało.Korzystam z serwisów samochodowych 30 lat, jako zawodowy kierowca.Mam porównanie.”
“Bardzo polecam, panowie są bardzo pomocni i wszystko jest bardzo profesjonalnie”
“Bardzo dobry serwis. Doświadczony szef i młodzi, zaangażowani mechanicy. Zawsze konkretna wycena, bez nawijki o niespodziewanych zjawiskach z kosmosu. Polecam, po kolejnej naprawie, szybkiej i skutecznej.”
“Oczywiście wszystko jak najlepiej , perfekt, ..najbardziej śmieszą opinie że płynu do spryskiwaczy nie dolane , a takie rzeczy samemu się dolewa nawet na autoszkole uczą a nie u Pana Jacka czas zajmuje bo inne auta czekają.”
“Profesjonalna pomoc przy wymianie szyby. Fachowe doradztwo, miła i serdeczna obsługa. Pyszna kawa, strefa klienta gdzie można odpocząć i poczytać gazetę. Serdecznie polecam.”
“Polecam, mechanik u którego można zostawić swój samochód”
“Jeśli dać im dzień czy dwa czasu znajdą fajne oferty. Ja ostatnio ubezpieczyłem ; od kradzieży, nnw i oc taniej o 95 niż samo oc”
“Pozytywnie.Mialem styczność z jednym mechanikiem,panem Marcinem.Pomimo mlodego wygladu,ogromna wiedza w mechanice.Polecam każdemu kto ma zamiar skorzystać z jego usług”
“Polecam ten serwis. Panowie znają się na rzeczy. Czy remont silnika czy jakaś wymiana. POLECAM”
“Chłodnica naprawiona szybko i sprawnie .”
“Pełen profesjonalizm. Polecam Pana Marcina i jego warsztat.”
“Jestem bardzo zadowolony z jakości usług tego warsztatu mechanicznego. 0 druciarstwa i dziadowania na częściach. Wszystko to co musiało być wymienione, zostało wymienione. Przykład: w moim Seacie Ibiza z 2013 roku przeciekał zbiornik płynu do spryskiwaczy (poprzedni właściciel miał kolizję ze zwierzęciem. Wymienił przedni zderzak, lampy ale...o wymianie zbiorniczka, który również pękł "zapomniał"). Panowie wymienili zbiornik, rozdzielacz, uszczelki i przewód spryskiwaczy na nowe (przypominam auto ma ponad 10 lat, to jest jedna robota przy takiej wymianie). Panowie w warsztacie podeszli do naprawy fachowo i kompleksowo. Wszystko co zostało naprawione w samochodzie znajduje się na paragonie. Jeśli ktoś w tym miejscu powie, że wymieniona została zbyt duża ilość elementów to polecam takiej osobie naprawę auta we własnym zakresie albo skorzystać z usług Pana Wiesia mechanika, który coś tam wyrzeźbi i ukleci jak umie (z gwarancją do bramy dalej się nie znamy). Podsumowując jestem bardzo zadowolony z usług tego warsztatu i będę wracał tam nie raz. Pozdrawiam serdecznie! :)”