Opinie

  1. Patryk Werbelski ★★★★★

    Daje 5 gwiazdek mimo że moja sprawa nie została rozwiązana ponieważ jest to zrozumiałe że bardzo trudno o części do mojego auta i nie było jak go naprawić ALE Pan Maciej podchodzi do klienta z szacunkiem i sprawe traktuje bardzo poważnie. Mimo że spędził swój czas na diagnostyce lecz nie doszło do jego naprawy to i tak nie chciał za to żadnych pieniędzy i doradził co mogę zrobić w tej sytuacji i zadeklarował pomoc w przypadku znalezienia odpowiednich części.

  2. Zbigniew Chojnowski ★★★★★

    Uczciwie i fachowo wykonana usługa. Przesympatyczny Pan Maciej sprawia, że do tego miejsca będzie chciało się wrócić na serwis czy inną naprawę auta. Kilka osób poleciło mi ten warsztat i teraz już wiem dlaczego:) warto zaczekać kilka dni aby mieć pewność że auto będzie w dobrych rękach. Mam wrażenie że takich specjalistów znających się w swoim fachu jest już coraz to mniej dlatego tym bardziej polecam Pana Macieja, na pewno będę wracać :)

  3. Mariusz Szymańczyk ★★★★★

    Fachowa, kulturalna obsługa z umiarkowanymi cenami. Drobne usługi nawet bezpłatne.

  1. Iwona Sowinska ★★★★★

    W 100% polecam warsztat samochodowy,usługa wykonana solidnie i w terminie .Włascieciel wyjątkowo sympatyczny ,pomocny ,przemiły człowiek .Na pewno będę korzystała z usług tego warsztatu.

  2. Mariusz Skiba ★☆☆☆☆

    Niestety trafiłem na nie fachową obsługę Auto zostało ograbione.śruby jakie spotkałem po naprawie to porażka. Powinny trafić te same sruby z powrotem(pokrywa zaworów)ponieważ są w tulejach. Napotkałem tam dwie śruby o twardości 5.6 z łbem sześciokątnym(śruby do ławki w parku) na zdjęciu) Listwa z cewkami dokręcona jedna śrubą orginalna (z lewej) a w drugim otworze jak na zdjęciu (z prawej)śruba za krótka. Poprostu wrzucona w otwór. Nawet nie było możliwości jej wydłubać. Nie trzymała gwintu. Zapłaciłem także za uszczelkę pod pokrywę, którą zdemontowalem po 3 miesiącach. Uszczelka poruszyła się w palcach. Trzy miesięczna? Nie polecam!!!!!!!!!!!! A polecił kolega

  3. Radosław Kadziak ★★★★★

    Bardzo dobry mechanik ,w dniu wyjazdu poszły hamulce i auto zostało naprawione bardzo szybko.Polecam

  1. Adam Skwarnecki ★★★★★

    Zawsze fachowa pomoc. Wszystkie naprawy do tej pory wykonane solidnie i na czas. Ceny bardzo uczciwe. Polecam.

  2. rafsio ★★☆☆☆

    Zlecone trzy naprawy, z czego jedna zrobiona prawie dobrze. A dwie jak były tak zostały. Zapłacone, a auto nadal nie naprawione. Musiałem sam poprawiać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mechanika pojazdowa?

Mechanika pojazdowa znajduje się przy Szpitalna 30, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mechanika pojazdowa?

Można skontaktować się z Mechanika pojazdowa pod numerem +48 506 238 657

Jak można dotrzeć do Mechanika pojazdowa?

Do Mechanika pojazdowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements