Opinie

  1. Łukasz Biskupski ★★★★★

    No cóż, powiem tak. Moje autko nigdy nie jeździło tak dobrze jak teraz po wizycie w tym warsztacie. Polecam

  2. Piotr Sobczak ★★★★★

    Pan Tomasz potrafił zlokalizować i naprawić usterkę, z którą wcześniej nie poradziły sobie 4 warsztaty (włączając ASO). Polecam!

  3. Joanna Tosik ★★★☆☆

    No cóż odebrałam samochód nie naprawiony.Pan mechanik nie doszedł do tego co to za usterka. Oczywiście zostałam z paragonem za usługę do zapłaty. A były to uszczelki kolektora ssania. Można było ? no nożna !!!!

  1. DRWALE Kamil Bandzierz ★★★★★

    Wzorowa fachowa obsługa . dzięki wizycie u Pana Tomka moje autko bez problemu wzorowo przeszło przegląd Techniczny

  2. Pawel Kirsza ★★★★★

    Tomasza znam już przynajmniej 20 lat i dosyć często tam zaglądam. Wiem jak wygląda tam praca i powiem wam, że jest to ciężka i dobrze wykonana robota. Nawet jeśli ktoś napiszę jakiś negatywny komentarz, a takich opinii ja tutaj nie widzę, no może jest jakaś tam jedna.. Na taką negatywną opinie nie ma sensu zwracać uwagi. Zawsze jest tak,że wśród wielu zadowolonych klientów znajdzie się osoba, której po prostu nie da się dogodzić i nie da się jej wytłumaczyć pewnych kwestii mechanicznych. Każda zdemontowana część, która była do wymiany leży obok samochodu i jeśli ktoś jest zainteresowany to Tomasz zawsze pokazuje to co zrobił i to co zamontował. To też jest jego czas. Nie wiem, czy każdy mechanik tak robi, ale nawet jakby klient chciał przed wyjazdem z warsztatu zajrzeć pod samochód i wszystko sprawdzić to nie byłoby żadnego problemu. Gwarantuje wszystkim, że Tomasz jest bardzo dobrym mechanikiem z wieloletnim doświadczeniem, którego polecam w 100 %, a tak jeszcze na koniec powiem, że Tomasz to nawet pilnuje i zawsze zwraca uwagę na wymianę oleju. Podobno jest tak, że jak silnik nie ma dobrego smarowania to już później nawet najlepszy mechanik nie pomoże :)

  3. Maciej Mróz ★★★★★

    Bardzo konkretny i przy tym miły.

  1. Jagoda K ★★★★★

    Polecam super mechanik!

  2. Klaudia Bulzacka ★★★★★

    Bardzo polecam, fantastyczna obsługa, nie naciąga na koszty. Pan zawsze dzwoni i pyta, nigdy nie robi nic bez niewiedzy klienta. Pan bardzo dobrze tłumaczy co dokładnie trzeba zrobić i dlaczego więc nawet osoba nieznająca się na samochodach wie dokładnie ile i za co będzie płacić. Świetna komunikacja i czas wykonywania usług. Jestem niezwykle zadowolona i nie zmienie już mechanika :)

  3. Mirosław Galas ★★★★★

    No co tu mówić. Wreszcie mechanik, który robi jak należy, bez naciągania na koszty. I nie ma mowy, żeby odmówił. Zawsze jakoś zorganizuje czas... Ja już nie szukam nigdzie nikogo innego.

  1. Katarzyna Tuz ★★★★★

    Polecam, pełen profesjonalizm. Pan mechanik zajął się moim samochodem szybko i sprawnie. Nie jest nastawiony na obdarcie klienta z kasy , nie oszukuje tylko rzetelnie ,uczciwie i profesjonalnie podchodzi do tematu. Posiada dużą wiedzę w zakresie mechaniki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mechanika Pojazdowa Tomasz Lefik?

Mechanika Pojazdowa Tomasz Lefik znajduje się przy Żniwna 14a, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mechanika Pojazdowa Tomasz Lefik?

Można skontaktować się z Mechanika Pojazdowa Tomasz Lefik pod numerem +48 787 481 992

Jak można dotrzeć do Mechanika Pojazdowa Tomasz Lefik?

Do Mechanika Pojazdowa Tomasz Lefik można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements