Przegląd katalogu
- 118 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 66% Ze zdjęciami
Znaleziono 118 wyników
Przeglądaj branża zdrowia i urody w Pabianicach, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 118 wyników w Pabianicach, Łódzkie. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 5,203 opinii i ocen.
“Wspaniałe i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Kultura i klasa.Dziękuję , wizyta w tym salonie to prawdziwa przyjemność.”
“Zawsze jestem zadowolona z wykonanej usługi fryzjerskiej polecam ten salon”
“Polecam. Bardzo miła Pani. Usługa jest bardzo tania, a jakość strzyżenia super.”
“Najlepsza obsługa (p. Marcelina jest świetna). Usługi na najwyższym poziomie. Zawsze wychodzę mega zadowolona!!!”
“Bardzo miła właścicielka cudownie robi włosy! Już od dłuższego czasu chodzę tylko tutaj na farbowanie Bardzo polecam ❤️”
“Najlepszy salon w mieście! Damian mistrz koloryzacji !”
“Doskonałą jakość usług. Sympatyczna obsługa.”
“Super miejsce. Klaudia wykonuje pazurki z pełnym profesjonalizmem widać, że wkłada w to serce i kocha to co robi. Zdecydowanie polecam :)”
“Polecam. Obsługa w bardzo miłej atmosferze. polecam ten salon fryzjerski.”
“Pierwsza fryzjerka która na powaznie wzięła to co bardzo chciałam mieć na głowie bo w poprzednich salonach to raczej fryzjerka wiedziala lepiej co chce lubię idealne fryzury i jeszcze bardziej odważne kolory po wyjściu byłam tak bardzo zadowolona ze każdemu ten salon polece i sama do niego wrócę”
“Od lat korzystam z usług tego salonu i za każdym razem wychodzę zadowolona! Profesjonalna obsługa, świetna atmosfera. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego i zaufanego fryzjera.”
“W sklepie bardzo duzo towaru, bardzo polecam. Pan bardzo miły i potrafi bardzo dobrze doradzić”
“Właścicielka zna się na swojej pracy. Blondy - PERFEKCJA. Doradzi, podpowie, kolor zawsze wychodzi cudowny. Poświęca klientce całą uwagę. Polecam!”
“Polecam salon i Panią Wiolettę, która obcięła mnie dokładnie tak jak chciałem, mimo że byłem tam pierwszy raz. 5/5 gwizdek zdecydowanie zasłużone!”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa Polecam”
“Fantastyczne miejsce. Przemiła obsluga i przedewszystkim fachowość :-)”
“Świetny salon dla kobiet i dziewczynek. Można se walnąć nową fryzurkę w drodze do Lidla. Albo posadzić na fotel swoją córkę a samemu udać się na zakupy.”