Opinie

  1. Monika Okrojek ★★★★★

    Właścicielka zna się na swojej pracy. Blondy - PERFEKCJA. Doradzi, podpowie, kolor zawsze wychodzi cudowny. Poświęca klientce całą uwagę. Polecam!

  2. Wiktoria Witkowska ★☆☆☆☆

    ***Nie polecam. Pani "Fryzjerka" jest osobą niekompetentną, umawia się z klientkami na konretną godzinę i dzień,po czym idzie się i stoi przed zamkniętym salonem. Nawet nie zadzwoni,żeby przeprosić i przełożyć termin na inny dzień,co więcej nawet nie poinformuję, że jej nie będzie. Sytuacja taka miała miejsce nie pierwszy raz, więc radzę się zastanowić nad usługami "tej Pani". W sumie,nic dziwnego,że są komentarze jakie są.***

  3. Marta Pawlikowska ★★★★★

    Świetny salon i wspaniałe specjalistki. Przyszłam z tragedią na głowie a wyszłam ze wspaniałym kolorem i fryzurą. Polecam!

  1. Zuzanna Cieślak ★☆☆☆☆

    Z czystego sumienia nie polecam. Moje włosy są całe spalone. Za „usługę” zostało wyliczone 400 zł. Teraz wydaje 2x tyle podkresle ze z własnej kieszeni na odratowanie włosów.

  2. Adrianna Pytel ★☆☆☆☆

    Nie polecam z czystego sumienia. Włosy zostały spalone. I dużo pracy i pieniędzy żeby wróciły do normalności.

  3. Sebastian Michalski ★★★★★

    Bardzo profesjonalny salon fryzjerski. Pani Dorota świetnie wiedziała czego potrzebują moje włosy i przystrzyżono je wzorowo. Z pewnością więcej to ponownie. Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon Fryzjerski "Karola"?

Salon Fryzjerski "Karola" znajduje się przy Bracka 51, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski "Karola"?

Można skontaktować się z Salon Fryzjerski "Karola" pod numerem +48 788 816 778

Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski "Karola"?

Do Salon Fryzjerski "Karola" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements