Przegląd katalogu
- 85 Łączna liczba firm
- 4.2 Średnia ocena
- 91% Z opiniami
- 65% Ze zdjęciami
Znaleziono 85 wyników
Przeglądaj branża zdrowia i urody w Zgierzu, Łódzkie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 85 wyników w Zgierzu, Łódzkie. Średnia ocena 4.2/5 na podstawie 4,316 opinii i ocen.
“Korzystałam z usługi keratynowego prostowania w tym salonie już 2 razy i za każdym razem byłam bardzo zadowolona! Włosy są gładkie, lśniące i w świetnej kondycji, a efekt utrzymuje się długo. Profesjonalna obsługa i miła atmosfera sprawiają, że chętnie tam wracam. Polecam z całego serca”
“Zachęcony dobrymi opiniami i zniechęcony doświadczeniami poprzednich fryzjerów wybrałem się tutaj, i już po pierwszej wizycie mogę zapewnić że opinie nie wzięły się z nikąd. Wysoka jakość obsługi, profesjonalizm i pozytywne nastawienie bijące od obsługi to są rzeczy których można być pewnym w tym lokalu. Ponadto wielki + za przeprowadzenie rozmowy przed strzyżeniem. Zdecydowanie polecam!”
“W Waszym gabinecie cenię przede wszystkim atmosferę - już od pierwszej wizyty poczułam, że to miejsce stworzone jest z pasją i dbałością o każdy szczegół. Cały zespół tworzy przyjazny i profesjonalny klimat, dzięki któremu każda wizyta to czysta przyjemność. Szczególnie chciałabym wyróżnić Sandrę - to prawdziwa czarodziejka od brwi i rzęs! Ma niesamowite wyczucie i potrafi idealnie dobrać stylizację do kształtu twarzy i oczekiwań. Co ważne - Sandra zawsze tłumaczy co robi, dba o komfort i sprawia, że czuję się zaopiekowana na każdym etapie zabiegu. Polecam ☺️”
“Gorąco polecam! Pani Agnieszka zna się na swoim fachu, doradzi, a z drugiej strony słucha klienta, salon pracuje na wysokiej klasy kosmetykach, a dziewczyny stale się doszkalają.”
“Polecam serdecznie. Pani Kosmetolog Anna Matłok Wacławska to wspaniała, miła, sympatyczna, konkretna profesjonalistka. Zawsze dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb skóry. Wykonywałam u Pani Ani botoks i kwas hialuronowy i jestem bardzo zadowolona z efektu.”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty i efektu końcowego włosów, Pani Kasia pod okiem Pani Moniki stworzyły piękną koloryzację z resztą efekty są naprawdę bardzo widoczne i zachwycające. Po stosowanych kosmetykach i różnych produktach włosy są odżywione, miękkie i poprostu piękne i zadbane. Bardzo polecam z całego serca, wszystkie Panie w salonie bardzo się starają i mają najlepsze podejście do klienta jakie mogłam napotkać. Pani Kasiu dziękuję za poświęcony czas i za wspaniały masaż i cierpliwość przy całej pracy która trwała prawie 3,5 h. Nic dodać nic ująć wielkie Woow !!!”
“Odwiedzam salon nie od dziś i za każdym razem jest rewelacyjnie. Przyjazna atmosfera, Panie zawsze pomocne, czysto, wizyta zawsze na czas. Byłam w kilku salonach ale nigdzie nie byłam tak zadowolona jak tutaj. A w Caroline jestem zadowolona z efektów za każdym razem. Pani Monika robi świetny blond na moich włosach :D Polecam! :D”
“Ciekawe miejsce pod względem historycznym i filmowym. Jako pływalnia średnio. Basen ma małe wymiary. Sauna mokra i sucha na duży plus. Wejście płatne nielimitowane czasowo w przystępnych cenach”
“YASUMI to rewelacyjne miejsce! Profesjonalna obsługa, przemiła atmosfera i pełen relaks od pierwszej chwili. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce się odprężyć i poczuć naprawdę zaopiekowanym!”
“Witam, korzystam z usług pani Magdy, pedicure wykonywany jest bardzo profesjonalnie, zaproponowane rady dotyczące pielęgnacji stóp są celowane, poza tym miła atmosfera i elastyczne dopasowanie wizyt do możliwości klienta, gabinet warty polecenia”
“Szybko ładnie tanio nic dodać nic ująć polecam”
“Świetnie wykonana praca Właścicielki! Usługa na poziomie dokładności i precyzji, jakiej nawet nie pamiętam. Polecam... w ciemno.”
“Jedyny salon w Zgierzu, gdzie fryzjerka rozumie, o co się ja prosi”
“Przyjemna atmosfera. Męskie fryzury strzyże dokłanie sam właściciel.”
“Serdecznie polecam. Paznokcie zrobione perfekcyjnie i w bardzo miłej atmosferze. Czyściutko i sterylnie.”
“Fryzjerka, która pierwsza zrobiła mi wymarzoną fryzurę. Wszyscy inni mówili, że się nie da! Pani Sylwia bez problemu i szybko zrobiła mi long boba z zamkniętymi oczami. Wszyscy pytali kto tak pięknie mnie obciął. Polecam w 100% ;)”
“Efekt super ( fajni lampy) !!!!!! Bardzo miła obsługa))) naprawdę polecam!!!”
“Niesamowicie sympatyczny Pan i wielki profesjonalista. Zdecydowanie polecam wszystkim panom. Salon otwarty: pn-wt 10-14 śr-pt 12-16 sb 10-13”
“Mega pozytywna osoba. Umiarkowane ceny i wysoka jakość usług. Polecam wszystkim Przyjaciołom.”
“Dziękuję za piękny kolor i strzyżenie .Polecam każdemu Panią Małgosie widać,że zawód wykonuje z pasji i miłości do włosów”
“Świetny i przystępny cenowo fryzjer, zarówno damski jak i męski. Razem z mężem przyjeżdżamy z Warszawy i zawsze jesteśmy zadowoleni. Tylko zaznaczam, że jeśli chodzi o soboty to szczególnie do damskiego trzeba się umawiać ze sporym wyprzedzeniem (co tylko potwierdza, że klientów nie brakuje). Zdecydowanie miejsce godne polecenia.”
“POLECAM Z CAŁEGO SERCA❤️ byłam już drugi raz i napewno wrócę. Moje włosy spalone, zniszczone i pokruszone zostały odratowane w trybie natychmiastowym. Jestem zachwycona profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do potrzeb klienta. Super atmosfera i pełna opieka ❤️”
“Bardzo profesjonalne strzyżenie, przyzwoite ceny i mega uprzejma obsługa. Otrzymujesz dokładnie to czego wymagasz od fryzjera. Ps. Nie przejmujcie się wyglądem zewnętrznym salonu, wewnątrz znajduje się wszystko z najwyższej półki.”
“Polecam dziewczyny super Obsługa miła i profesjonalna”
“Daj dziewczynie odpowiednią fryzurę, a podbije świat. Fryzjer to osoba, która dotyka więcej serc niż włosy. Za każdą piękną kobietą kryje się fryzjer, który ją kocha! Ja kocham, moje włosy bo są odbiciem mojej duszy.Są gęste,kręcone ,miekkie,trudne,łatwe i zabawne. Tylko Pani Beatka je rozumie i zawsze wie czego im potrzeba dlatego też dzisiaj za namową Pani Beatki zdecydowałam się na keratynowe prostowanie które trwało 3h.ale było warto poświęcić ten czas dla spektakularnego efektu i dlatego też uważam iż odpowiednia fryzura może sprawić ,że zwykła kobieta stanie się piękna a piękna kobieta stanie się oszałamiającą. Polecam to miejsce z czystym sumieniem uczęszczam tam regularnie.”
“Pedicure wykonany perfekcyjnie – stopy wyglądają pięknie i zadbanie, a zabieg był niezwykle relaksujący. Profesjonalna obsługa i dbałość o każdy detal sprawiły, że wyszłam zachwycona. Na pewno wrócę ponownie!”