Przegląd katalogu
- 74 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 74 wyników
Przeglądaj piekarnia w Gorzów Wielkopolskich, Lubuskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 74 wyników w Gorzów Wielkopolskich, Lubuskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 7,315 opinii i ocen.
“Bardzo polecam usługi cateringu z firmy LIDIA. Jedzenie pyszne i pięknie udekorowane. Porcje duże, każdy na pewno będzie najedzony. Organizacja i podanie bardzo profesjonalne. Zespół sympatyczny i uprzejmy. Szósta gwiazdka za możliwość zamówienia własnej kompozycji dań a nie z określonej listy. Pełna fachura :)”
“Smak chleba ,ktory pamietam z dziecinstwa,wielu piekarzy mowilo mi ,ze sie juz nie da ,teraz zobaczylem ,ze sie mylili.Polecam z czystym sumieniem .Nie spodobaly mi sie tylko wielkie napompowane drozdzowki .Prosze postawic na prawdziwe ciasto drozdzowe i bedzie idealnie.”
“Najsmaczniejszy chleb w Gorzowie. Poważnie.”
“Fit Cake w Gorzowie to świetne miejsce! Desery są przepyszne, a przy tym zdrowe – bez cukru, glutenu i laktozy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ogromny wybór smaków, wszystko świeże i pięknie podane. Obsługa bardzo miła i pomocna, atmosfera przyjazna i przytulna. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać. Polecam każdemu, kto lubi dobre słodkości w zdrowej wersji!”
“Super chleb obłędny piernik i super sernik Dziękuję”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa.Zawsze doradzi i ma dużą wiedzę na temat pieczywa jak i pysznych słodkości.Polecam serdecznie!”
“Kupuje w tej piekarni chlebek już od kilku miesięcy. Prawdziwy pyszny chlebek, a nie jakieś mrożonki z supermarketu. Wiadomo, ze nie dogodzi się wszystkim, ale ja szczerze polecam :)”
“Duży wybór, miła obsługa i przede wszystkim pyszne pieczywo.”
“Kiedyś jechałem rowerem i myślałem o swoim życiu. Różne myśli przychodziły mi do głowy, wspominałem przedziwną sytuację, gdy pewien starszy człowiek powiedział mi coś, czego nigdy nie zapomnę. Zaczepił mnie gdy piłem oranżadę pod sklepem - to co powiedział długo do mnie nie docierało, ale jednocześnie nie mogłem zapomnieć tych słów. To była jedna z tych życiowych sytuacji, które zmieniają człowieka na zawsze... Więc jadę tym rowerem, mijam drzewa, ludzi, zwierzęta. Pogoda taka średnia, czasami mocne słońce, a za chwilę chmury i od razu zimno. Na szczęście ubrałem taką kurtkę, że miałem cały czas w miarę komfort. Tylko, że robiło się już późno, a nie wziąłem latarki, więc zacząłem się nieco niepokoić. Na szczęście niepokój minął gdy przypomniałem sobie tego starszego pana i jego mądrość. Zastanawiam się czy kiedyś też będę takim mądrym dziadkiem, który kogoś tak mocno zainspiruje. Bo wiecie życie jest szalenie nieprzewidywalne i dzisiaj możesz sobie jeździć rowerem a jutro np możesz zsunąć pizamę przez sen, zawinąć ja sobie wokół szyi i się nie obudzić. Ja na ten przykład akurat nie śpię w piżamce, nie wiem, może dlatego że trochę boję się takiej sytuacji. Nie chcę jednak zabrzmieć jak paranoik, sprawdzałem statystyki i mam świadomość, że takich przypadków jest ogólnie bardzo mało. Ostatni udokumentowany przypadek był w 2007 w Rumunii. Swoją drogą, że ktoś prowadzi takie statystyki... Mimo, że było już późno, to jednak zatrzymałem się na krótki postój. Nie chciałem oddalać się od roweru, bo nie wziąłem zapięcia, a już mi raz ukradli, więc teraz bardziej uważam. Przy okazji chciałbym powiedzieć temu gagatkowi, co mi zawinął rower, że już mi przeszła złość. Ogólnie jestem taki, że nie trzymam długo urazy. I wchodzę do pączkarni, cieplutko, pachnąco, słodycz unosi się w powietrzu i jem tego paczką i wracam myślami do tego pana i chyba już wiem. Życie powinno właśnie takie być. Jak ten pączek - słodkie, dobre, ciepłe i pachnące. I z miłością ❤️”
“Polecam ciasta i chleby, mila obsługa”
“Petarda, jedna z najlepszych w Polsce. Pracownicy bardzo mili i pomocni, zawsze większą porcję dzielą na pół pakują osobno, bez żadnych dopłat. Jedzenie wyśmienite i w porównaniu do Warszawy/Wrocławia/Poznania porcje są dużo większe smaczniejsze i tańsze.”
“Najlepsza na osiedlu. Trzeba się spieszyć z zakupem, szybko schodzi towar.”
“Obsługa sympatyczna, wypieki smaczne.”
“Zawsze smacznie i świeżo zarówno przy Mieszka I jak i w nowym punkcie przy Kobylogórskiej. Pani Ekspedientka z Kobylogórskiej przesympatyczna! Zawsze miła i rzetelna obsługa. Polecam!”
“Dzień dobry. Bardzo bogaty wybór towarów, naprawdę to się chwali. Kupicie tutaj praktycznie wszystko od mięsa owoców warzyw nabiału pieczywa itd po chemię gospodarczą kosmetyki oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Dużo promocji, darmowy dość duży parking. Polecam”
“Niedawno byliśmy gośćmi na komunii, jedzenie świeże i bardzo smaczne a porcje słuszne. Obsługa pełen profesjonalizm, panie kelnerki urocze kobiety, uśmiechnięte i sympatyczne z anielską cierpliwością do dzieci. Miejsce bardzo fajne, dostępny duży zadaszony taras ze stolikami, gdzie w spokoju można napić się kawy.A po obfitym obiedzie z pysznym deserem można wybrać się na spacer bo teren dookoła lokalu przepiękny. Szczerze polecam.”
“Bardzo polecam tą piekarnię. Panie bardzo miłe, przed otwarciem nie mają problemu przyjąć i sprzedać bułeczki. Pani która robi bułki bardzo miła i jak nie ma jakiejś na stanie to nie ma problemu żeby od ręki zrobiła dokładnie taką jaką się lubi. Ceny jak ceny różne, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja polecam”
“Najlepsza piekarnia w Gorzowie Wlkp. Polecam”
“Najlepsza piekarnia w jakiej jadłem polecam croissant pistacjowy i ciastka obsiane obłęd!!!”
“Lokalna piekarnia, od lat produkuje świeże i smaczne pieczywo i ciasta”
“Miejsce które zdecydowanie trafiło w oczekiwania osiedlowe - kolejka ustawiająca się codziennie przed 14 mówi sama za siebie. Możliwość kupienia świeżego chleba w niedzielne popołudnie - bezcenna. Stosunek ceny do jakości poprawny. Warto też spróbować ciast - nasze serca ostatnio skradł jabłecznik.”
“Bardzo smaczne latte i równie pyszna drożdżówka, podane przez bardzo miłą Panią właścicielkę.”
“Bardzo smaczne pieczywo oraz słodkie wypieki, można również napić się kawy.”
“Bardzo polecam! Miła obsługa ! Pyszne pieczywo”
“Bardzo miła obsługa ! Osoba która opisuje w sposób negatywny chyba robi to celowo. Mieszkam na osiedlu i często kupuje pieczywo w tej kieparbu właśnie głównie ze względu na miła obsługę! Polecam z całego serc .”
“Świetne i pyszne miejsce, bardzo miła obsługa”