U Maxa Hotel dla zwierząt
“Nasz Schmidti i Stella są zawsze szczęśliwi, jak do Państwa jadą i jak wracają do nas :-)”
Znaleziono 13 wyników
“Nasz Schmidti i Stella są zawsze szczęśliwi, jak do Państwa jadą i jak wracają do nas :-)”
“Nie nocowaliśmy, posiłki super, obsługa The Best”
“Przeurocze miejsce z wyśmienitą obsługą. Nocowaliśmy tylko jedną noc wracając z wakacji. Państwo z obsługi zupełnie za darmo zapewnili nam zamknięte, bezpieczne miejsce na terenie obiektu do przechowania naszych wartościowych rowerów. Bardzo miły kontakt telefoniczny, sprawna rezerwacja. Zdecydowanie polecam.”
“Fantastyczne miejsce . Lokal w stylu retro przyjemny i relaksujący. Jedzeni bardzo dobre . A profesjonalna obsługa kelnerska przesympatycznej pani Karoliny dopełniła do końca pozytywne wrażenie. Polecam”
“Immer wenn wir in der Stadt sind,gehen wir dort essen. Dort gibt's richtig polnische Hausmannskost. Es ist jeden zu empfehlen der die polnische Küche mag oder testen will. Preise sind völlig in Ordnung. Das Hotel und die Zimmer haben wir bis jetzt noch nicht getestet. Zawsze, gdy jesteśmy w mieście, jemy tam. Serwują autentyczną polską kuchnię domową. Polecamy każdemu, kto lubi polską kuchnię lub chce jej spróbować. Ceny są w pełni rozsądne. Nie mieliśmy jeszcze okazji przetestować hotelu ani pokoi.”
“Miałam okazję być w restauracji Baranowski.... Super miejsce na romantyczne spotkanie . Czy spokojny obiad w kręgu rodziny. Miła obsługa. Jedzenie pierwsza klasa ! Jedynie przystawka zupełnie nie trafiona. Bez smaku choć wyglądała obłędnie. Reszta to był prawdziwy majstersztyk!”
“Byłam w tym hotelu prawie rok temu, trafiliśmy tam spontanicznie z trasy. Mąż niespodziewanie źle się poczuł i musieli odpocząć szybciej niż mieliśmy zaplanowane. W środku nocy dzwonilam do recepcji Pani byla bardzo miła i zrobiła wszystko aby nas ulokować (2 dorosłych + 3 dzieci). Nawet dostawiła nam łóżeczko dla najmłodszego dziecka aby było wygodnie. Pani czekala na nas, przyjęła nas bardzo miło. Pokój duży czysty, łóżka wygodne łazienka duża i wszystko czyste. Śniadanie bylo bardzo smaczne, każdy znalazł coś dla siebie Polecam serdecznie. My tam wrócimy przy kolejnej podróży.”
“Pokoje przestronne, odnowione, czyste i dobrze wyposażone. Jest biurko, lodówka, telewizor, lustra, szafy, lampki. Jedyny minus to brak kubków w pokoju. Na korytarzach także czysto i spokojnie Obsługa bardzo miła i pomocna. Hotel jest przyjazny zwierzętom, niejednokrotnie zostawałam tutaj z psem. Duży parking zarówno dla aut osobowych jak i autokarów. Tuż obok kilka stacji paliw jak BP, czy Orlen. W pobliżu mamy też bankomat, kantor i kilka innych przydatnych punktów. Na szczególną uwagę zasługuje Restauracja hotelowa. Jedzenie bardzo smaczne i obfite. Dodatkowo w bardzo przestronnej restauracji mamy do dyspozycji dobrze wyposażony bar. Polecam wszystkim!”
“Idealnie miejsce noclegowe, cisza i spokój co rzadko się zdarza w hotelach przygranicznych. Na wyjazdy służbowe serdecznie polecam.”
“Hotel fajny na przerwę w podróży, ceny ok, obsługa miła, w pokojach czysto schludnie, śniadanka ok ale to najsłabszy element. Polecam”
“Bardzo przyjazne miejsce dla psów. Świetna opieka na czas naszej 2 dniowej nieobecności. Bardzo polecam!”
“Dosyć staromodne wyposażenie ale czysto. Tanio. Bardzo miła i fachowa Pani w recepcji. Lokalizacja ok ale na uboczu.”