Hotel jest ogólnie mega. Jedzenie jest bardzo dobre, obsługa wręcz wzorowa pokoje mogłyby l być trochę lepsze ale nadal jest bardzo dobrze. Tylko szkoda że hotel daleko od jakiegoś większego miasta, wtedy było by wręcz perfekcyjnie
Zdjęcia
Opinie
-
Staś Włodarczyk ★★★★★
-
Dawid Daruszewski ★★★★★
Idealne miejsce na spedzenie nocy dla oson wracajacych z belgii fracji czy holadni. Bardzo dobra jakos w poruwnaniu do ceny dodatkowo przy tej lokalizacji znakduja sie 2 sta je paliwa ktore oferuja znacznie lepsze cely niz te przy granicy a jest to zaledwie kilka km.
-
Maciej Witkowski ★★★☆☆
Niestety nie polecam noclegu w tym miejscu. Pokój był bardzo czysty ale niestety duszny, pomimo klimatyzacji. Co najgorsze, mimo pokoju na najwyższym (szóstym) piętrze i przy zamkniętych oknach z dyskoteki na parterze niósł się długi czas taki łomot, że nie szło zasnąć. 300 zł to także dość wysoka cena w porównaniu to innych noclegów w pobliżu, jakie wypróbowałem w ostanich miesiącach w tej okolicy. (zwykle 250-280 zł) Nie polecam
-
Wiktoria Bochniarz ★★★★★
Pokoje przestronne, odnowione, czyste i dobrze wyposażone. Jest biurko, lodówka, telewizor, lustra, szafy, lampki. Jedyny minus to brak kubków w pokoju. Na korytarzach także czysto i spokojnie Obsługa bardzo miła i pomocna. Hotel jest przyjazny zwierzętom, niejednokrotnie zostawałam tutaj z psem. Duży parking zarówno dla aut osobowych jak i autokarów. Tuż obok kilka stacji paliw jak BP, czy Orlen. W pobliżu mamy też bankomat, kantor i kilka innych przydatnych punktów. Na szczególną uwagę zasługuje Restauracja hotelowa. Jedzenie bardzo smaczne i obfite. Dodatkowo w bardzo przestronnej restauracji mamy do dyspozycji dobrze wyposażony bar. Polecam wszystkim!
-
Marta Mondziel ★★★★★
Do wyjazdu z Polski do Niemiec - super lokalizacja. Śniadanie można zjeść o każdej porze. Naprzeciwko Orlen. Przemili ludzie na recepcji .
-
Agnieszka Laviolettee ★★★★☆
To jest hotel trzygwiazdkowy i oceniam go adekwatnie do standardu. Co było na plus: duże, czyste, przestronne pokoje, gorąca woda, miłe zaskoczenie - dobrze chłodząca lodówka w pokoju. Bardzo łatwy dojazd. Ponoć dobra restauracja, ale tego nie mogliśmy stwierdzić, gdyż przyjechaliśmy bardzo późno, a wczesnym rankiem wyjeżdżaliśmy. Bliskość stacji benzynowej. Zdecydowanie dobre miejsce na 1 noc dla niewymagających podróżnych. Co na minus: - Brak kubków do czajnika, praktycznie nie ma w czym zaparzyć sobie herbaty, co podkreśla wielu podróżnych korzystających z tego hotelu. - brak czytelnego oznakowania wi-fi, musiałam schodzić na recepcję, by dopytać. Generalnie budynek lekko trącony peerelowską myszką, ale trwa remont, więc jest nadzieja, że będzie prezentował się nowocześniej po liftingu. ;)
-
Anna Kura ★★★★★
Hotel dobrze zlokalizowany, wszystko co potrzeba na nocleg w trakcie dalszej podróży, pokoje czyste, restauracja czynna całą dobę, smaczne jedzenie a zwlaszcza naleśniki. Na szczegolnie wysoką ocenę zasługują Panie w Recepcji hotelowej, które są bardzo mile uśmiechnięte i pomocne! Nocowaliśmy już po raz drugi i z pewnością wrócimy do tego miejsca
-
Jakub Dudka ★★★★★
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ „Hotel Cargo Długa to miejsce, które zaskakuje na każdym kroku! Od momentu przyjazdu poczułem się jak w domu – personel jest niezwykle gościnny i pomocny, a wnętrza nowoczesne i eleganckie. Pokoje są przestronne, komfortowe i doskonale wyposażone, a widok z okna na miasto robi niesamowite wrażenie. Śniadania to prawdziwa uczta – różnorodne i świeże produkty, idealne na dobry początek dnia. Dodatkowo lokalizacja hotelu jest świetna, blisko do najważniejszych atrakcji turystycznych. Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu, kto szuka komfortowego pobytu w sercu miasta!”
-
Elżbieta K ★★★★★
Jest to hotel 3* i jako taki go oceniam - kolejny raz nocujemy tam po drodze w Alpy - pokój był przestronny, ciepły, łazienka czysta (z ręcznikami), restauracja czynna całą dobę - śniadanie smaczne, porcja wystarczająca nawet dla mężczyzny. Herbata może nie jest najtańsza, ale dobra jakościowo (sir Williams). Blisko trasy na Berlin.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Cargo?
Hotel Cargo znajduje się przy Transportowa 8, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Cargo?
Można skontaktować się z Hotel Cargo pod numerem +48 532 320 504
Jak można dotrzeć do Hotel Cargo?
Do Hotel Cargo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku