Opinie

  1. Ewelina Evv ★★★★★

    Przepyszna indyjska kuchnia. Dania szybko podane, na podgrzewaczach, bardzo aromatyczne i porcje naprawdę duże. Obsługa bardzo miła, czuliśmy się dobrze przyjęci, zaopiekowani. Całość oceniam na 5+. ☺️

  2. Mala Adhd ★★★★★

    Byłam dziś z mężem pierwszy raz. Dania pyszne, sycące, przede wszystkim nie "parzące" usta, tylko o temperaturze zdanej do degustacji. Obsługa pierwsza klasa. Młody bardzo uprzejmy i przyjazny zespół :-) Pani Kelnerka z bardzo dużą kultura i świetnym podejściem do klienta. Jesteśmy mega zadowoleni i przede wszystkim syci :-) Z czystym sercem polecam. Ceny wcale nie wygórowane. Pozdrawiamy całą załogę Restauracji :-)

  3. Arek Sokołowski ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, swojski paneer, dobra baranina, ogromne i smaczne naany. Wystrój, jak przystało na lokal z jedzeniem indyjskim - indyjski :)

  1. Dagmara ★★★★★

    Odwiedzam tę restaurację od lat. Byłam tam kilka razy po Kuchennych Rewolucjach i jedyne co się zmieniło to jedna z sałatek proponowanych przez panią Magdę Gessler jest spolszczona i batdzo tej zmiany nie rozumiem i nie pochwalam. Totalnie nie trafiło to w nasze podniebienie, bo czemu w sałatce nagle ogórek? Że takieg po ma polskie być bardziej? Nie rozumiem i oceniam tę zmianę negatywnie. Poza tym, miejsce kiedyś miało bardzo duży ogródek, teraz jest mniejszy, bywały ciągle tłumy i potrzeba rezerwacji, już nie ma. Wystrój jak zawsze cudny, obsługa pozytywnie oceniona, zostaliśmy bardzo sprawnie i dobrze obsłużeni. Dziękuję! Nie kaleczcie już proszę tej sałatki dziwną zmianą. Ceny w mojej ocenie trochę za wysokie.

  2. Emilia Krystek ★★★★★

    Restauracja bardzo klimatyczna i bez zbędnego przepychu. Ceny adekwatne do ilości, sposobu podania i smaku dań. Próbowałam czterech potraw z karty ( chicken kokos i mutton saag oraz dwie zupy krem z soczewicy i jagnięciny). Zupy bardzo smaczne, bardzo dobrze doprawione. Kurczak i jagnięcina przygotowane idealnie - kawałki mięsa rozpływające się w ustach, dodatki w postaci ryżu i naan czosnkowego pasowały idealnie do dań. Obsługa restauracji bardzo przyjazna. Moim zdaniem jest to jedna z ciekawszych i smaczniejszych restauracji w Zielonej Górze.

  3. Magdalena Kobierna ★★★★☆

    Obiad był bardzo smaczny, a co najważniejsze podany bardzo szybko, czekaliśmy najwyżej 10 minut na podanie wszystkiego co nas pozytywnie zaskoczyło. Jeśli się lubi kuchnię indyjską, to warto odwiedzić New Namaste India.

  1. El Comendante ★☆☆☆☆

    Omijać!!! Dalibyśmy 0 gwiazdek ale nie można!! Pan "kelner" jakiś przyszedł i podał kartę.... po 30 min gdy wybraliśmy dania przyszedł i powiedział że nie ma Jagnięciny! Coś na co przyjeżdżają Tu ludzie....!! No cóż... coś wybraliśmy... Uwaga. Nic nie smakowało. Herbata indyjska Chai podana katastrofalnie że zwykłym mlekiem !!!!! Zupa pomidorowa słodzona cukrem!!! Szok!! Przyechalismy tam z zamiarem zjedzenia dobej Indyjskiej kuchni a wracamy z zażenowaniem... Omijać Omijać Omijać.... !!!

  2. Rafał Pietrak ★★☆☆☆

    Lokal chcieliśmy odwiedzić po obejrzeniu kiedyś Kuchennych Rewolucji i niestety nastąpiło pewne rozczarowanie. Pierożki samosa z mięsem i warzywami niestety słabo doprawione z grubym ciastem i zwyczajnie za duże aby komfortowo je zjeść. Na drugie wzięliśmy butter chicken oraz mango chicken i muszę przyznać,że butter jeszcze był w miarę do zjedzenia - mięso przyprawione, trochę ostre zaś mango chicken niestety kompletnie nie przyprawione, za mdłe i za delikatne, z kawałkami mango z puszki. Najlepsze z tego wszystkiego był ryż z kminkiem i chlebek naan. Napój na bazie herbaty dilmah z syropem z marakuji był całkiem niezły. Ale ogólnie mocno się rozczarowaliśmy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres New Namaste India?

New Namaste India znajduje się przy Kupiecka 32, 65-305 Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do New Namaste India?

Można skontaktować się z New Namaste India pod numerem +48 792 977 150

Jak można dotrzeć do New Namaste India?

Do New Namaste India można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements