Opinie

  1. Monika Skrzypek ★☆☆☆☆

    Zupy z wkładką , zgłoszone do sanepidu

  2. xx xx ★☆☆☆☆

    Zamówione o 12 na godzine 13:20 i zatwierdzone. Jedzenie dostałam o 14:30 bez jakiejkolwiek informacji o opóźnieniu !! Mają gdzieś klientów a jedzenie jest masakryczne, nie polecam. Edit. Obsługa restauracji do mnie dzwoniła i próbowała przekupić darmowym posiłkiem za usunięcie opinii, strach pomyśleć ile osób od negatywnych opinii już przekupili.

  3. Marcin ★★★★★

    W dużym skrócie: - kilka razy na dowóz, za każdym razem szybka dostawa i cieplutkie obiadki - kilka razy jedliśmy na miejscu, również za każdym razem wyszliśmy zadowoleni. Jedzenie bardzo pyszne. Miło i przyjemnie Wczoraj zorganizowaliśmy w Jawie imprezę urodzinową. Byliśmy umówieni w innej lokalizacji- właściciele 3 dni przed imprezą wypowiedzieli Nam umowę. Trafiliśmy tutaj i śmiało mogę stwierdzić, że był to strzał w 10-tkę. Właściciele przemili, pomocni i otwarci na wszystkie pomysły. Pomogli Nam i zorganizowaliśmy wspaniałe urodziny. Zdecydowanie polecam!!!

  1. Paweł Handrysiak ★☆☆☆☆

    Ostatnia impreza jaką tam zrobiliśmy jedzenie od ostatniej imprezy 50 procent na dul mięso do obiadu surowe generalnie słabo ze wszystkim nie polecam i obsługa się zbyt miła jak by tam byli za karę.

  2. Sebastian Kotas ★★★★★

    Zamawialiśmy przez pyszne.pl - gulasz z kaszą, schab ze szparagami i camembertem, spaghetti z czosnkiem i chilli i nugetsy z frytkami. Jakość jedzenia bardzo fajna, mięso nie suche, soczyste i dobrze przyprawione. Spaghetti bardzo miło zaskoczyło - ostre i smaczne z wyrazistym smakiem czosnku. Jestem bardzo zadowolony.

  3. Iwona Kamińska ★★☆☆☆

    Słaba jakość jedzenia,opinia stwierdzono po trzech tygodniach cateringu,a zapowiadało się ok,zupy bez smaku,nie polecam

  1. Anna Bursztynowicz ★☆☆☆☆

    Skuszona nową lokalizacją udalam sie na obiad. Od wejścia zapach nie napawal optymizmem no ale nie można dac sie zwieść nosowi. Powitała mnie chamska kelnerka ktora oświadczyła ze nie ma tego ,tego i tego. Zamowilam prezentowane danie na stronie fb . Porcja przyszla mala jak dla 5 latka. Kotlet zelówka,uparowane ziemniory .Surówka najlepsza.Nie polecam napewno wybierac sie tam na obiad w wiekszym gronie bo można najeść sie owszem ale wstydu.

  2. X X X ★★☆☆☆

    Dlugi czas oczekiwania na dostawe daloby sie wybaczyc, gdyby jedzenie chociaz bylo smaczne. Kotlet przesolony, ziemniaki niejadalne, nie dosc ze przesolone to rozgotowane. Połozenie z kolei surowki ze swiezych warzyw z salaty, pomidorkow koktajlowych pod goracego kotleta i placek to jakas porazka, warzywa sie sparzyły. To naprawde taki problem wlozyc taka surowke w oddzielne opakowanie? Dostarczone po 2 h jedzenie bylo niestety juz prawie wystudzone.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Catering Jawa?

Catering Jawa znajduje się przy Fabryczna 77, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Catering Jawa?

Można skontaktować się z Catering Jawa pod numerem +48 506 737 892

Jak można dotrzeć do Catering Jawa?

Do Catering Jawa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements