Przegląd katalogu
- 514 Łączna liczba firm
- 4.0 Średnia ocena
- 90% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 514 wyników
Przeglądaj agd w województwie Lubuskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 514 wyników w województwie Lubuskim. Średnia ocena 4.0/5 na podstawie 92,984 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera agd z miast takich jak Gorzów Wielkopolski, Żary, Żagań, Słubice, Gubin i innych.
“Przesympatyczna pani Agata zawsze doradzi pomoże serdecznie polecam i napewno wrócimy do was”
“Zdecydowanie polecam - przemiła obsługa i fachowe doradztwo.”
“Zawsze coś wybiorę, miła obsługa.”
“Dość spory parking, jest gdzie stanac na spokojnie ciężarówka i na dłuższą pauze i na chwilę na zakupy. Dobrze zaopatrzona stacja i miła obsluga”
“Bardzo dobry sklep. Wszystko jest co potrzeba i nie ma kolejek.”
“Mila obsluga, szeroki asortyment, produkty wysokiej jakości od lokalnych dostawców.”
“Co raz mniej mam ochotę chodzić do Biedronki. W tym sklepie nie ma nic po za tym że na środku stoją nie rozpakowane palety ,nie można przejść samemu a co dopiero z koszykiem. Haos między artykułami.Jedno stoi a drugie jest napisane na etykiecie.”
“Duży asortyment, parking i miła obsluga”
“Zskupy służbowe, trzy dni z rzędu. Znalazłem, to co chciałem. Jednak zaskakuje mnie negatywnie sprawa wypieków własnych. Zdaża się, że wypieki francuske, na przykład rożki z jabłkami, są wypieczone tak, że za darmo bym ich nie chciał. Brak szkoleń? Pośpiech? Szkoda bo lubię je”
“Pani Kasia z rat, złoty człowiek, doradzi, wszystko sprawdzi. Człowiek wychodzi zadowolony z zakupów. Polecam, zajrzę tam pewnie jeszcze nie raz”
“Jestem stałą klientką tej biedronki. Znam kasjerki z widzenia. Muszę odnieść się do opinii pani Katarzyny .. akurat kasjerką pani Klaudia jest bardzo miła i nie sądzę żeby ktoś zbijał bąki w biedronce . Dziewczyny biegają i robią co mogą. Parówki w lodach ?serio same się tam nie znalazły , to wy klienci robicie bałagan. Biedronka w Kunicach proszę mi uwierzyć jest jedną z najczystszych biedronek w okolicy . Może niektórzy powinni się zastanowić co piszą . . Pozdrawiam Bardzo miłe kasjerki ♥️♥️”
“Podoba mi się obsługa klienta. Kupowałem telewizor i Pani z obsługi zaimponowała mi wiedzą. Znała się na szczegółach serii różnych marek, z jakiego okresu pochodzi produkcja na podstawie nr. seryjnego, jakie komponenty w tym okresie zostały zastosowane do produkcji itp, i czy to "dobry rocznik". Nie są to moje pierwsze zakupy konkretni w tym sklepie.”
“Sklep duży alejki przejezdne wózkiem . Obsługa sklepu pomocna. . Czytać informacje na kasie samoobsługi i można się samemu skasować. Pilnować etykiet z wagi samoobsługi.”
“Super stacja i miła obsługa serdecznie polecam :)”
“Bardzo Fajny sklep kupiłem kamerkę Insta360 x5 i sprawdza się idealnie! 5 miesięcy temu kupiłem GoPro 13 hero black i wszystko dalej działa jak nowe 5 gwiazdek!”
“Bardo fajne telefony najlepszy sklep polecam bardo fajną obsługa”
“Moja opinia na temat tego sklepu nie będzie bezstronna, ponieważ pracuje tam moja koleżanka i jeśli mam jakiś interes w tym sklepie , odrazu kieruje swe kroki do niej. To wszystko.”
“Dzień dobry. Bardzo bogaty wybór towarów, naprawdę to się chwali. Kupicie tutaj praktycznie wszystko od mięsa owoców warzyw nabiału pieczywa itd po chemię gospodarczą kosmetyki oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Dużo promocji, darmowy dość duży parking. Polecam”
“super obsługa, doradzą i dobrze dobiorą sprzęt na potrzeby i możliwości klienta :) pani Dagmara z punktu ratalnego świetnie doradziła i pomogła, informując o najważniejszych rzeczach w związku z ratami!!! jestem ogromnie zadowolona”
“Obsługa w sklepie zasługuje na najwyższe uznanie! Pracownicy są uprzejmi, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Z chęcią doradzają i odpowiadają na wszystkie pytania, dzięki czemu zakupy są prawdziwą przyjemnością. Czuć, że klient jest tutaj naprawdę ważny. Zdecydowanie polecam ten sklep!”
“Jeśli chodzi o Biedronkę jak w bardzo dobrym miejscu. Duży parking. Jedyny minus, to ludzie, którzy samochodem chcą wjechać do środka nie szanując innych i nie zostawiając miejsca dla samej karetki czy straży. Powinny być te miejsca pomalowane na "martwą strefę". Bardzo dużo towaru. Jedyny minus, to to, że nie mogłem porozumieć się z Panią jak pytałem o towar, bo mówiła do mnie w nieznanym języku.”
“Bardzo duży sklep .Dobrze zaopatrzony.Mozna tu wszystko kupić.Miła obsługa.Ceny ok”
“Kupiłem Sony ericsona w595 , iPhone 6s telefony działają bardzo dobrze miła pani od obsugi polecam”
“Bardzo pozytywnie oceniam moją wizytę w sklepie RTV EURO AGD. W Żaganiu Obsługa była profesjonalna i niezwykle pomocna. Pracownik, który mnie obsługiwał, miał dużą wiedzę na temat produktów i cierpliwie odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dzięki niemu dokonałem udanego zakupu i wyszedłem ze sklepu zadowolony. Polecam!”
“Kaufland w Żaganiu jest ogromny ma duży parking windę oraz elektryczne schody posiada dostęp dla niepełnosprawnych oraz parking dla takich ludzi. Sprzedaje świeżej jakości produkty. Serdecznie polecam.”
“Świetna obsługa, Pozdrawiam Panią Martę, niesamowite kompetencje. Zasługuje na podwyżkę.”
“Bardzo miła obsługa ładne zdjęcia i zawsze na czas”