Przegląd katalogu
- 4,859 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 47% Ze zdjęciami
Znaleziono 4859 wyników
Przeglądaj serwis samochodowy w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 4,859 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 434,971 opinii i ocen.
“Panowie odratowali mi samochód, w którym w bagażniku z opakowania wylał się płyn do chłodnic. Oddałam auto z tłustymi plamami na tapicerce i całym przemoczonym bagażnikiem, a odebrałam czyste i pachnące, jak nowe. Dobry kontakt telefoniczny, nie ma problemów z umówieniem się na konkretny termin. Polecam!”
“Rewelacja!! Pełna profesja i bardzo miła obsługa, polecam każdemu!!!”
“Bardzo dobra obsługa. szybka naprawa, miła atmosfera ,jest zawsze z kim pogadać”
“Pełna profeska nieznam drugiego takiego speca”
“Moje Mercedes v 211 3.5 v 6 tylko serwisuje u pana Romanka szybka diagnoza i przystępna cena naprawy bardzo polecam”
“Szalenie miła i profesjonalna obsługa. Mimo niewielkiej powierzchni handlowej mają bardzo szeroki asortyment.”
“Przesympatyczni ludzie i profesjionalna obsługa i podejście do usterki. Naprawa błyskawiczna. Dziękuję za wymianę świec , wakacje udane . Pozdrawiiam”
“Rok temu kupiłem tutaj auto, renault megane, jestem zadowolony. Żadnych ukrytych wad, jeszcze na gwarancji w ASO, . Polecam”
“Wszystko sprawnie i profesjonalnie. Polecam.”
“Super warsztat, pomocny w sytuacji awaryjnej na trasie S19 Rzeszów - Gdańsk, gdyby nie dobra wola musiałbym korzystać z lawety. Polecam”
“Panowie znają się na tym co robią! Zawsze doradza, wytłumaczą, i uratują z opresji. Polecam korzystać z usług firmy!”
“Super fachowcy. Uprzejma obsługa. Polecam”
“Bardzo polecam usługi serwisu, Pan Piotr dobrze wie co robi i po co tam jest, jednego dnia zostawiony samochód, drugiego dnia wszystko było zrobione, odbiór samochodu, i niestety zong, uszkodzony nowy element :-( Po pierwszym telefonie do Pana Piotra powiedział że wymieni bez żadnych dodatkowych kosztów, cześć wadliwą wymienił na nową i teraz jest już wszystko w porządku :-) Pozdrawiam serdecznie:-)”
“Bardzo szybka realizacja, nowe głośniki mają super jakość dźwięku”
“Oddałem auto na detailing zewnętrzny i założenie ceramiki – efekt przeszedł moje oczekiwania. Lakier wygląda lepiej niż przy odbiorze z salonu, głębia koloru i połysk robią robotę. W dotyku gładziutko, a woda spływa jak po kaczce. Fachowa robota, widać że robią to z pasją i znają się na rzeczy. Zero niedoróbek, wszystko dopracowane w detalach. Auto nie tylko wygląda jak nowe, ale też dużo łatwiej się teraz myje. Zdecydowanie polecam – warto było!”
“Polecam serdecznie bardzo miła obsługa oraz fachowa obsługa”
“Bardzo rzeczowy i przyjazny człowiek z olbrzymią wiedzą na temat amerykańskich aut”
“Świetny kontakt i szybka fachowa regeneracja wałów. Regenerowali mi wały w nissanie xtrail. Już na etapie rozmowy telefonicznej wyjaśnione jak będzie wyglądała naprawa i z czym się trzeba liczyć w razie komplikacji. Finalnie auto ogarnięte, klient zadowolony.”
“Najwyższej klasy fachowiec, zna się na robocie....polecam!!!”
“Bardzo serdecznie polecam! Auto się pięknie błyszczy”
“Bardzo polecam warsztat.Odwiedzam regularnie od dłuższego czasu i nie mam żadnych zastrzeżeń.”
“Polecam. Pan mechanik bardzo konkretny dzwoni i mówi że jest to i to zepsute i cena części w sklepie tyle i tyle a jak masz gdzieś taniej to kup i mi przywieź to zamontuję... Czas oczekiwania na wizytę tez nie jest jakiś długi +- kilka dni”
“Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Samochód został umyty szybko oraz dokładnie. Polecam każdemu!”
“Polecam ! Pracownicy bardzo mili a auto wyjeżdza z myjki perfekcyjnie wysprzątane i pachnące .”
“Od mnie 5 ..Szybko sprawnie i bez zbędnego p..........Śmiało mogę polecić....”
“Serwis niezawodny nie ma opcji aby auto wyjechało z używkami. Polecam!”
“Robota zrobiona zgodnie z ustaleniami bez zarzutu.”
“Jak najbardziej polecam ten sklep....ogarnięci ludzie z profesjonalnym podejściem do pracy. Czesci nawet w sobotę są tego samego dnia. Współpracuje z nimi już od kiedy się otworzyli...I nigdy się nie zawiodlem na ich częściach i obsłudze...POLECAM wszystkim którzy chcą mieć czesci szybko i w bardzo dobrej cenie...pozdrawienia dla prezesa Tomka. 3maj tak dalej.”
“Do mojego RR P38 dokupiłem akcesoria off road. Zderzaki, progi wykonane na wysokim poziomie estetycznym oraz z materiałów odpowiedniej grubości. Co bardzo ważne, gdy zwróciłem uwagę do jednego z wykonanych dla mnie elementów, panowie natychmiast zaproponowali wymianę lub rabat. Podczas dobierania zawieszenia, po przedstawieniu moich oczekiwań otrzymałem propozycję zestawu, który w 100% spełnia obecnie moje potrzeby. Polecam "pełna profeska".”