Przegląd katalogu
- 2,107 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 2107 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,107 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 1,029,929 opinii i ocen.
“Bardzo ładny wystrój, przyjemny klimat, miła obsługa. Mogę polecić skrzydełka BBQ i klasyczne- bardzo mi posmakowały, soczyste, mięciutkie, dosmakowane. Bardzo ładnie podane.”
“Mikołaj to kasjer, którego praca naprawdę wyróżnia się na tle innych. Zawsze uprzejmy, szybki i dokładny. Potrafi obsłużyć klienta sprawnie, a jednocześnie z uśmiechem. Widać, że zależy mu na dobrej atmosferze i że traktuje swoją pracę poważnie. Dzięki niemu zakupy stają się przyjemniejsze i bezstresowe.”
“Dobry kebab nie mogłem wziąć samego kurczaka ale mieszany mieszany też spoko”
“Dostawa na umówioną godzinę, nie śpieszyło mi się + dostawa na Czechów. Zupa była gorąca aż parzyła przez opakowanie. Drugie danie było dokładnie jak schabowy z frytkami i surówką, czyli to czego oczekiwałem. Ilość akurat. Mogło być więcej zupy, ale za cenę 8 zł ilość zupy ujdzie. Dowóz na kwarantannę bez żadnego kontaktu, chociaż moja prośba o wysłanie windą nie była spełniona, co nie za bardzo rozumiem - ale tu chodziło mi o bezpieczeństwo dowożącego - jednak jeśli mu to jest obojętne to mi też.”
“Pyszne, świeże jedzenie , zamówiliśmy żeberka i szarpaną wieprzowinę, pyszne. Bardzo miła Pani kelnerka! Polecam”
“Przepyszna pizza! Odwiedziłam lokal wraz z przyjaciółką, by zjeść coś dobrego i nie zawiodłyśmy się❤️ Zamówiłyśmy dużą pizzę z opcją składników pół na pół, ciasto było genialne a w połączeniu ze świeżymi składnikami - niebo w gębie! Lokalizacja lokalu równie korzystna a atmosferę tego miejsca dopełnia super personel, w szczególności pan Marcin☺️ Na pewno jeszcze tu zawitam, polecam!”
“Pizzeria Napoleońska...pamiętam jeszcze jak mieli swój drugi lokal na Niepodległości z malutkim miejscem gdzie można było zjeść na miejscu. Pizza była zawsze dobra i mieli dobre promocje. Po wielu latach odwiedzam czasami lokal na Czechowie przy Harnasie i dalej jest ok.”
“Zacznę od pozytywów bo będzie ich sporo, obsługa bardzo miła i kulturalna, sama pizza 60cm w bardzo dobrej cenie, smaczna, sosik czonkowy bardzo dobry. Temat spóźnionej dostawy 1h 40min zamiast deklarowanego 1h15min ignoruje na fakt że zamawialiśmy 2 dnia świąt gdzie wiele miejsc było zamknięte. Na skarcenie zasługuje tylko trochę za mała ilość składników jak na powierzchnie ciasta, ale 5 gwiazdek zostawiam na zachętę ( na pewno nie zasługuje na 1 gwiazdkę jak dają tutaj niektorzy) pizzy bliżej do Polsko wschodniej wariacji pizzy niż do włoskiej ale mimo wszystko smaczna. Zdjęcie tego czego już nie zmieściliśmy :D”
“Zwykle byłem zadowolony z zamawianego jedzenia. Do ubiegłej soboty - Hot&Spicy Strips to bezmięsne coś w grubej, spalonej panierce. Dodatkowo, mimo zaakceptowanego kodu rabatowego -10zł zapłaciłem za zamówienie tak, jakby żadnego kodu nie było (inne kwoty na kfc.pl oraz systemie płatnośc i payu). Edit: kolejne zamówienie jak zwykle ekstra. I do tego dobry rabat!”
“Dawno nie jadłam tak dobrego jedzenia na wagę! Wspaniałe dania przyrządzane z wysokiej jakości składników. Miła obsługa, przyjemna atmosfera. Dodatkowym urozmaiceniem posiłku są telewizory, na których wyświetlany jest kucharz przyrządzający nietuzinkowe, orientalne potrawy. Polecam!”
“Jedzenie bardzo dobrej jakości. Można tu zakosztować smażonego syra. Burger drwala tak duży, że nie da się zjeść wszystkiego. Po prostu wymiata!”
“Jestem przejazdem, natomiast jedzenie rewelacyjne. Stołuje się już drugi dzień na wynos, pozdrowienia dla bardzo sympatycznej Pani zbierającej zamówienia. Cena w stosunku do jakości oraz ilości super. Polecam dania z wołowiną, petarda !”
“Dawno nie jadłam tak dobrze zrobionego ukraińskiego barszczu. A boczek, który również dostałam na przegryzkę? Palce lizać. Świeżutkie pieczywo z domowym smalcem doprawionym ziołami, rozpuszcza sie w ustach. Miła odskocznia od kolejnego lubelskiego kebabu (które też są warte polecenia, ale cytując klasyka "no ileż można") Warto wspomnieć o cenach za dania. Bardzo przyzwoite, człowiek czuje, że zaplaci za dobry, treściwy posiłek nie przepłacając. Jest tłusto, domowo i ciepło. Bardzo polecam 10/10, na pewno będę tam regularnym bywalcem”
“Pyszne Domowe jedzenie. Jak czegoś brakuje panie na bieżąco dorabia ją w kuchni. obligatoryjne punkt na mapie Puław.”
“Bardzo przyjemne miejsce. Super obsługa i pyszne jedzenie. Polecam.”
“zamawiamy regularnie, pełna micha”
“Dobre jedzonko bylam ostatnio z moim przyjacielem maciejoskiem jemu tez mega smakowalo pozdrawiam bardzo mila pania przy ladzie pania iwanke ;))”
“Bardzo lubię to miejsce. Pyszne jedzenie. Miła i uprzejma obsługa.”
“Fajne zaopatrzenie każdy coś dla siebie znajdzie”
“Bardzo sympatyczna, profesjonalna obsługa. Polecam.”
“Tanie bycze porcje. Pelny obiad 30 zl z kompotem. Ledwo przejadam”
“Rewelacyjne miejsce, dania pyszne, obsługa profesjonalna. Wraz z narzeczona jedlismy dania regionalne i obydwoje jesteśmy baaaardzo zadowoleni. Wyrazy uznania dla kelnerki(Pani w okularach z ciemnymi włosami i tatuażami) za ekspresową obsługę i profesjonalizm pomimo ogromnego ruchu i prostactwa niektórych polskich turystów. Piszę jako były kucharz i wieloletni weteran gastronomii - restauracja godna polecenia, zamowione dania bardzo nam smakowaly oraz przy kolejnych wizytach w Zwierzyńcu na pewno chętnie ją odwiedzimy. Po prostu polecam”
“Bardzo dobry kebab i miła obsługa.”
“Klimat adekwatny do nazwy. Bar to bar. Jedzenie bardzo smaczne, w przystępnej cenie. Piwo dobre. Obsługa miła, dość szybko dostaliśmy dania. Bez zbędnego artyzmu i ,,momentów", bardziej po domowemu podane dania. Byliśmy najedzeni i zadowoleni. Polecam.”
“Bardzo dobra kapusta i ogórki, jeśli ktoś uwaza inaczej ma zepsute kubki smakowe”
“Ostatnio wlecial wariant na grubym i bardzo milo sie zaskoczylem - od tamtej pory moj nowy faworyt. Ceny super, smakowo tez wyglada to dobrze. Zawsze szybko i sprawnie, dowoz do 20 minut, niejednokrotnie podczas sobotnich wirazy kierowca ratowal nam skore dowozac nie tylko jedzenie :) Obsluga mila, wszystko idzie dogadac nawet telefonicznie, odemnie piateczka, nie mam zastrzezen.”