Opinie

  1. Jakub Duklewski ★☆☆☆☆

    Pod względem smaku jest to bez wątpienia najlepszy kebab w Lublinie. Super mięso, świeże warzywa i dobre sosy. Duża pita robi robotę, ale po dzisiejszym zamówieniu z Uber Eats nie mogę dać więcej niż 3 gwiazdki. Kapsalon to żart. Nie wiem czy coś poszło nie tak, czy taka porcja serwowana jest normalnie, ale w rozmiarze standardowym (na Uberze nie było nawet możliwości wybrania rozmiaru jak w przypadku pity) porcja była wręcz tragikomiczna. Ani ja, ani dziewczyna nie poczuliśmy że jedliśmy cokolwiek, a nie jesteśmy zbyt dużych rozmiarów. Niemowlęca, rozczarowująca porcja. (mały update po kilku dniach, bo to już przesada. W swojej picie znalazłem kawałek plastiku i to całkiem spory. Dramat... Z ulubionego kebaba, lokal stał się miejscem, które będę unikał szerokim łukiem w zaledwie 4 dni.)

  2. D. ave ★★★★★

    Zamówiłem dużą pite z baranem, kebab zrobiony w parę minut. Mięso wyraziste, dobrze przyprawione i świeże. Warzywa fajne chrupiące i smaczne. Niestety kebab był zimny, ale po zgłoszeniu temu sprzedawcy przeprosił i podgrzał go tak jak powinno być. Później Pan podgrzał mi pozostały kawałek pity i zapakował na wynos bo nie zdołałem zjeść całego (nie jem dużo ale myślę że każdy ważący mniej niż 100kg się naje). Dlatego super obsługa, nie ważne że był problem ważne że sprzedawca go naprawił. Polecam.

  3. Maja Gryta ★★★★★

    Mięso pyszne i aromatyczne. Warzywa również świeże. ☺️ Mega uwielbiam chodzić tam bo sam właściciel jest mega miły a kebab pyszny! Zdecydowanie polecam! Mój ulubiony!

  1. Łukasz ★★★★★

    Powiem tak nic pyszniejszego nie jadłem, oczywiście chodzi o kebaba , mięso pierwszej jakości przyprawione rewelacyjnie ,to kebab Rzemieślniczy nie masówka NAJLEPSZY KEBAB W MIEŚCIE

  2. Michał Gnyp ★☆☆☆☆

    Gorąco polecam i zapraszam do Pita Hut ,byłem jakiś czas temu wpadłem mego głodny i wjechało takie coś i skubaniec wygrał ze mną ,nie podolalem mu ,wg. mnie najlepszy kebab w mieście panowie robią go sami a nie kupują gotowca i zawsze świeże ,gorąco polecam i pozdrawiam.

  3. Bartłomiej Budzyński ★★★★★

    W końcu udało mi się odwiedzić Pita Hut przy Lipowej. Wybrałem pitę z mięsem mieszanym w rozmiarze standard (ciekaw jestem jak wygląda większa, ale o tym potem) . Od pity zatem zacznijmy. Dość gruba, ale jednocześnie bardzo przyjemna, dobrze podpieczona i przede wszystkim bardzo smaczna. Nic się nie wylewa, nie przecieka, a sosy wziąłem aż trzy: ostry, koperkowy oraz tzatziki, każdy z własnym, indywidualnym charakterem, robione na miejscu. Siłą tego kebsa jest jednak mięso, w stosunku do warzyw 80/20!!! , szczególnie to z kurczaka, robione przez właściciela. Idealnie przyprawione. Na zdjęciu widać, że w środku jest soczyste a na zewnątrz mocniej opieczone i mega chrupiące, co mi akurat bardzo pasuje. Wołowo - baranie dobre o tyle, że tego barana tam naprawdę się czuje. Mięso w tym lokalu pochodzi z uboju rytualnego, co właściciel potwierdza odpowiednim certyfikatem. Za wersję standard z mieszanym mięsem i sosami zapłaciłem 19.50. Rozmiar widać na zdjęciu. 1/3 zabrana na wynos, stąd moja ciekawość jak wygląda ten największy wariant, co z pewnością sprawdzę. Świetny kebab w centrum miasta, polecam!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pita hut?

Pita hut znajduje się przy Lipowa 11, 20-020 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pita hut?

Można skontaktować się z Pita hut pod numerem +48 726 222 700

Jak można dotrzeć do Pita hut?

Do Pita hut można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements