Przegląd katalogu
- 2,107 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 78% Ze zdjęciami
Znaleziono 2107 wyników
Przeglądaj restauracja w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 2,107 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 1,029,929 opinii i ocen.
“Kebab bardzo smaczny – świeże, chrupiące warzywa świetnie komponują się z dobrze przyprawionym, soczystym mięsem.”
“Sam zajazd jako bar codzienny nie działa już od dawna. Miejsce obsługuje imprezy okolicznościowe i serwuje obiady na zamówienie z dowozem. Lokal posiada kilka sal, mogąc obsłużyć kilka mniejszych imprez jednocześnie. Obok lokalu znajduje się sklep tego samego właściciela. Jedzonko smaczne i przede wszystkim nie drogie.”
“Witam. Po dzisiejszym zamówieniu jestem bardzo mile zaskoczony. Po otwarciu ok 3 tygodniach była próba, później gdzieś po 2 miesiącach no i dziś jakby było tak jak kiedyś to by leciał negatyw. Pita średnia spokójnie starcza na 2 osoby więc duży plus! Co do jakości to naprawdę dużo zmieniło się na lepsze. Naleśnik świetnie podpieczony (nie wiem jak bułka teraz bo kiedyś była masakra) sosy też o wiele lepsze bardziej wyraziste, natomiast mięsko tak na 90% trzeba ciut poprawić jakoś musi być bardziej podpieczone i najlepiej kupować to najdroższe żeby była jakość N⁰1. Co do mięska to pomyślcie o baraninie! Ogólnie to poprawiajcie na lepsze i nie oszczędzać na składnikach bo smak nie patrząc na 1 czy 2 zł więcej zawsze się obroni i klient wróci. Wystarczy zaoszczędzić ciut jeden raz i już to będzie wyczuwalne. Także powodzenia!”
“Jak dla mnie spoko. Smak kuli mocy bardzo podobny do piri piri w Puławach i najważniejsze jak dla mnie i żony to nie dostaliśmy biegunki w porównaniu do lidera. Ale fakt jak by mieli mięso ,,kraftowe,, to te 10 zł moge do kebsika dopłacić. Jak dla mnie najlepszy kebab w Rykach. Co do lokalu to się nie wypowiem bo każdego kebsa biorę na wynos. I sos ostry powinien być ostry .”
“Tydzień temu organizowałam stype w restauracji Grand Vega w Rykach.Jedzenie było przepyszne obsługa profesjonalna.Szczerze polecam ten lokal.Lepszego w okolicy nie ma.Nie zgadzam się z opinią Pani Patrycji Skwarek.”
“Byłam w ostatnim czasie dwa razy zamówiliśmy pizzę, sałatkę cezar, zupę rybną i krewetki wszystko pyszne jesteśmy bardzo zadowoleni :) chętnie jeszcze wrócimy, polecamy :)”
“Wszystko smacznie, miła obsługa. Polecam!”
“Spoko jedzenie,bardzo miłe kobietki..”
“Jedyne miejsce, gdzie w tygodniu można w Bychawie (centrum) smacznie zjeść.”
“Po zmianie właściciela w końcu jest tu miło i przyjemnie. Sprzedawcy bardzo mili i uprzejmi.”
“Bardzo miła obsługa. Zamówiłem 3 rzeczy : Hot Doga, Chicken Boxa oraz Churrosy z sosem karmelowym. Jedzenie smaczne tylko frytki z Chicken Boxa były niedosmażone i przez to surowe ale mi smakowały. Churrosy przepyszne ale jak dla mnie sos do nich jest za słodki. Nuggetsy bardzo dobre ale ludzie skarżyli się na panierkę która podrażnia podniebienie i jest to prawda ale nie aż tak bardzo podrażnia (najwyraźniej zależy od organizmu człowieka). Ketchup idealny, bardzo pomidorowy i delikatny równocześnie. Hot Dog też jest dobry. Wziąłem z kabanosem i sosem czosnkowym. Nie wiem skąd taka średnia gwiazdek ale jedzenie przepyszne. Bym wystawił 4.5 gwiazdek ale się nie da więc wystawiam 5.”
“Przyjazne miejsce na zakupy. Sklep jest zawsze dobrze zaopatrzony i oferuje szeroki wybór produktów, od świeżych przekąsek po artykuły pierwszej potrzeby. Obsługa jest miła i pomocna, zwłaszcza pan z brodą na kasie i pani z czarno czerwonymi włosami. Zakupy są szybkie i przyjemne. Dodatkowym plusem są liczne promocje, które często pozwalają zaoszczędzić. Dogodna lokalizacja, długie godziny otwarcia, również w niedziele i święta.”
“Bardzo miła i sprawna obsługa. Fajny i duży warzywniak. Serdecznie polecam”
“Świetne miejsce, pyszne jedzenie, obsługa mega, ceny dobre, porcje srogie. Jak najbardziej polecamy i widzimy się ponownie! Pozdrawiamy!”
“Jak dla mnie najlepsza pizza w Białej Podlaskiej. Sorry za niekompletne zdjęcia ale pizza została za szybko rozszarpana ;)”
“Szczególnie polecam trunek jakim jest Hermann muller w świetnej cenie. Browar ten najlepiej jednak smakuje w rodzinnym gronie, idealny trunek na przyjęcia takie jak wesela, komunia czy też chrzciny.”
“Dawno nie byłem w kfc zniechęcony złymi wrażeniami z innych punktów. Wpadłem tu bez większych oczekiwań. Jedzenie? Najlepsze kfc jakie jadłem, Burger Kentucky pełen mięsa, dodatków, super złożony. Mięso nie zalane tłuszczem, frytki świeże, przepyszne, cola nie rozwodniona. Ekspresowa obsługa. Aż wrócił mi dawny sentyment i chęć na KFC. Moja ocena? 5+”
“Smacznie, klimatycznie i duże porcję. Trochę ciężko o miejsce parkingowe przy sobocie i miałem drobny problem ze znalezieniem wejście (Mojo) ale zdecydowanie warto było.”
“Zawsze, kiedy jesteśmy w Lublinie, odwiedzamy Sotto i denti. Pizza bardzo dobra i sycąca. Rewelacyjne sosy. W okresie zimowym pyszny grzaniec z miodem. Polecam.”
“Zamówiliśmy pizzę Vegetariana ze "Smart Pizza" z dostawą do domu. Muszę przyznać, że wszystko poszło bardzo sprawnie - pizza dotarła do nas naprawdę szybko. Przechodząc do smaku: nie mam się do czego przyczepić. Pizza była po prostu smaczna, składniki świeże, a ciasto w porządku. W jednym, małym miejscu była może nieco przypalona na rancie, ale było to na tyle nieznaczne, że w ogóle nie wpłynęło na pozytywny odbiór całości. Solidna, dobra pozycja. Śmiało mogę polecić to miejsce.”
“Nastrojowa restauracja z dobrym jedzeniem. Miałem okazję być w porze śniadaniowej i obiadowej. Piękne patio, jakby z hiszpańskiej krainy. Miejsce, którego nie chce się opuszczać. Będę wracał!”
“Jak zawsze smacznie dużo i w przystępnej cenie klimat od lat nie zmienny zawsze chętnie wracam, minus za brak płatności kartą, ale nie zraża mnie to”
“Kebab bardzo dobry troszke za duzo warzyw na wierzchu ale pod spodem sporo mięsa ja jadlem dużą bułke z kurczakiem troszke za malo sosu ostrego ale nie bylo źle pod koniec przypieklo tak ze się zrównowazylo Nie wiem skad te negatywne komentarze jadlem drozsze kebaby i duzo gorsze niz ten tutaj.Na zdjeciu moze nie wygląda fantastycznie ale smak byl naprawde ok polecam:)”
“Super miejsce, mila obsługa i pyszne jedzonko za nie dużą cene. Polecam serdecznie ❤️”
“Praktycznie co 2 dni kupujemy w garmażerce ponieważ nie mamy czasu na gotowanie i jest tam poprostu tanio i pysznie! Nic dodać nie ująć. Duży wybór jedzenia, przyjemna obsługa i wszystko super! Polecam jak najbardziej i dziękujemy! -Ps. Zakochałem się w Lazanii!”