Przegląd katalogu
- 119 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 92% Z opiniami
- 86% Ze zdjęciami
Znaleziono 119 wyników
Przeglądaj placówka gastronomiczna w Lublinie, Lubelskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 119 wyników w Lublinie, Lubelskie. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 67,277 opinii i ocen.
“Fajny osiedlowy sklep, jest to czego potrzebuję. Nabiał i pieczywo z lokalnych źródeł”
“Świetna atmosfera, sympatyczna obsługa z barem, duży wybór piwa, a i coś na ciepło przekąsić można, co w typowych barach jest rzadkością.”
“Pan z obsługi (z czarno złotymi kolczykami) bardzo miły i pomocny, pomógł dobrać kolczyka do potrzeb i wymagań. Również otrzymałam pomoc z założeniem kolczyka co na pewno oszczędziło mi czasu i nerwów ;) Wybór samych rodzajów kolczyków bardzo duży, ale również różnorodny wybór kolorów więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Bardzo polecam!”
“Najlepszy wybór słodyczy zachodnich, głównie angielskich. Ciastka, czipsy, napoje gazowane i nawet nie drogo. Kupiłem też za 4 zł słuchawki do telefonu zamiast zamawiać na ali.”
“Bardzo smaczna pizza i Burger, jestem miło zaskoczona :)”
“Polecam, bardzo dobry kebab,duża porcja i miła obsługa.”
“Knajpka super. Sami swoi przyjaźni ludzie. Można zagrać w bilarda jak i w rzutki. Mają nasze lokalne piwerko.”
“Za tą cenę jedzenie jest mega! oczywiście nie zawsze odpowiada mi menu ale to juz kwestia gustu co kto lubi. jesli juz cos zamawiam to nigdy się nie zawiodłem. Dostawa szybko, obsługa super. namawiamy coraz więcej ludzi z pracy żeby zamawiali z nami! :) codziennie coś innego i to jest super. Szczerze to nie zauważyłem jeszcze ani razu powtarzalności dań.”
“Pyszne zapiekanki! Na pewno odwiedzę jeszcze nie raz, polecam.”
“Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie świątecznego spotkania dla pracowników CM Luxmed. Było to wydarzenie na bardzo wysokim poziomie – z doskonałym poczęstunkiem, świetną organizacją i profesjonalną obsługą. Doceniamy staranność przygotowań, dbałość o szczegóły oraz stworzenie atmosfery sprzyjającej integracji i rozmowom. To wyjątkowe spotkanie zostawiło bardzo pozytywne wrażenie. Dziękujemy.”
“Organizacja wesela w Hotelu pod Kasztanami to czysta przyjemność, biorąc pod uwagę fakt, że organizowaliśmy je mieszkając za granicą. Na każdego e-maila dostawaliśmy kompleksową odpowiedź w przeciągu kilku godzin. Doświadczenie Pani Moniki ułatwiło nam podjęcie decyzji co do menu, ustawienia stołów oraz harmonogramu atrakcji. Wybór dań z menu oraz ich jakość była wręcz zdumiewająca. Każdy posiłek był smakował i był podany takim w stylu takim, że gdyby Magda Gessler była u nas gościem, błagała by kucharzy o przepis. Jesteśmy ogromnie wdzięczni całej obsłudze hotelu za pełen profesjonalizm, wspaniały serwis i za to że zrobili wszystko, aby ten dzień był dla nas idealny. Mógłbym się tu rozpisywać w samych superlatywach bez końca, ale wydaje mi się że wystarczy jak powiem, że z czystym sumieniem polecam Hotel pod Kasztanami na każdą imprezę rodzinną.”
“Na wstępie poinformuję iż jakimś znawca i fanem kebaba nie jestem średnie spożywanie takiego fasta u mnie to 1x na rok lub rzadziej. Jako laik jestem zadowolona i żałuję że tyle zwlekałam by odwiedzić to miejsce , już myślałam że ta część miasta nie ma dobrego kebaba a tu pozytywne zaskoczenie . Wybrałam klasyka mięso mieszane surowka to kapusta z marchewką sos mieszany w kierunku łagodnego . Sosy były bardziej pikantne niż się spodziewałam ale to przeżycia czosnek ewidentnie jest sosem własnej roboty , pita dobrze przypieczona . Za klasyka w tej kombinacji zapłaciłam 25zl . Zaletą jest miejsce gdzie można zjeść toaleta oraz parking dla klientów . Lokalizację na pewno polecę a może i ja się skuszę wcześniej niż za rok ☺️”
“Klimat typowo klubowy, pozostało dużo po "poprzednikach", m.in. szatnia. Drinki są dobre, ceny całkiem przystępne. Codziennie od 20 jest karaoke i z tego co słyszałam podczas wypadu- nawet w środku tygodnia jest zainteresowanie. Google prosi o opinie dot. jedzenia. Nie pytałam, ale chyba to nie miejsce oferujące przekąski.”
“Miejsce idealne na kawę i ciasteczko o dość wysokich cenach. I kawa i ciasta są tu przepyszne. Jest to miejsce obowiązkowe na mapie Lublina w którym kawy napić się trzeba i doładować energią na dalsze uliczek zwiedzanie. Polecam to miejsce bo warto. Można płacić kartą.”
“Najlepszy Lidl w jakim miałam przyjemność robić zakupy. Obsługa klienta na wysokim poziomie, empatia i doświadczenie idealnie opisują pracowników sklepu. Pani K. wykazuje się dużą wiedzą na temat sprzedawanych produktów, uśmiechnięta zawsze służy pomocą. Towar na półkach zawsze świeży oraz czystość na sklepie bez najmniejszych zastrzeżeń. POLECAM! :))”
“Bardzo polecam garmażerkę. Jedzenie bardzo dobre, zawsze świeże. Super opcja gotowych dań obiadowych w dobrej cenie. Pani Monika jest super osobą, zawsze uśmiechnięta,bardzo miła ,kulturalna chętnie doradzi i pomoże. Te negatywne opinie zapewne są wystawione przez konkurencję, bo to totalne brednie, wyssane z palca, nie mające nic wspólnego z tym miejscem, a te osoby nigdy tam nie były. Po prostu to zwykłe trole internetowe, których powinno się neutralizować...”
“Świetnie zaopatrzony sklep, przyjazne ceny, fajnie, że długo otwarty i również w niedziele.”
“Bardzo dobry sztygar. Na minus długi czas oczekiwania za każdym razem jak tam jestwm czekam na niego jakieś 30minut przy znikomej ilości klientow. Dodatkowo mały minus za brak dania dnia w odróżnieniu od innych restauracji. W związku z faktem, iż pomimo tych małych minusów jedzenie jest bardzo dobre to polecam :)”
“pyszne, delikatne naleśniki z czekoladą i cukrem pudrem – idealne na słodką przerwę! do tego świeże pomarańcze, które fajnie przełamują smak, świetnie podane i mega smaczne, zdecydowanie warto spróbować”
“Mega dobre jedzenie :) jemy sporo takiej kuchni i myśle że ciężko w Lublinie zjeść lepiej”
“Pozytywne zaskoczenie. Myślałem, że to trochę przereklamowane miejsce, ale muszę przyznać, że mają naprawdę dobre jedzenie. Kebab ma niezłe jakościowo mięso, fajne dodatki i smaczne sosy. Jedyne co mogę się przyczepić to pita niestety ocieka tłuszczem. Pizza bardzo dobra, trochę za mało ciasta, szczególnie na środku ponieważ pod natłokiem sosu i sera rozwala się. Polecam”
“Profesjonalna obsługa, świetny klimat!”
“Prawdopodobnie najstarsza cukiernia w mieście! Miejsce z historią i tradycją choć trochę niedoinwestowane. Przemiła i pomocna obsługa. Bardzo dobra kawa i ciastka. Miejsce spotkań dla wielu turystów i mieszkańców Lublina. Warto zajrzeć!”
“Zdecydowanie najlepszy Kebab w Lublinie i jeden z najlepszych w Polsce. Mięso zawsze super smaczne, często jest rotacja np baran, jeleń, wołowinka. Zawsze świerze warzywa, własne sosy i własna bułka. A dobre składniki to tylko połowa sukcesu bo trzeba to jeszcze dobrze połączyć a tutaj to potrafią. Mięsem kładą na łopatki cały Lbn i okolice. Bardzo podobnie smakuje mięso w Sapko w Wawie. Kebab się nie rozpada, je się go wygodnie. Co prawda nie ma miejsca w lokalu żeby usiąść ale to tylko na plus bo jest atmosfera street food. Obsługa w porządku, kulturalna ale bez nadmiernego sztucznego ,,kochany kliencie,,. Zdecydowanie polecam aby spróbować. Parę kebabów w życiu zjadłem w paru krajach i z czystym sumieniem mogę ich polecić. Jedyny minus to cena, a w Lbn takie stawki są wszędzie. W innych dużych miastach 6-10 zł taniej. Tak czy inaczej trzymajcie poziom ! Oby tak dalej !”
“Bardzo polecam ten sklep! Wyróżnia się na tle innych swoją organizacją i przyjazną atmosferą. Widać, że zarządzanie stoi tu na wysokim poziomie, co przekłada się na jakość obsługi. Pracownicy są mili, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Robienie zakupów w takim miejscu to czysta przyjemność!”
“Super sklep pyszne drozdzowki dobra tania orenzada”
“Bardzo dobra pizza, ciekawy wystrój lokalu, miła obsługa. Niestety lokal nie posiada parkingu.”
“Typowa żabka z normalną obsługą”
“Doskonałe miejsce do robienia codziennych zakupów dla mieszkańców z bezpośredniego sąsiedztwa, jak również tych z najbliżej okolicy i nieco z dalsza. Wszystko w jednym miejscu co potrzebne do bieżących potrzeb a najważniejsze jest to, że Klient jest zawsze serdecznie i miło witany oraz obsługiwany. Tutaj każdy czuje się ważny, wysłuchany z niespotykaną uprzejmością i wyrozumiałością obsłużony. Takich miejsc potrzeba jest zdecydowanie więcej. Pozdrawiam wszystkich pracowników tej placówki i życzę wytrwałości w swoich codziennych obowiązkach i samych słów uznania za taką żmudną pracę ze strony wszystkich Klientów. Każdemu serdecznie polecam Sklep Grześ, LSS Społem w Lublinie.”
“Sklep duży, rano ciepłe i swieże pieczywo. W sklepie panuje porządek, dużo kas. Sklep oferuje duży wybór artykułów spożywczych i nie tylko.”