NIE POLECAM, pita gruba, twarda, kebab typu śmietnik, obsługa nie miła nie warte 30 zł za xxl plus nieaktualne menu
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Przychodzki ★☆☆☆☆
-
Nazar Merkeshkin ★★★★☆
Napewno to nie jest najlepszy kebab, ale nie jest zły. Typowo standardowa pita z sosami sklepowymi i zwykłym mięsem.
-
ahyhsas ★★★☆☆
Kupiłem kebaba z kurczakiem w boxie dużego XXL za 22 zł. Kebab nie jest za duży ale przynajmniej cena też nie jest wygurowana. Kebab dobry ale nie wybitny ułożony warstwowo od góry sosy dobre domowe, sos ostry jest minimalnie pikantny a czosnkowy? jest neutralny ale gęsty to na + dalej frytki kupcze ale dobrze usmażone na chrupko a w środku miękkie dalej mięso neutralne w smaku ale trochę inaczej przyprawione za mało przypraw aby jakoś się wybijało konsystęcja mięsa też nie za ciekawa dalej sucha surówka z kapusty pekińskiej oraz troszkę ogórka i pomidora bez dresingu czy sosu czuć samą suchą pekinkę. Co do lokalu i miejsca to kiepska lokalizacja i nie sposób lokalu zobaczyć jeżeli się o nim nie wie wogóle nie jest widoczny z ulicy czy nawet jeżeli podejdzie się bliżej, w środku lokalu 3 malutkie stoliki na krzyż a na ścianach obrazy niepowiązane z lokalem jakieś góry czy widoki lub chaczapuri którego nie da się kupić w lokalu czy literki?
-
Anna Żywicka ★★★★★
Szybko miło i bardzo smaczne. Jadłam kebab danie z pieczonymi ziemniakami. Będę tam częściej wpadać. Polecam
-
Piotr M ★★★★★
Polecam, bardzo dobry kebab,duża porcja i miła obsługa.
-
Michał Szwedo ★★☆☆☆
Wziąłem kebab w tortilli z kurczakiem i sosem mieszanym za 18 zł. Początkowe wrażenie dobre, bo jedzenie gorące. Porcja za te pieniądze ujdzie, ani wielka, ani malutka. Pierwszy gryz i.....szukam coś do picia. Jakież to słone! Nie wiem co tam jest za sos, ale na pewno nie czosnkowy, bo tego nie czuć w ogóle. Słoność i nic innego. Ciężko się to jadło prawdę mówiąc i już po paru kęsach miałem dość. Do tego dziwny dobór warzyw - kawałki ogórka i pomidora, niezbyt mi to pasowało. Całość ma specyficzny zapach, dla mnie nieprzyjemny. Ja nie wrócę, bo to zupełnie nie moje smaki i nie miałem przyjemności z jedzenia.
-
Franeq09 ★★★★★
Nie żałują, oj nie żałują. SUPER. Jako smakosz dania powiem, że to był pierwszy kebab który zapełnił mnie po brzegi (największy oczywiście) a kebabów z racji zawodu kierowcy pojadłem już na połowie obszaru Polski :D mięso smaczne, proporcje surówek, warzyw i głównego składnika perfekcyjnie zachowane. Polecam z czystym sumieniem!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Best Kebab?
Best Kebab znajduje się przy Abramowicka 43, 20-442 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Best Kebab?
Można skontaktować się z Best Kebab pod numerem +48 608 177 719
Jak można dotrzeć do Best Kebab?
Do Best Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku