Przegląd katalogu
- 538 Łączna liczba firm
- 3.4 Średnia ocena
- 80% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 538 wyników
Przeglądaj klinika w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 538 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.4/5 na podstawie 39,674 opinii i ocen.
“Miesiąc temu miałam zabieg usunięcia czterech ósemek w znieczuleniu ogólnym .Cały zabieg trwał około godziny .Od samego wejścia do kliniki czułam się bardzo zaopiekowana . Panie w rejestracji bardzo miłe i pomocne . Lekarze przemili bez zbędnych procedur podeszli do zabiegu bardzo szybko i sprawnie . Po zabiegu bardzo szybko doszłam do siebie bez żadnych powikłań. Polecam klinikę każdemu kto się być może zastanawia nad zabiegiem . Dziękuję!”
“Pan Doktor bardzo profesjonalny,sympatyczny, świetny kontakt z dzieckiem. Polecam z całego serca. Również pełne empatii i wsparcia są Panie,które asystowały przy podcięciu wędzidełka.”
“Gabinet przyjazny zwierzętom. Regularnie jeździmy ze swoimi pupilami, bardzo dobra opieka, mili specjaliści. Na miejscu również sklepik z artykułami dla podopiecznych. Elastyczne godziny przyjęć. Polecam.”
“♥️ najlepsza przychodnia pod słońcem. Moja Niuńka jest pod opieką Rexa od prawie dwóch lat i nie mogę powiedzieć nic, poza - ogromne DZIĘKUJĘ dla całego cudownego personelu, lekarzy i techników. Przesympatyczna atmosfera, wyrozumiałość, cierpliwość, zawsze - życzliwość, czas i empatia. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pani Doktor Kasi Putowskiej i Pani Doktor Doroty Różańskiej - doktor Kasia, cudowna „ciocia” - jak zawsze mówi do mojej króliczki, trafne diagnozy i zaangażowanie, doktor Dorota - profesjonalnie, bezpiecznie i bez powikłań przeprowadzony zabieg kastracji mojej króliczki. Mała chwilę po przebudzeniu jadła, piła i nie doświadczyła żadnych skutków ubocznych zabiegu. Co jest bardzo ważne - królik został dokładnie przebadany przed podjęciem decyzji o możliwości kastracji bez powikłań. Mam największe zaufanie do personelu Rexa, zawsze polecam innym oraz cieszę się, że tak cudowne i odpowiedzialne osoby zajmują się zwierzętami na terenie Lubelszczyzny. Panie asystujące bardzo delikatne, czułe i troszczące się o zwierzęta (ukłon w ich stronę, przekazując im królika, czułam wielki spokój, bo widziałam, jakie mają do niej podejście - głaskały, tuliły, traktowały jak „swoią”). Rozmowy telefoniczne zawsze pełne taktu i chęci pomocy, mimo „wybredności” (właściwie głównie związanych z pracą trudności w umówieniu się), ze strony Rexa zawsze występuje mimo wszystko chęć i szukanie dogodnych terminów i jeszcze raz podkreślę - niesamowita cierpliwość do pacjentów (właściwie ich opiekunów), mimo zapewne bardzo napiętego grafiku, stresującej pracy, natłoku obowiązków i mnóstwa ludzi wokół. Dziękuję Państwu z całego serca razem z Niuńcią ♥️ na zdjęciu mała kilka godzin po odebraniu z zabiegu kastracji - pełen relaks, nic nie boli, spokój ♥️”
“Ja jestem zadowolony. Szybko, sprawnie i konkretnie!”
“Piesek miał biegunkę i wymiotował, przyjechaliśmy bez umawiania się i mimo pełnego grafiku, Pani doktor zgodziła się nas przyjąć. Piesek dostał potrzebne zastrzyki i leki, wszystko było po kolei wyjaśniane, a Pani doktor okazała się bardzo miła i konkretna. Kolejny pozytyw to cena, w Lublinie byliśmy już w wielu klinikach i nigdy się tak miło nie zaskoczyliśmy. Serdecznie polecam!”
“Mam zarejestrowane 4 pupilki 2 pieski 2 kotki. Jak najbardziej polecam ta weterynarię - choćby ze względu na podejście doświadczenie i wyrozumiałość. Pan weterynarz bardzo przyjazny, łagodny ;) Pani z recepcji zawsze uśmiechnięta co jeszcze bardziej zachęca do przychodzenia z pupilami ;) Zawsze uzyskam zbędne informacje czy pomoc! Dzisiaj odebrałam kotka z kastracji, wybudzony już chciałby rozmawiać. Nie otumaniony, wszystko przebiegło bezbłędnie ! Z całego serca tylko POGODNA ”
“Dr Sokołowski to lekarz z powołania! Uratował życie naszemu Hazelkowi!! Zajął się nim mimo że miał wielu Psich Pacjentów, nie odmówił nam pomocy mimo ogromu pracy !W Ortovet wszyscy lekarze mają wielkie serce! A dziś uratowali mu życie kolejny raz! Z całego serca dziękujemy !♥️”
“Bardzo profesjonalna obsługa i duże zaangażowanie w leczenie mojego kota.”
“Korzystałam z opieki kilkorga specjalistów w Arte Clinic i jestem bardzo zadowolona - za każdym razem spotkałam się z ogromnym zaangażowaniem, wiedzą i profesjonalizmem, a to wszystko zawsze w miłej atmosferze i komfortowym otoczeniu. Serdecznie polecam!”
“Syn miał mieć zabieg związany z usunięciem części paznokcia u nogi, więc zacząłem szukać chirurga na google po opiniach (dużo i dobre :) i tak trafiłem na doktora Łukasza. Jesteśmy już po zabiegu i mogę śmiało napisać, że zgadzam się z tymi wieloma pozytywnymi opiniami i w 100% mogę polecić doktora (bardzo profesjonalne podejście, pomyślny zabieg, a do tego doktor jest jeszcze bardzo sympatyczny)”
“Polecam z całego serca. Wszystko załatwione sprawnie, począwszy od rejestracji po badanie i konsultacje z Panią doktor Moniką Polak, która wysłucha i odpowie na każde pytanie.”
“Jak najbardziej polecam!! Najlepsi z najlepszych. Byłam z moimi kotkami na zabiegu sterylizacji. Zabiegi przebiegły bezproblemowo. Mimo tego że ja - jako właścicielka pupili mocno stresowałam się zabiegami czułam się zaopiekowana tak samo jak moje kotki!! Nie miałam żadnych zastrzeżeń. Polecam!”
“Bardzo miła obsługa, z dobrym podejściem dla pupili i do właścicieli. Pomoc oraz wsparcie na wysokim poziomie. Polecam”
“Polecam panią, uratowała kotka teściowej. Kot zjadł zatrutą myszę. Pani mimo święta niepodległości oraz niedzieli nie odmówiła pomocy. Kotek ma się dobrze.”
“Korzystam z zabiegów Centrum Medycznego kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z profesjonalnej obsługi Pani kosmetolog Ewy ma wspaniałe podejście do klienta a jej wiedza i opieka podczas zabiegów sprawia że czuję się bezpiecznie i komfortowo polecam wszystkim zabiegi u Pani Ewy☺️”
“Korzystam z zabiegów Centrum Medycznego kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona przede wszystkim z profesjonalnej obsługi Pani kosmetolog Ewy ma wspaniałe podejście do klienta a jej wiedza i opieka podczas zabiegów sprawia że czuję się bezpiecznie i komfortowo polecam wszystkim zabiegi u Pani Ewy☺️”
“Odwiedziłem kolejno panie Ewę, Justynę, Milenę i Iwonę jako specjalistki z różnych dziedzin stomatologii. Panie przekazywały mnie sobie wraz z istotnymi uwagami dotyczącymi dalszego leczenia. Wszystkie są uprzejme i troskliwe, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Nie analizowałem zbytnio cen konkretnych usług, ale przypuszczam, że są zbliżone do cen w innych ośrodkach na tym poziomie. Warto jednak zauważyć, że panie dokładały starań, aby zorganizować wizyty i zabiegi w sposób minimalizujący ponoszone przeze mnie koszty. Dodatkowo, co miło zaskakuje, w ośrodku panuje swobodna i spokojna atmosfera, a wyższy personel medyczny zwraca się do pań asystentek z szacunkiem i sympatią. Dlatego w razie potrzeby chętnie tam wrócę.”
“Pani doktor Lidia Kalinowska to prawdziwa perła wśród stomatologów! Profesjonalizm, empatia i niezwykła precyzja to cechy, które wyróżniają jej pracę. Od pierwszej wizyty czułem się zaopiekowany i w pełni bezpieczny. Pani doktor potrafi doskonale wytłumaczyć każdy etap leczenia, co sprawia, że pacjent nie czuje żadnego stresu. Dzięki swojemu doświadczeniu i dbałości o detale, Pani Kalinowska sprawia, że wizyta u dentysty staje się wręcz przyjemnością. Jej podejście do pacjenta jest wyjątkowo serdeczne i pełne zrozumienia. Zawsze wykazuje ogromną cierpliwość, nawet w przypadku bardziej wymagających zabiegów. Nowoczesny sprzęt, komfortowe warunki w gabinecie oraz przede wszystkim ogromna wiedza Pani doktor czynią ją najlepszym wyborem w dziedzinie stomatologii. Polecam Panią Lidię Kalinowską z całego serca każdemu, kto szuka stomatologa na najwyższym poziomie!”
“Bardzo pozytywne przyjęcie przez ludzi chętnych do pomocy. Super”
“Byłem ostatnio w Consilium Dent i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Świetna obsługa wszystko przebiegało bezboleśnie, a Pani doktor był bardzo uprzejma i profesjonalna. Czułem się zaopiekowany od wejścia do wyjścia. Zdecydowanie polecam, jeśli ktoś szuka solidnego dentysty.”
“Byłam dzisiaj u Pani Justyny na oczyszczaniu i kwasach. Powiedzieć, że Pani Justyna to profesjonalizm w czystej postaci, to nic nie powiedzieć. Bardzo dokładnie wykonane zabiegi, dostałam też propozycję dostosowaną do mojej skóry i zrobiłyśmy wszystko tak, jak Pani Justyna zaleciła, nie żałuję. Przesympatyczna, kompetentna, a samo miejsce również robi pozytywne wrażenie. Wiem, że kolejne zabiegi na pewno będą w tym miejscu i u Pani Justyny. Dziękuję!”
“Bardzo polecam pana Ruslana Kowaluka fizjoterapeutę. Wizytę wspominam bardzo dobrze, wspaniały młody człowiek i świetny fachowiec ☺️”
“Polecam przychodnię, gdzie nie dość że pracują lekarze z wysokimi kompetencjami, przy użyciu wysokiej jakości sprzętu to jeszcze na wejściu zawsze pomocą służą młodziutkie panie z rejestracji życzliwie i wnikliwie udzielając odpowiedzi na zadane pytania - polecam”
“Doktor Magda Mikulska uratowała mi zęby! Stary wyga (czytaj uznany na rynku lubelskim dentysta), do którego chodziłam od lat, właściwie skazał moje uzębienie na straty i kazał mi czekać aż wszystkie wypadną. Dosłownie. Tymczasem doktor Magda wyłuskała wszystkie wiertła, które tamten połamał w moich korzeniach – trzy w jednym zębie (sic!), a to nie jedyna jego fuszerka! Dzisiaj mam wyleczone wszystkie zęby, ale najważniejsze, że mam je wszystkie, mimo zbliżającej się wielkimi krokami 60. Aha, mojego syna (17 lat) przekonała do pieczołowitego dbania o zęby. Pozdrawiam wszystkich pracowników M.Dental-u!”
“Długo szukałem chirurga, który podjąłby się mojego przypadku. Dr Gniedziejko wykazał się nie tylko ogromną wiedzą medyczną, ale też "ludzkim" podejściem. Podczas zabiegu dbał o to, bym nie czuł dyskomfortu, a znieczulenie podano tak, że nawet nie poczułem ukłucia. Po zabiegu otrzymałem szczegółowe zalecenia. Warto zapłacić za taką jakość i spokój ducha.”
“Było super. Pani bardzo miła, nic mnie nie bolało. Aż dziwne, że u dentysty może być tak przyjemnie. Polecam z całego serca!”
“Parking przed lokalem. Bardzo miły I racjonalny właściciel firmy. Szeroki zakres usług. Tu można przyprowadzić swojego pupila i być pewnym że uzyska się rzetelną pomoc.”
“Dotarłam do kliniki z polecenia i wraz z diagnoza, spełnił się najgorszy z możliwych scenariuszy i musiałam pożegnać moją 12 letnia sunie,mimo to biję pokłony całemu napotkanemu personelowi z Pani dr Sikorą na czele. Od samego wejścia czułam profesjonalizm ale oprócz tego (a to dla mnie najwazniejsze) empatyczne i otwarte serca. Dostałam tyle czasu na pożegnanie się ze swoją przyjaciolka, ile potrzebowałam. Czułam się przy tym nie tylko zaopiekowana ale także wspierana. Dziękuję za możliwość godnego przejścia przez tak trudna decyzję. Za zrozumienie i wsparcie.”
“Przychodnie Vet Ka jak i personel mogę tylko pochwalić i polecać. Zawsze zabiegi czy diagnostyka naszego pieska była trafiona w 10. Zarówno Pani Karolina jak i Panie pracujące w przychodni działają profesjonalnie . A co do ceny myślę że są porównywalne z innymi przychodniami . Natomiast na ul .Stefczyka szczególnie na weekendzie to dopiero kosmos ...”