Opinie

  1. Klaudia ★★★★★

    Przemiła, bardzo kompetentna kadra kosmetologów. Z zabiegów wychodzę zawsze wypoczęta z rewelacyjnymi efektami. Z zabiegów korzystam tylko tutaj i jestem zachwycona. Serdecznie polecam to miejsce.

  2. Kalina Slotwinska ★☆☆☆☆

    Mam mocno mieszane uczucia.. może zacznę od tego, że obsługa jest super i nie ma się do czego przyczepić, wszyscy są mili i uśmiechnięci. Natomiast co do samej jakości zabiegu, wykonywałam zabieg na nadpotliwość dłoni około rok temu, efekt był cudowny, wszystko jak ręką odjął więc przyszłam powtórzyć ten sam zabieg u tej samej Pani doktor w tym roku dokładnie w sierpniu. Już na zabiegu usłyszałam, że gdyby jeszcze któraś okolica dokuczała po zabiegu to można przyjść i oczywiście za dodatkową opłatą jeszcze raz tą okolicę ostrzyknąć. Jakie było moje zdziwienie gdy zabieg nie podziałał i nie była to jedna mała okolica. W pierwszym miesiącu widziałam delikatną różnicę, natomiast teraz (październik) efektu nie ma wcale. Stety albo niestety mam porównanie i wiem, że zabieg da się zrobić tak żeby zadziałał oraz żeby nie wracać i nie dopłacać. Tak więc cena w górę a jakość niestety w dół.

  3. Beata Rzemieniak ★★★★★

    Byłam dzisiaj u Pani Justyny na oczyszczaniu i kwasach. Powiedzieć, że Pani Justyna to profesjonalizm w czystej postaci, to nic nie powiedzieć. Bardzo dokładnie wykonane zabiegi, dostałam też propozycję dostosowaną do mojej skóry i zrobiłyśmy wszystko tak, jak Pani Justyna zaleciła, nie żałuję. Przesympatyczna, kompetentna, a samo miejsce również robi pozytywne wrażenie. Wiem, że kolejne zabiegi na pewno będą w tym miejscu i u Pani Justyny. Dziękuję!

  1. Sandra Stasiuk ★☆☆☆☆

    Po pierwszym zabiegu usunięcia pieprzyka zapewniano mnie że reklamacja będzie darmowa okazało się jednak muszę zapłacić (nie do końca była usunięta zmiana skórna, za którą musiała zapłacić przy drugiej wizycie -jak za konsultacje z Panią Doktor). Nie polecam.

  2. Joanna Giemza ★★★★★

    Polecam z całego serca panią Justynę, bardzo profesjonalne podejście. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Otrzymałam potrzebne wskazówki dotyczące pielęgnacji mojej skóry oraz rady, jakie zabiegi mogłyby poprawić jej kondycję.

  3. Kamila Ka ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panią Justyna. Po każdym zabiegu wychodzę bardzo zadowolona. Pani Justyna zawsze doradzi i dobierze odpowiednią pielęgnacje, a atmosfera podczas wizyty jest cudowna. Jestem klientką Med Estetyka już wiele lat i z czystym sercem mogę polecić zabiegi i pielęgnację w tym miejscu, wszystkie Panie są bardzo miłe i kompetentne, a zwłaszcza Pani Justyna, u której widać pasję do tego co robi :):):)

  1. katarzyna rzechowska ★★★★★

    Na pierwszą ( i na pewno nie ostatnią ) wizytę wybrałam się do Pani Patrycji Ołtarzewskiej. Czas spędzony w gabinecie, ilość informacji na temat pielęgnacji jakie otrzymałam oraz całosć przeprowadzonego zabiegu sprawiły, że wyszłam z gabinetu z kilkunastoma radami nt. pielęgnacji oraz z mocno nawilżoną i rozświetloną cerą.

  2. Magdalena Rukasz ★★★★★

    Zdecydowałam się odwiedzić panią Patrycję Ołtarzewską z powodu jej hopla na punkcie składu kosmetyków oraz doświadczenia jako technik farmacji. Byłam już w kilku salonach urody ale dopiero po tej wizycie poczułam, że jest to osoba na odpowiednim miejscu. Pani Patrycja bardzo dokładnie oczyściła moją twarz - zrobiło to na mnie ogromne wrażenie (to bardzo ważny krok w przygotowaniu skóry do kolejnych kroków zabiegowych, który wielokrotnie był za szybko i niedokładnie wykonywany w innych miejscach, co powodowało gorsze efekty). Pani Patrycja wykazała się stanowczością i grzecznie odmówiła mi zabiegu Retix, który chciałam wykonać. Ze względu na brak wcześniejszego doświadczenia z retinolem poleciła mi inne rozwiązanie, za które jestem jej ogromnie wdzięczna. W zamian dobrała dla mnie pielęgnację z witaminą c, kwasem ferulowym oraz najniższym stężeniem retinolu po którym moja skóra szybko doszła do siebie. Efekt jest cudowny - skóra jest rozjaśniona i nawilżona. Podczas zabiegu byłam pod wrażeniem wiedzy o składzie kosmetyków - widać, że ma w sobie pasję i cały czas ją rozwija. Precyzja, szczegółowość, perfekcjonizm - to moje odczucia o pracy Pani Patrycji. Jeśli cenicie sobie naturalność, szczerość i kulturę pracy to z czystym sumieniem polecam.

  3. Aleksandra Kijak ★★★★★

    Już trochę czasu minęło od mojego zabiegu i szczerze mówiąc nie spodziewałam się wielkich efektów a jednak ku mojemu zdziwieniu zniknęła duża część trądziku z mojej twarzy. Obsługa fantastyczna i bardzo miła pani kosmetolog. Szczerze polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medycyna Estetyczna Lublin | MED Estetyka?

Medycyna Estetyczna Lublin | MED Estetyka znajduje się przy Orkana 7, Czuby, 20-504 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medycyna Estetyczna Lublin | MED Estetyka?

Można skontaktować się z Medycyna Estetyczna Lublin | MED Estetyka pod numerem +48 815 323 711

Jak można dotrzeć do Medycyna Estetyczna Lublin | MED Estetyka?

Do Medycyna Estetyczna Lublin | MED Estetyka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements