Przegląd katalogu
- 92 Łączna liczba firm
- 3.6 Średnia ocena
- 83% Z opiniami
- 64% Ze zdjęciami
Znaleziono 92 wyników
Przeglądaj klinika stomatologiczna w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 92 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.6/5 na podstawie 5,368 opinii i ocen.
“Bardzo dobry stomatolog, leczę się od u niego od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Uratował mi zęba, którego inny dentysta przeznaczył do leczenia kanałowego. Bardzo polecam :)”
“Bardzo polecam tę przychodnie, ze względu na przebieg zabiegu, który był bezbolesny a lekarz bardzo profesjonalny jak i personel bardzo miły.”
“Bardzo profesjonalne podejście. Pani Jagoda, jest bardzo miła i doświadczona, odrazu wybrała najlepsze rozwiązanie w moim przypadku. Serdecznie polecam ten gabinet stomatologiczny.”
“Świetny gabinet! Profesjonalna obsługa, nowoczesny sprzęt i miła atmosfera. Zabiegi wykonane bezboleśnie, wszystko dokładnie wyjaśnione. Zdecydowanie polecam!”
“Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Pani Karolina na recepcji do rany przyłóż. Pan doktor Łobacz mega specjalista. Polecam bardzo”
“Pełen profesjonalizm. Przyjechałem z bolącą 8 do wyrwania. Nawet nie wiedziałem kiedy było po sprawie. POLECAM”
“Sprawnie i bezboleśnie wyrwano mi ósemkę.”
“Super podejście do dzieci. Bardzo miła pani w recepcji oraz pani stomatolog.”
“Gorąco Polecam. Leczę zęby od lat u Pani Doktor Pogonowskiej , i za każdym razem jestem w 100% zadowolony. Błyskawiczna pomoc, nawet najcięższe przypadki , gdzie wdawało by się że ząb jest nie do uratowani, Pani Doktor potrafi skutecznie wyleczyć, naprawić. Naprawdę POLECAM w 100% !!!”
“Profesjonalna opieka dentystyczna, szybko i bezboleśnie.”
“Z czystym sumieniem mogę wystawić ocenę 5, za każdym razem wiem dokładnie co będę miała robione i za ile. Chodziłam już po wielu gabinetach i w tym czuję się na prawdę zaopiekowana ❤️”
“Dr.Ania z bardzo wysoką kulturą osobistą, przesympatyczna,bardzo pomocna,kompetentna.Polecam z całego serca.”
“Chciałabym z całego serca polecić panią Kasię Filę jest to jedna z najbardziej profesjonalnych i empatycznych stomatolog z jaką miałam do czynienia. Od lat korzystam z jej usług i nie raz pomagała mi w sytuacjach na cito.”
“Bardzo miło i sympatycznie, bez niepotrzebnego naciągania - lekarka stawia na leczenie, nie wierci wszystkiego na siłe. Dostałam polecenie przyjścia za miesiąc, żeby zobaczyć czy po założeniu leku próchnica się nie cofnie, gdzie w innym gabinecie babka chciała od razu borować. Do tego bardzo korzystnie cenowo.”
“Polecam serdecznie, Pani Dr Kałkowska cudowna kobieta, empatyczna i profesjonalna, ze stresującego miejsca zmienił się gabinet w miejsce pełne dobrej energii! (Zabieg ekstrakcji ósemki)”
“Od wielu lat korzystam z usług Gabinetu Stomatologicznego Ekspress-Dent , ul. Staszica w Lublinie i nie wyobrażam sobie, że mogłabym to zmienić. Bardzo profesjonalny personel i pomimo, że nie należę do odważnych pacjentów, strach mija po wejściu na fotel. Nowoczesny sprzęt, na bieżąco uzupełniany, stale rozszerzane metody diagnostyczne, a do tego ceny przyjazne naszym portfelom. Wszyscy lekarze i personel są wspaniali, a ja bez strachu zasiadam na fotelu do dr Ewy Król. Wszystkim polecam ten gabinet. Znów, po3 tygodniach przyszło mi wybrać się do stomatologa. Oczywiście ponownie do Ekspress dent w Lublinie, ul. Staszica. Po raz kolejny zostałam przyjęta profesjonalnie przez dr Ewę Król. Wie, że jestem strasznym tchórzem stomatologicznym, lecz jej podejście - rewelacja. Mowiła, co będzie robić, kiedy może zaboleć.Strach minął, czułam się bezpiecznie, a ząb wyleczony. Polecam ten gabinet, ponieważ tutaj personel dba o każdego pacjenta.”
“Nie mam najmniejszego pojęcia, co miałoby być nie tak w tej przychodni. Przyjechałem pełen obaw, bo poczytałem opinie w internecie, a dostałem profesjonalną obsługę, mile podejście, pani doktor mi pomogła, wytłumaczyła dalsze postępowanie i gdzie powinienem się później udać po tym jak mi otworzyła zęba i go zaopatrzyła. Ani razu nie poczułem, że coś jest nie tak, a ja jestem tak intruzem.”