Przegląd katalogu
- 126 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 68% Ze zdjęciami
Znaleziono 126 wyników
Przeglądaj klinika stomatologiczna w województwie Łódzkim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 126 wyników w województwie Łódzkim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 7,736 opinii i ocen. Poniższa lista zawiera klinika stomatologiczna z miast takich jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki i innych.
“Mogę z pełnym przekonaniem polecić to miejsce każdemu, kto szuka profesjonalnej opieki stomatologicznej. Już od samego wejścia widać, że to nowoczesna placówka – przyjazna atmosfera, miła obsługa rejestracji i bardzo estetyczne wnętrza sprawiają, że wizyta przebiega bez stresu. Lekarze widać że się znają wszystko tłumaczą w prosty sposób, proponują różne rozwiązania i naprawdę dbają o komfort pacjenta. Wizyta ogólnie bardzo na plus”
“Polecam z całego serca Dr. Strzeckiego. W bardzo krótkim czasie zniwelował wadę ortodontyczna u mojego syna. W poprzednim miejscu przez rok „leczenia” nie było efektów. Tutaj jestem pod wielkim wrażeniem.”
“Świetna klinika i świetna p. Doktor, niezwykle miła i kompetentna w swoim fachu. Bardzo konkurencyjne ceny, szczerze polecam:)”
“Chodzę Dr Suski już od kilku lat, najlepszy dentysta jakiego znam, przystępne ceny. Zawsze profesjonalna i fachowa obsługa”
“Pani dr Paulina Błażejczyk jest moim bohaterem. To lekarz dzięki któremu od początku do końca wiedziałem co będzie robione w trakcie wizyty. Podczas zabiegu, troszczyła się o pacjenta i jego komfort by ten nie odczuwał bólu. Profesjonalizm, poczucie zaopiekowania sprawiają, że czas spędzony na fotelu jest miłą podróżą ku lepszemu samopoczuciu. Polecam z czystym sumieniem. Dziękuję Pani Doktor”
“Wizyta w klinice była niesamowicie pozytywnym doświadczeniem. Personel był niezwykle profesjonalny i przyjazny, zapewniając mi uczucie komfortu podczas całej wizyty. Pani Dr dokładnie przeprowadziła badanie i wysłuchała moich wszystkich obaw i pytań, udzielając mi jasnych i zrozumiałych odpowiedzi. Zdecydowanie polecam tę klinikę wszystkim, którzy szukają wysokiej jakości usług stomatologicznych w przyjaznej atmosferze.”
Dento Clinic - Klinika Stomatologiczna to gabinet stomatologiczny z Radomsko. W ofercie m.in.: stylizacja paznokci. Dbamy o higienę, precyzję i spokojny przebieg zabiegów.
“Polecam! Bardzo precyzyjni i uprzejmi lekarze, tłumaczą dokładnie plan leczenia. Miałam również wyrwaną ósemkę w klinice i byłam bardzo zadowolona.”
“Zdecydowanie najlepsza klinika stomatologiczna w Łodzi! Miejsce, które wyróżnia się profesjonalizmem, nowoczesnym podejściem do pacjenta i najwyższymi standardami leczenia co jest dla Nas bardzo ważne. Od dłuższego czasu korzystamy całą rodziną z usług kliniki i za każdym razem możemy liczyć na kompleksową, troskliwą opiekę. Ogromne wyróżnienie należy się Paniom z recepcji gdyż są niezwykle uprzejme, życzliwe i pomocne, co sprawia, że od samego wejścia człowiek czuje się zaopiekowany. Byliśmy w szoku, że tak można:) Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z takim zaangażowaniem. Lekarze natomiast to prawdziwi profesjonaliści z pasją i empatią, którzy jasno tłumaczą każdy etap leczenia dbając o komfort pacjenta na każdym kroku. Panie asystentki zawsze uśmiechnięte i empatyczne. Cały zespół jest naprawdę świetnie zorganizowany:) To miejsce, któremu z pełnym przekonaniem powierzamy zdrowie naszej rodziny. Serdecznie polecamy każdemu, kto szuka stomatologii na naprawdę wysokim poziomie.”
“Zdecydowanie polecam Dr Marie Kowalczyk jak i całą klinikę . Mam traumę stomatologiczną , wiec to iż stanąłem w progu tej kliniki było wielkim wyzwaniem dla mnie i sukcesem mojej małżonki.Od pierwszej sekundy byłem bardzo zaopiekowany ,cała załoga staneła na wysokości zadania abym czuł jak najmniejszy lęk i obawy.Tomograf ,wyciski i mamy plan na leczenie ,protezka tymczasowa już się robi zabieg umówiony .Kolejna wizyta zabieg w sedacji ,pięknie odbudowane dwa ząbki ,powstały prawie z niczego były tak połamane ,fachowe usuniecie kolejnych 3 pniaków ,przymiarka i założenie protezki ,wychodzę z pięknym uzębieniem ,Kawał dobrej roboty .Polecam serdecznie z całego serca.”
“Bardzo polecam dr Igę Nowak, świetny specjalista. Duży plus dla kliniki za możliwość sedacji!”
“Polecam z całego serca ! Panicznie boję się dentysty… każda wizyta to ogromny stres płacz.. A tutaj doktor Patryk Siwik sprawił że wyszłam z uśmiechem ! Bardzo dziękuję i polecam !”
“Najlepsza dentystka u której robiłem zęby.”
“Po dziesięciu latach męczarni i trzech nieudanych implantach, przeszczepie kości ,nic się nie goiło i było tylko gorzej i wszyscy rozkładali ręce . Ale wreszcie trafiłem do prawdziwych fachowców z najwyższej półki Duo Dent. Nie wiem jak ta ekipa to zrobiła ,ale przeszczepili mi kość usunęli trzy zęby, wstawili dwa implanty i nawet nie byłem spuchnięty po zabiegu. Po prostu wyciągają z beznadziejnych sytułacji. Polecam z czystym sumieniem , są najlepszymi ekspertami.”
“Bardzo polecam, byłam ostatnią pacjentką w piątek, Pani doktor Mirowska oprócz wypełnienia zrobiła mi jeszcze niezaplanowany scaling pomimo późnej pory. Nic nie bolało. Fachowo wytłumaczyła wszystkie procedury, a ceny w porównaniu do inny gabinetów bardzo przystępne, można też leczyć się na NFZ. Dodatkowo bardzo miła Pani w recepcji dostosowuje terminy kolejnych wizyt do predyspozycji czasowych pacjenta. Ja jestem zadowolona i wrócę ponownie.”
“W 100%polecam klinikę CC DENTAL. Jestem długoletnią pacjentką i nie wyobrażam sobie zmiany.Profesjonalne podejście do pacjenta oraz wysokiej jakości sprzęt i oczywiście najlepsza kadra.”
“Bardzo miły i przyjazny gabinet stomatologiczny . Fachowe podejście do każdego problemu zębowego. Super podejście do dzieci .Bardzo gorąco polecam panią doktor Szczęsną jak i również panią doktor Kozłowską oraz dr Koligata.Do dzieci polecam dr Siwek , do ekstrakcji dr Raka a do leczenia kanałowego dr Antczak. W końcu trafiłam do gabinetu w którym wyleczono mi zęba ,który bolał mnie co jakiś czas i żaden stomatolog nie wiedział co jest grane wszyscy mi mówili że jest w porządku że jest dobrze przeliczony kanalowo i nie ma prawa mnie boleć a jednak bolał. Jak trafiłam do Dentico to wkoncu tu mi pomogli i już mnie ząb nie boli , a przede wszystkim bardzo dobrze mi wytłumaczyli od czego mnie bolało. Ja jestem bardzo zadowolona z gabinetu i bardzo gorąco polecam dla dzieci i dla dorosłych.”
“Nigdy nie byłam w gabinecie, w którym byłabym tak bardzo zadowolona. Po pierwsze, zawsze każdym razem jestem zadowolona z wizyty, po drugie uwielbiam to, że nie jest tak sterylnie i zimno, jak w innych gabinetach. Pozdrawiam”
“Wspaniali ludzie... bardzo życzliwi, empatyczni i kompetentni...miejsce niezwykłe z przyjazną atmosferą osobom niepełnosprawnym... fachowo i punktualnie. W imieniu moich snów i swoim bardzo dziękuję”
“Korzystam z opieki dentystycznej tej poradni już ładne kilka lat . Szczerze i z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce i dr Nowak . Zawsze jest rzetelnie , dokładnie , wszystko wyjaśnione a ratowanie zębów bo innych „specjalistach „ zawsze trafione . Poradnia jest czysta i zadbana , nie ma problemu z parkowaniem . Panie na rejestracji jak i asystujące zawsze miłe i pomocne . Przyprowadziłam już większość mojej rodziny i wszyscy również zadowoleni Dziękuję !”
“Bardzo polecam! Byłam u rodziny w Łodzi i dopadł mnie ból! Z polecenia trafiłam i gdybym miała tylko bliżej to byłabym już stałą pacjentką :) dziękuję jeszcze raz”
“Chciałbym pochwalić ta przychodnie jak zawsze się bałem dentysty dzisiaj poszedłem do pani doktor bardzo sympatyczna pani bezboleśnie wyrwany ząb polecam”
“Taki kliniki dentystyczny brakowało w Wieluniu !!!!!!!! Dr. Marcin jest niesamowity ! Wie co robi ! Pani Sara przymila ! Dodam że cenowo naprawdę i to naprawdę bardzo przyzwoito. Polecam z całego serca ♥️ . To uczucie kiedy idziesz do lekarza jak do dobrych znajomych … P.S. muzyka u dr. Marcina w gabinecie jest mega”
“Miejsce na najwyższym poziomie. Wiem, że jestem w dobrych rękach.”
“Dziś byłam na zabiegu higienizacji u Pani Małgosi. Coś fantastycznego. Taka dokładność i skupienie przy każdym zębie. Efekt szklanych zębów. Gładkie i lśniące. Doświadczyłam czyszczenia zębów u kilku higienistów/stomatologów w życiu, ale tu jestem niesamowicie zaskoczona dokładnością. Skusiłam się dodatkowo na wybielanie. Nie żałuję. Ząbki białe i bezboleśnie przeprowadzony zabieg. Pani higienistka spokojnie wyjaśnia każdy etap działania. Relaksacyjna muzyczka i w zasadzie odpoczynek na fotelu. Efekt - piękny. Już zapisałam resztę rodziny do Tej Pani. Oprócz ładnego wnętrza i profesjonalnego sprzętu, liczy się dla mnie operator. Polecam.”
“U dr Drwalewskiej leczę zęby od 20 lat i zawsze jestem zadowolona. Darzę panią doktor pełnym zaufaniem. Z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor.”
“Dzień dobry .Choć to początek drogi mojego syna w tej klinice ,z czystym sumieniem polecam Bardzo miłe Panie doktor z odpowiednim podejściem do pacjenta ,wyrozumiałe i skoncentrowane na problemie .Mam nadzieję że nasza współpraca będzie trwała i trawła nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla mojego syna ❤️”