Opinie

  1. Ewelina Tenerowicz ★★★★★

    Polecam z całego serca. Usługa wykonana na wysokim poziomie. Zabieg przebiegł bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam

  2. Kamila Trawińska ★★★★★

    Pan Doktor Bednarski w Dental Medicare Turka wykonał zabieg scalingu na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, precyzja i indywidualne podejście sprawiły, że cała wizyta przebiegła komfortowo i bez stresu. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – zęby są idealnie czyste, a higiena jamy ustnej poprawiona. Gorąco polecam!

  3. Kamila ★★★★★

    Bardzo polecam tę przychodnie, ze względu na przebieg zabiegu, który był bezbolesny a lekarz bardzo profesjonalny jak i personel bardzo miły.

  1. Kłak_01 ★☆☆☆☆

    Totalnie dno. Pani stomatolog jest raczej stomatologiem tylko z nazwy. Zaleca usuwanie zębów które tego nie wymagają, po konsultacji u innego stomatologa zeby które wymagają usunięcia przez Panią stomatolog wymagaja tylko delikatnego leczenia. Nie polecam

  2. Natalia Niedziałek ★☆☆☆☆

    Pani stomatolog bardzo miła, ale niestety usługa średnia. 1,5 roku temu robiłam tutaj 2 zęby. Niedawno byłam na przeglądzie i okazuje się, że pod obiema plombami jest próchnica i trzeba robić od nowa :/ Dziwne, bo pozostałe zęby mam zdrowe, więc widocznie coś musiało być źle zrobione.

  3. Sebastian Słupny ★★★★★

    Gorąco polecam gabinet stomatologiczny Dental Medicare. Zespół jest profesjonalny i przyjazny, a gabinet jest czysty i dobrze wyposażony. Lekarz stomatolog jest kompetentny i empatyczny. Jestem pewien, że każdy pacjent będzie zadowolony z jakości usług świadczonych przez Dental Medicare.

  1. minecraftowy chomik ★☆☆☆☆

    Pan stomatolog bardzo miły,do momentu kiedy powiedziałam że chcę wyleczyć zęby na NFZ ,te na które mi przysługuje.Stanowczo mi to odradzał ,więc stwierdziłam ,że nie będę prosić o to co mi .się należy. Byłam pierwszy i ostatni raz.

  2. Katarzyna Anna ★★★★★

    Polecam serdecznie, nawet dla wielkich strachów! Dr Sagan dokładna z super podejściem. Dr Górka super podejście, delikatny a zarazem skuteczny! Polecam !

  3. Katarzyna Słoboda ★★★★★

    Jestem po stokroć wdzieczna za niesamowite zaangażowanie jednemu z Właścicieli Dr Czamara. .. pierwszy raz byłam z dzieckiem u dentysty na NFZ i gabinet przerósł moje najśmielsze oczekiwania, obsługa przemiła, wizyta od ręki po telefonie, oczekiwanie na Pania dr F. 2 minuty, kolejka żadna, profesjonalizm i przemila atmosfera, niejeden prywatny gabinet, w którym byłam dotąd powinien robić pokłony. Polecam i jeszcze raz dziekuje.

  1. Justyna Wójtowicz ★★★★★

    Wizyta przebiegła sprawnie i szybko. Przemiła Pani Ortodontka z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Na wszelkie pytania dostałam rzeczową i jasną odpowiedź. Na pewno będę polecać gabinet wśród znajomych i rodziny. Warto było przejechać prawie 100 km! Polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin?

Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin znajduje się przy Bukowa 2, 20-258 Turka, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin?

Można skontaktować się z Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin pod numerem +48 817 596 788

Jak można dotrzeć do Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin?

Do Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements