Polecam z całego serca. Usługa wykonana na wysokim poziomie. Zabieg przebiegł bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Ewelina Tenerowicz ★★★★★
-
Kamila Trawińska ★★★★★
Pan Doktor Bednarski w Dental Medicare Turka wykonał zabieg scalingu na najwyższym poziomie. Profesjonalizm, precyzja i indywidualne podejście sprawiły, że cała wizyta przebiegła komfortowo i bez stresu. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania – zęby są idealnie czyste, a higiena jamy ustnej poprawiona. Gorąco polecam!
-
Kamila ★★★★★
Bardzo polecam tę przychodnie, ze względu na przebieg zabiegu, który był bezbolesny a lekarz bardzo profesjonalny jak i personel bardzo miły.
-
Kłak_01 ★☆☆☆☆
Totalnie dno. Pani stomatolog jest raczej stomatologiem tylko z nazwy. Zaleca usuwanie zębów które tego nie wymagają, po konsultacji u innego stomatologa zeby które wymagają usunięcia przez Panią stomatolog wymagaja tylko delikatnego leczenia. Nie polecam
-
Natalia Niedziałek ★☆☆☆☆
Pani stomatolog bardzo miła, ale niestety usługa średnia. 1,5 roku temu robiłam tutaj 2 zęby. Niedawno byłam na przeglądzie i okazuje się, że pod obiema plombami jest próchnica i trzeba robić od nowa :/ Dziwne, bo pozostałe zęby mam zdrowe, więc widocznie coś musiało być źle zrobione.
-
Sebastian Słupny ★★★★★
Gorąco polecam gabinet stomatologiczny Dental Medicare. Zespół jest profesjonalny i przyjazny, a gabinet jest czysty i dobrze wyposażony. Lekarz stomatolog jest kompetentny i empatyczny. Jestem pewien, że każdy pacjent będzie zadowolony z jakości usług świadczonych przez Dental Medicare.
-
minecraftowy chomik ★☆☆☆☆
Pan stomatolog bardzo miły,do momentu kiedy powiedziałam że chcę wyleczyć zęby na NFZ ,te na które mi przysługuje.Stanowczo mi to odradzał ,więc stwierdziłam ,że nie będę prosić o to co mi .się należy. Byłam pierwszy i ostatni raz.
-
Katarzyna Anna ★★★★★
Polecam serdecznie, nawet dla wielkich strachów! Dr Sagan dokładna z super podejściem. Dr Górka super podejście, delikatny a zarazem skuteczny! Polecam !
-
Katarzyna Słoboda ★★★★★
Jestem po stokroć wdzieczna za niesamowite zaangażowanie jednemu z Właścicieli Dr Czamara. .. pierwszy raz byłam z dzieckiem u dentysty na NFZ i gabinet przerósł moje najśmielsze oczekiwania, obsługa przemiła, wizyta od ręki po telefonie, oczekiwanie na Pania dr F. 2 minuty, kolejka żadna, profesjonalizm i przemila atmosfera, niejeden prywatny gabinet, w którym byłam dotąd powinien robić pokłony. Polecam i jeszcze raz dziekuje.
-
Justyna Wójtowicz ★★★★★
Wizyta przebiegła sprawnie i szybko. Przemiła Pani Ortodontka z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Na wszelkie pytania dostałam rzeczową i jasną odpowiedź. Na pewno będę polecać gabinet wśród znajomych i rodziny. Warto było przejechać prawie 100 km! Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin?
Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin znajduje się przy Bukowa 2, 20-258 Turka, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin?
Można skontaktować się z Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin pod numerem +48 817 596 788
Jak można dotrzeć do Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin?
Do Raj-dent. NZOZ | Dentysta, Stomatolog, Ortodonta, Protetyk Lublin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku