Przegląd katalogu
- 96 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 98% Z opiniami
- 80% Ze zdjęciami
Znaleziono 96 wyników
Przeglądaj car maintenance station w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 96 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 19,312 opinii i ocen.
“Super miejsce, wszystko szybko i sprawnie załatwione, fantastyczna atmosfera, podejście do klienta, kontakt, informacje na temat auta. Polecam każdemu to miejsce!!”
“Obsługa i Szef bardzo mili robili dla mnie kilka napraw i nie zawiedli wszystko zrobione dobrze sprawnie i nie za miliony. Mogę szczerze polecić.”
“Profesjonalna, miła obsługa, wszystko powiedziane wprost co i jak, dobrzy ludzie. Polecam bardzo!”
“Doskonała stacja diagnostyczna. Spory ruch więc czasem trzeba się uzbroić w cierpliwość. Bardzo miły Pan Diagnosta. Polecam! Nie raz tu byłem i nie raz na pewno jeszcze tu wrócę! Zdecydowanie godna polecenia.”
“Miałem gwoździa w oponie. Sam powinienem sprawdzić najpierw a nie zawracam głowę chłopakom hehe”
“Naprawa wykonana z dnia na dzień bez umawiania się! Szybko i sprawnie:-) Świetny warsztat oraz właściciel. Za każdym razem jestem zadowolony z usług tego warsztatu.”
“3 lata temu pierwszy raz przyjechałem tu na przegląd i zostałem do dziś. Od tamtej pory z każdą usterką jadę tam i wiem, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone, a problem rozwiązany. Do każdego przeglądu oczywiście można sobie wybrać gratis, a także smsem jest wysyłane przypomnienie o dacie następnego przeglądu. Jestem również zadowolony z usługi odgrzybiania i nabijania klimatyzacji, bo cena jest naprawdę konkurencyjna a jakość bardzo dobra.”
“Najlepsza stacja w regionie i nie tylko”
“W szczególności na dobrą opinię zasługuje diagnosta-mech. Radosław, za jego wiedzę i życzliwe podejście do klienta. Polecam.”
“Bardzo miła obsługa w czasie badania technicznego, profesjonalnie i szybko.Polecam”
“Super stacja diagnostyczna, byłam na przeglądzie u P. Dariusza, profesjonalne podejście do klienta,wszystko wytłumaczył! Na pewno to nie ostatnia moja wizyta na tej stacji.”
“Witam . Chciałabym bardzo podziękować za pełen profesjonalizm właścicielom i pracownikowi firmy. Urwany częściowo tłumik uniemożliwił jazdę. Akan stanął na wysokości zadania. Bez nich nie dałabym rady. Nie dość, że pomogli na miejscu awarii, to i auto trafiło odrazu na warsztat! Brawo Wy. Jeszcze raz dziękuję i polecam !”
“Serdecznie polecam. Szybka diagnoza, cena optymalna a przede wszystkim profesjonalne doradztwo i naprawa.Już nigdy nie oddam swojego auta do innego serwisu. Wymiana czujnika wałka rozrządu w Stilo!!! (dla laików -konieczność ustawienia rozrządu)”
“Korzystam z usług regularnie co roku przy przeglądach, miła, uczynna, fachowa, szybka obsługa, polecam.”
“Bardzo domowa atmosfera. Polecam.”
“Fajna pani kasjerka Blondynka młoda, miła , urocza i pomocna, dopytywała się czy coś jeszcze może zaproponować itp. szybko sprawnie poszło płacenie bez problemów , małe kolejki , mimo późnej pory dużo towaru to duży plus gdy w innych sklepach brakuje czegoś.”
“Polecam badania dla kierowcow. Miło, szybko i sprawnie.”
“Jeśli chodzi o stacie kontroli pojazdów to zawsze szybko, miło i bezproblemowo.”
“Pełny profesjonalizm, będę wracał Jeśli będę musiał. Pozdrawiam.”
“Moja ulubiona stacja kontroli pojazdów w województwie! Miła, profesjonalna i kompetentna obsługa. Przyjeżdżam na przeglądy specjalnie 50km, bo naprawdę warto. Polecam!”
“Obsługa klimatyzacji sporo powyżej średniej "lubelskich standardów". Układ stał pod próżnią faktyczne 20 minut; ponadto dostałem do ręki wydruk z maszyny (co zdarzyło mi się dopiero drugi raz). Dodatkowo, po zakończeniu usługi mechanik poradził, jak usunąć usterkę. Polecam!”
“Robię przeglądy busa, osobówki i motocykla. Pierwsze wrażenie dosyć dobre. Pan który przeprowadzał przegląd zwrócił uwagę na element który należy wymienić lub naprawić bo może wpłynąć na dalszą eksploatację. Rutynowe przeglądy przeprowadzone książkowo. Nigdy nie korzystałem z serwisu ponieważ usługi są prawdopodobnie droższe niż oferowane usługi mojego mechanika ale przegląd wykonuje pracownik który z ,,niejednego pieca chleb jadł,, więc jeśli będziemy mili dla niego to zapewne również on odpłaci się rzetelna informacją na temat naszego pojazdu. Tak było w moim przypadku. Pracownik sam wjeżdża na kanał i w razie konieczności i pozwoli nam uczestniczyć w przeglądzie. Plusem ekspresowy przegląd. Nie musisz dzwonić i czekać na wolny termin. Jeśli aktualnie na stanowisku znajduje sie pojazd to możesz poczekać wewnątrz. Mila obsługa + prezent za przegląd.. Polecam”
“Rzetelny i profesjonalny personel, serdecznie polecam, miła atmosfera”
“Sklep z częściami do ciągników zaopatrzony jak trzeba. Jak czegoś nie ma to zamówią.”
“Profesjonalna i rzeczowa obsługa ! Super stacja z przeglądem auta wykonanym na co najmniej 101 % Polecam każdemu przeglądy w tym miejscu ! Przydatne rzeczowe upominki !”
“Bardzo profesjona obsługa. Polecam.”
“Profesjonalna i miła obsługa. Polecam!”