PSKP Wrotków to świetna stacja kontroli pojazdów! Profesjonalna i przesympatyczna obsługa, szybkie badanie techniczne i pełna rzetelność. Wszystko przebiega sprawnie, w miłej atmosferze i bez stresu. Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać. Polecam w 100%!
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Muszyńska ★★★★★
-
Amonek ★★★★★
Naprawa wykonana z dnia na dzień bez umawiania się! Szybko i sprawnie:-) Świetny warsztat oraz właściciel. Za każdym razem jestem zadowolony z usług tego warsztatu.
-
Monika ★☆☆☆☆
AUTO W PEŁNI SPRAWNE,TO ŻART!!!!! A jednak dało się zrobić auto,jeździ i nic się nie świeci!!! Czekam na zwrot kosztów, które poniosłam dodatkowo. Tak auto było na lawecie, ale trzeba się znać na tym co się robi. NIE POLECAM!!! Auto po wcześniejszym telefonie wstawione-spalony sterownik.Pan się podjął zrobienia.Poczym usłyszałam, że auto wymaga wkładu finansowego i może lepiej go "ZEZŁOMOWAĆ ".Wyraziłam zgodę na naprawę.Zostal wymieniony sterownik, po jednym dniu reklamacja bo zaczęły wyskakiwać błędy-silniczek,trójkąt się zapalił.Niby miało być ok,znów to samo.I słyszę "ZE ZŁOMOWAĆ ".Poprosiłam o zwrot spalonego sterownika,przy rozmowie telefonicznej tak jak najbardziej, a na drugi dzień nagle niema sterownika. DZIWNA RZECZ, DLACZEGO O TO JEST PYTANIE!!!!????? Pan ma w nosie, a ja nie mogę ogarnąć auta bez numeru, który był na starym sterowniku. Zaplacilam panu 1500zl,bez żadnych paragonów, faktur i auto dalej nie działa jak powinno!!!!!!!!!!OSZUSTWO I TYLE,BRAK ODPOWIEDZIALNOSCI !!!!!!
-
Damian Raczyński ★★★★★
Byłem na przeglądzie w PSKP Wrotków i mogę szczerze polecić tę stację. Obsługa jest profesjonalna i miła, wszystko odbyło się sprawnie i bez zbędnego czekania. Diagnosta dokładnie sprawdził auto, a jednocześnie widać, że ma duże doświadczenie i podchodzi do klienta z życzliwością. Cena standardowa, a całość przebiegła w przyjaznej atmosferze.
-
Carlos De ★★★★★
Świetny warsztat! Korzystałem z ich usług przy wymianie amortyzatorów i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście, szybka realizacja i przystępne ceny. Na miejscu znajduje się również stacja diagnostyczna, więc wszystko załatwiłem od ręki bez zbędnego jeżdżenia po mieście. Samochód prowadzi się teraz perfekcyjnie. Zdecydowanie polecam!
-
banach 74 ★☆☆☆☆
Brak biegu wstecznego w Volvo V40. Pan stwierdził wymianę całego mechanizmu skrzyni biegów. A u innego mechanika wystarczyło założyć jedną jedyną gumkę. Nie polecam tych panów.
-
Łukasz Mackiewicz ★★★★★
Wszystko ładnie pięknie sprawnie. Pan diagnosta sprawdził i wszystko wyjaśnił. Mily upominek bon na lpg :) polecam
-
bartłomiej serweta ★☆☆☆☆
Byłem dzisiaj z e39 zawias cały z maglownica zrobiony nufffka a Pan przychodzi ogląda samochód i mowize założyłem zbyt krótkie wachacze poAtym nie zrobi zbieżności na łysych oponach wychodzi Maciuś pracownik i mówi że on też nie ogarnia a najlepsze jest to ze na łysych oponach nie są w stanie zbieżności zrobić dramat jakiś finalnie finalnie związkowa 29 perfekt robota
-
Michał Lizak ★★★★★
Na duży plus bon na LPG w ramach przeglądu samochodu z gazem. Miła obsługa. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów?
Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się przy Inżynierska 5, 20-484 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów?
Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów pod numerem +48 888 843 842
Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów?
Do Stacja Kontroli Pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku