Nie polecam. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem. Samochód zaprowadzony z polecenia( po wcześniejszym trzymaniu samochodu u innego mechanika przez 2 miesiące bo nie wiedział co mu jest ) -,, kolega pracuje, zrobi dobrze ''. Samochód po części naprawiony, a raczej zrobiony aby szybciej za duże pieniądze. Samochód tak zrobiony, że staną i trzeba było wzywać lawetę( i tym samochodem nie było robionych nie wiadomo jak długich tras i może i dobrze bo co wtedy?). Dobrze, że nie podjęliśmy się dalszych prac naprawczych w tym warsztacie. Oprócz tego, że samochód nie naprawiony jak należy to jeszcze zepsuty przez panów,, mechaników ''. Nie polecam i będę odradzała całej rodzinie i znajomym. Niestety mądry człowiek po czasie. Jedna gwiazdka, szkoda, że nie można dać minusowych. Nie wiem skąd takie dobre opinie.
Zdjęcia
Opinie
-
Magda ★☆☆☆☆
-
Paweł T ★☆☆☆☆
Podjechałem tam wczoraj (29.11) aby ustawić zbieżność. Mimo pustego warsztatu zostałem odesłany, bo jak to stwierdził starszy z pracowników (było ich dwóch), "samochód naniesie śniegu jak wjadę i muszę poczekać aż się troche roztopi". Komedia
-
Mqriusz Gor ★☆☆☆☆
Pojechałem na diagnostykę samochodu. Obsługa bardzo złej jakość. Brak paragonu za płatność gotówką 100zl reszty brak. Już nie wspomnę o gratisie, który mają w ofercie np. kosmetyki samochodowe, których mi nie dano. Więcej tam nie pojadę.
-
Elisabetta Paryz ★★★★★
Polecam ta firmę , szybko, pomocnie I miła obsługa
-
Kamil ★☆☆☆☆
Nie polecam. Uszkodzili moje auto. Oczywiście nie poczuwają się do winy. Bo przecież oni nic nie zrobili. Tak jakby samo by się to stało. Nie ma szans na uzyskanie odszkodowania. Kombinują aby tylko od siebie... porażka. I nie wierzyć w to jeżeli powiedzą że samochód był uszkodzony gdy został przyprowadzony do nich. Jest wiele innych porządnych warsztatów.
-
Grzegorz Mazur ★☆☆☆☆
Diagnostykę polecam co do naprawy niekoniecznie, nabijają ostro marże na częściach i nie koniecznie dobrej robocie, po 3 godzinach skasowali na czysto 700 zł
-
Przemek Lenart ★☆☆☆☆
Do tej pory miałem o tym miejscu dobre zdanie ale po dzisiejszej usłudze daleko do pozytywnej opinii. Usługa polegała na wyprasowaniu starych tulei z wahacza i wprasowaniu nowych. Dostarczyłem wymontowany wahacz oraz nowe tuleje. Mechanik stwierdził że roboty dużo z tym nie ma ale muszę podejść do biura aby ustalić szczegóły pomijając, że Pani siedząca w biurze chciała mi zaproponować termin realizacji usługi za 5 dni to stwierdziła że mają olbrzymie obłożenie i musi to z mechanikiem skonsultować oraz żebym czekał na telefon. Dodam że w serwisie pojawiłem się rankiem. Po prawie 6 godzinach zadzwoniłem zapytać czy coś się już udało zrobić, osoba z którą rozmawiałem nie mogła zrozumieć dlaczego nie ma samochodu pomimo tłumaczenia iż chodzi o pojedyncza cześć. Na szczęście po kilkunastu minutach udało się wytłumaczyć o co chodzi w zamian uzyskałem informację, że najwcześniej za godzinę mogę spróbować podjechać. Kiedy już pojawiłem się po odbiór części okazało się że nowa tuleja jest na całym obwodzie przecięta zdaniem mechanika nie wpływa to na pracę tulei z uwagi na to że dużo gumy jest jeszcze wewnątrz, a samo nacięcie powstało przy doprasowywaniu. Następnie poszedłem do biura uregulować należność za usługę, kiedy poprosiłem o paragon z uwagi na obiekcje co do sposobu montażu usłyszałem, iż nie wiadomo co ze mną zrobić bo ustalona wcześniej i uiszczona opłata to tak naprawdę promocja i powinien być w takim wypadku doliczony VAT. Na koniec sympatycznej wizyty usłyszałem abym wiecej z podobnymi zamowieniami się nie pojawiał. Państwu chyba przeszkadza, że ktoś sprawdza jakość świadczonych przez nich usług.
-
Tomasz Koper ★★★★★
3 lata temu pierwszy raz przyjechałem tu na przegląd i zostałem do dziś. Od tamtej pory z każdą usterką jadę tam i wiem, że wszystko zostanie dokładnie sprawdzone, a problem rozwiązany. Do każdego przeglądu oczywiście można sobie wybrać gratis, a także smsem jest wysyłane przypomnienie o dacie następnego przeglądu. Jestem również zadowolony z usługi odgrzybiania i nabijania klimatyzacji, bo cena jest naprawdę konkurencyjna a jakość bardzo dobra.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Respol Stacja Kontroli Pojazdów?
Respol Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się przy Osiedle Kolonia Trębaczów 167, 21-010 Łęczna, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Respol Stacja Kontroli Pojazdów?
Można skontaktować się z Respol Stacja Kontroli Pojazdów pod numerem +48 817 521 720
Jak można dotrzeć do Respol Stacja Kontroli Pojazdów?
Do Respol Stacja Kontroli Pojazdów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku