Przegląd katalogu
- 153 Łączna liczba firm
- 4.3 Średnia ocena
- 97% Z opiniami
- 85% Ze zdjęciami
Znaleziono 153 wyników
Przeglądaj baseny publiczne i park wodny w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 153 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.3/5 na podstawie 162,846 opinii i ocen.
“Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego jak zostało zorganizowane nasze wesele w tym lokalu. Obsługa na medal, robili wszystko aby przewyższyć nasze oczekiwania i udało się to w 100%. Pan Tomek który obsługiwał nasze przyjęcie wraz z ekipą to cudowny człowiek któremu ewidentnie zależało na tym żeby wszystko było pięknie. I tak też było. Po wczorajszym dniu możemy naprawdę z czystym sumieniem polecić to miejsce.”
“Jedna z moich ulubionych pływalni - wieczorna wizyta zazwyczaj wiąże się z całym wolnym torem dla siebie, na basenie jest przyjemna atmosfera, przygaszone światła oraz unosi się przyjemny zapach z sauny. Szatnie czyste i zadbane, podobnie jak cały obiekt. Jedynie prysznice zaprojektowane zostały w dość niekomfortowym miejscu - od pływalni oddzielone są materiałową zasłonką. Dużą zaletą jest oddzielny płytki basen dla młodszych, dzięki czemu w głębokiej niecce nie ma tłumów. Bilety wstępu nie są drogie. Miejsce zdecydowanie warte odwiedzenia przy wizycie w Parczewie i okolicy.”
“Dobry basen, woda ciepła,czysto w szatni.”
“Dobry basen, woda ciepła,czysto w szatni.”
“Jedna z Pań poleciła nam zmianę karmy u naszego psiaka i od razu trafiła w 10, zmiana zauważalna gołym okiem praktycznie od razu. Polecam serdecznie zakupy w tym sklepie!”
“Jak ktoś jest miłośnikiem roślin to dobre miejsce żeby urozmaicić swój ogród i doniczki.”
“Korzystałem po raz pierwszy z Waszego serwisu. Jestem bardzo zadowolony. Narty zrobione solidnie a Pan Kuba i Pan Robert bardzo sympatyczni profesjonalni z właściwym podejściem do klienta.”
“Wszystko super, miejsce na świetny dzień na łonie natury. Niska cena.Szczerze polecam”
“Super miejsce na wypoczynek. Plaża, ciepła woda, zaplecze gastronomiczne i sportowe. Duży parking. Polecam !”
“Git miejsce, beczka doprowadzila mnie do wymiotow jak dobrze zaczeli bujac, zadko widac tam policje, wiec pokoju pilnuja panowie z tanim piwem, jednemu z nich nawet dalem 2 ziko, bo mu brakowalo, drugi chcial zapalniczke, ale nie mialem :(”
“Wspaniała woda o wyjątkowym krystalicznym smaku”
“Bardzo fajne miejsce na odpoczynek zwłaszcza w gorące dni. Można się zarówno pokąpać jak i posiedzieć. Znajdują się tutaj również inne atrakcje w postaci na przykład placu zabaw z huśtawkami , zjeżdżalnią i siłownią na wolnym powietrzu.”
“Wizytę w Parku Dźwięków oceniam na 4+, ocena z perspektywy wycieczki z 6-latkiem. Zacznę od tego, że, sugerując się informacjami o godzinach otwarcia na Google Maps oraz stronie Parku, na wizytę wybraliśmy się w sobotę po godz. 12:00. Dojazd, korzystając z nawigacji Google, bez problemów. Po zjechaniu z drogi asfaltowej trzeba kawałek przejechać drogą nieutwardzoną, przy wejściu do Parku jest trochę miejsc parkingowych. Na miejscu okazało się, że główne wejście (na takie przynajmniej wyglądało) jest zamknięte. W związku z tym zaczęliśmy się rozglądać za kimś z obsługi, akurat spoktaliśmy kilka osób wychodzących z Parku z urodzin dziecka i pokierowali nas, gdzie powinniśmy pójść. Na miejscu spotkaliśmy dwóch Panów z obsługi Parku, którzy poinformawali nas, że akurat tego dnia gospodarze są nieobecni, ale pokazali nam, gdzie mamy się skierować, żeby obejrzeć atrakcje oferowane przez Park. W sumie podczas całej wizyty w Parku nie było nikogo oprócz nas :), więc mogliśmy spokojnie obejrzeć wszystkie ciekawe miejsca. Najpierw poszliśmy do lasku, w którym co kilka / kilkanaście metrów są różne atrakcje, ciekawe miejsca. Nie mieliśmy żadnej mapki, szliśmy według własnego uznania, ale bez problemu trafiliśmy do poszczególnych atrakcji. Początkowo dziecko stwierdziło, że miejsce nie jest zbyt ciekawe, bo oczywiście nie jest to typowy park rozrywki z masą rozrywek dla dzieci na każdym kroku, ale spacerując przez lasek, zatrzymując się przy różnych ciekawych atrakcjach, robiąc zdjęcia, czytając różne tabliczki i znaki, spędziliśmy na miejscu ponad godzinę i byliśmy bardzo zadowoleni. W lasku można natknąć się na wiele przeróżnych ciekawych rzeczy, typu stare samochody czy maszyny rolnicze, zabawne modele starych lokomotyw, chatkę baby Jagi, tablice z informacjami o zwierzętach i roślinach, ciekawie wykonane karmniki i wiele, wiele innych. Całość jest przygotowana do różnych gier terenowych, ale to już dla grup zorganizowanych, a nie dla indywidualnych odwiedzających. Pomimo że tego dnia było gorąco, w lasku było przyjemnie i chłodno. Po wyjściu z lasku poszliśmy w kierunku stawu, gdzie spędziliśmy kolejne pół godziny, grając w piłkarzyki, bawiąc się na placu zabaw i spacerując po mostku i wokół stawu. Na koniec spytaliśmy się Panów, czy ominęliśmy jakaś atrakcje, bo nie widzieliśmy niczego związanego z dźwiękami (zgodnie z nazwą Parku :) Okazało się, że w zamkniętej stodole są instrumenty muzyczne i Panowie byli tak uprzejmi, że otworzyli nam stodołę, a na koniec jeszcze dodatkowo budynek, w którym zgromadzono różne przedmioty z czasów PRL. W stodole spędziliśmy również trochę czasu, poznając przeróżne instrumenty muzyczne, co było bardzo interesujące. Podsumowując wizyta w Parku zajęła nam ponad 2,5 godziny i czas ten spędziliśmy wyjątkowo przyjemnie. Oczywiście nie jest to typowy park rozrywki, ale miejsce pełne mniej oczywistych atrakcji i ciekawostek, prowadzone przez właścicieli z dużym zaangażowaniem. Dodatkowo Park jest zorientowany przede wszystkim na obsługę grup zorganizowanych i oferuje wiele rozrywek pod tym kątem, np. gry terenowe, kursy muzyczne czy garncarstwa, strzelanie z łuku i różne atrakcje sportowe (piłkarzyki, stół do tenisa stołowego, kosz, bramki, siatka do badmintona czy siatkówki) oraz miejsce na ognisko, grilla i stoły z ławami do zjedzenia. Nie mogę tego ocenić, ale Park wydaje się dzięki temu bardzo dobrym miejscem dla grup przedszkolnych czy szkolnych, czy też np. na urodziny dla grupy dzieci. Na miejscu była też możliwość kupienia kawy czy lodów, ale podczas naszej wizyty wszystkie punkty były zamknięte. EDIT: byliśmy w Parku Dźwięków również w ramach pikniku rodzinnego zorganizowanego przez zerówkę i przedszkole. Miejsce na tego typu imprezę oceniam bardzo wysoko, stąd całkowita ocena 5 gwiazdek. Park jest bardzo przestronny i oferuje wiele możliwości zabawy. Do tego właśnie w czasie zorganizowanej imprezy dzieci mogły uczestniczyć w różnych zajęciach grupowych, typu "dudkobranie" (gra terenowa), warsztaty bębniarskie, dogoterapia, zwiedzanie muzeum PRL i wiele innych.”
“Jesienna aura dodaje magii i uroku temu miejscu. Doskonale nadaje się do spacerów i ładownia baterii. Polecam”
“Dobrzy nauczyciele a szegulnie pan Jacek”
“Bardzo fajny hotel, dobre różnorodne sniadanie, kolacje serwowane z karty, bardzo smaczne zupy. Bardzo sympatyczna i pomocna obsluga. Fajny basen z kilkoma atrakcjami wodnymi, sauna sucha i parowa, sala z tężnia. Mała siłownia i pokoj zabaw dla młodszych dzieci. Wszędzie czysto.”
“Nowocześnie, czysto. Bardzo miła i pomocna obsługa w recepcji. Bardzo dobre śniadania od 6:30! Restauracja serwuje dobra pizzę i kilka dań obiadowych. Szybko i sprawnie. Parking z obu stron hotelu, jest sporo miejsca.”
“Super atmosferę na meczach AZS UMCS!!!”
“Fajny sklep można w nim kupić i słodycze i ozdoby jakieś zabawki też tam są .Bardzo miła obsługa która pomoże ci w każdym problemie polecam udanie sie do tego sklepu w poszukiwaniu sładyczy albo jakiś prezentów. Ten sklep jest suuuuuuupeeeeer bo są tam słodycze hihihi paaaaaa”
“Centrum sportu Akademos zostało mi polecone - nie zawiodłam się :) Bardzo duży wybór zajęć fitness o różnym stopniu intensywności, każdy znajdzie coś dla siebie. Długie godziny pracy klubu, łatwo dopasować trening do swojego rozkładu dnia. Przemiłe panie instruktorki, prawdziwe profesjonalistki :) Przejrzysty, prosty system zapisów. Pani z recepcji poinformowała mnie, że klub prowadzi zajęcia również w wakacje w dni powszednie (grafik ulegnie modyfikacji), na czym bardzo mi zależy bo spora częśc obiektów sportowych w Lublinie zajęcia grupowe na okres letni zwyczajnie zawiesza. Jestem zachwycona i polecam!”
“Całkiem tanie i fajne miejsce. Basen nie jest gigantyczny, ale tłumów też nie ma. Można zjeść na miejscu. Pysznie nie jest, ale przyzwoicie. Basen bardzo różnorodny i dobrze obstawiony ratownikami. Dmuchanic na miejscu. Można spokojnie spędzić dzień z dziećmi. Jedyny minus to koszmarnie śliska podłoga na wejściu do budynku i w toaletach. Panie sprzątające non stop jeżdżą tam maszyną, ale niewiele to daje. Trzeba być mega uważnym.”
“Fantastyczne miejsce na wypoczynek. Można pływać, opalać się, uprawiać sporty wodne. Nowoczesne laboratoria które zdecydowanie warto odwiedzić. Przemiła obsługa w kazdym punkcie na terenie obiektu. Każdy może znaleźć coś fajnego dla siebie. Serdecznie polecam!”
“Pierwsza wizyta i bardzo miłe zaskoczenie. Polecam”
“Cudowne miejsce! Zarówno ja jak i dzieci jesteśmy zachwycone. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Możliwość poznania owadów, ale też urocze króliczki, konie, kozy, odpoczynek na hamakach, leżakach, kontakt z naturą... Dzieci mogą się wyszaleć na placu zabaw albo w czasie deszczu w dużej bawialni. Polecam ☺️ My na pewno jeszcze wrócimy ☺️”
“Bardzo przyjemna temperatura wody, miła obsługa przy kasie. Doskonała cena (6zl/45 minut - bilet normalny). Jedynie szatnia i prysznice mogłyby mieć mniej "prl-owski" klimat, ale to mały mankament, który nie przeszkadza w pływaniu :) Czepki są obowiązkowe, ale gdyby ktoś zapomniał swojeg to Panie w kasie udostępniają je bezplatnie.”
“Wygodne i niekrępujące miejsce noclegowe w apartamencie z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym. W cenie noclegu dostęp do siłowni, niedużego basenu, jacuzzi i sauny. W tym samym budynku restauracja, w której można zjeść pyszne śniadanie oraz inne posiłki. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu sklepy, restauracje i kilka parków. Około 15 minut spacerem do starego miasta.”
“Ciepło, fajnie, zajęcia dla niemowląt super. Ciekawostką jest to, że przewijak znajduje się w szatni dla mężczyzn. Przebieralnia dla niepełnosprawnych trochę biedna, nie ma ławeczki, a przecież nie każdy niepełnosprawny jeździ na wózku. Łazienka też zastawiona suszarkami na pranie, więc ciężko z niej skorzystać”
“Super basen. Zawsze czysto, jest też miejsce dla rodziców, którzy mogą podglądać pociechy zza szyby. Polecam”
“Trafiłam tu zupełnie przypadkowo, i tak miło mnie zaskoczyło to miejsce: doskonałe warunki, przemili ratownicy, klimacik bezpiecznego relaksu. Serdecznie polecam!”