Opinie

  1. Katarzyna J ★★★★☆

    Duży wybór saun, chyba największy jeśli chodzi o Lublin i okolice. Na plus miła obsługa, osobne, zamykane prysznice. Na minus - brak miejsca do położenia okularów, regał, który stoi pod ścianą nie spełnia dobrze tej roli (ryzyko, że ktoś nie zauważy okularów i zrzuci lub coś na nich położy). Może fajnie byłoby zamontować półeczki na same okulary przy wejściu do sauny? Lodowa chyba nie daje rady, więcej tu niestety wody niż lodu, jest bardzo ślisko. Cieplutko, można wypocząć na leżankach przy tężni.

  2. Sylwia Brandt ★★★★★

    Całkiem tanie i fajne miejsce. Basen nie jest gigantyczny, ale tłumów też nie ma. Można zjeść na miejscu. Pysznie nie jest, ale przyzwoicie. Basen bardzo różnorodny i dobrze obstawiony ratownikami. Dmuchanic na miejscu. Można spokojnie spędzić dzień z dziećmi. Jedyny minus to koszmarnie śliska podłoga na wejściu do budynku i w toaletach. Panie sprzątające non stop jeżdżą tam maszyną, ale niewiele to daje. Trzeba być mega uważnym.

  3. krejziak ★★★★★

    Na zewnętrznym basenie bardzo dobra zabawa, czysta, ciepła woda, szatnie zadbane. Osobiście jestem ogromną fanką wiadra w brodziku, chociaż może ono bardzo zszokować za pierwszym razem, że nie ma żadnego ostrzeżenia, więc szczególnie małe dzieci mogą się zestresować, panikować i żywić urazę do pływania. Dlatego jeśli macie małe dzieci polecam edukację w kwestii wiadra. Niebieska zjeżdżalnia super szybka tylko w słoneczne dni kolejka długa :D Najbardziej do gustu przypadła mi strefa żula, gdzie można wypocząć na hamakach z fajką w ręku, a dzieci zostawić na dmuchańcu. Polecam 5/5 gwiazdek!!!

  1. Pau Lina ★★★★★

    Rewelacyjne miejsce, kameralne, ale posiada wszystkie udogodnienia. 15 sierpnia woda była idealna, nie wiem czy to możliwe żeby była podgrzewana, ale takie odniosłam wrażenie zwłaszcza w części dla dzieci. Szkoda tylko, że nie wszystkie atrakcje były włączone. Bicze wodne przez większość dnia były wyłączone. Przebieralnie, czyściutko. Można znaleźć też cień, dostępne są też leżaki, parasole, altany, przydały się bo przez godzinę padał deszcz. Nawet dmuchana zjeżdżalnia była w cenie na terenie obiektu. Na pewno wrócimy.

  2. ArekMas ★★★★★

    Gorąco polecam baseny zewnętrzne w Parku Avia. MIejsce posiada zjeżdzalnie i brodzik dla małych dzieci. Dodatkowo znajdują się tu dwie większe zjeżdzalnie, jacuzzi i basen. Istnieje możliwość wypozyczenia leżaków. W barze przy basenie mozna zjeść posiłek czy lody. Ceny w sezonie 2022 niższe niż u konkurencji w Lublinie. Dodatkowo po godzinie 16 obowiązują tańsze wejścia. Myślę, że jest to miejsce warte odwiedzenia na cały dzień.

  3. Stag ★★☆☆☆

    Wróciliśmy 2 tygodnie temu znad jeziora Bielawskiego - tam baseny bardzo podobne, tylko cena 8zł, ulgowy 5zł. A wejście po g. 17 za 2zł. Tutaj cena zwala z nóg - 20zł normalny, 14zł ulgowy. Biletów rodzinnych nie ma: za 4- osobową rodzinę płacisz 68zł - naprawdę przegięcie. Baseny są za małe - podczas wakacyjnych upałów dziki tłum, nie ma gdzie koca położyć. A w samym basenie co półtora metra człowiek. Do 8 sierpnia 2021 baseny wewnętrzne zamknięte z przyczyn technicznych, ale nie sądzę, żeby to tym było spowodowane przepełnienie. Podsumowując - pomysł dobry, ale wykonanie... katastrofa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Park Avia?

Park Avia znajduje się przy Fabryczna 3, 21-040 Świdnik, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Park Avia?

Można skontaktować się z Park Avia pod numerem +48 814 580 800

Jak można dotrzeć do Park Avia?

Do Park Avia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements