Przegląd katalogu
- 503 Łączna liczba firm
- 4.1 Średnia ocena
- 94% Z opiniami
- 61% Ze zdjęciami
Znaleziono 503 wyników
Przeglądaj bar pub w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 503 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 4.1/5 na podstawie 213,978 opinii i ocen.
“Wspaniały bar, pyszne jedzenie, najmilsza obsługa jaką w życiu spotkałem”
“Wspaniały bar, pyszne jedzenie, najmilsza obsługa jaką w życiu spotkałem”
“Wchodzilem sceptycznie nastawiony, wyszedplem ponadprzecietnie zadowolony. Calkiem czysty, niepozorny bar. W menu 3 ryby do wyboru, kilka zup, dodatki. Zamowilem flaki, morszczuka z frytkami i surowkami. Flakow duzo, aromatyczne, geste, nie jakies rozwodniony rosol, tylko prawdziwe dltluste flaki z duza iloscia majeranku. Ryba rowniez smaczna, dobrze usmazona, frytki to klasyczny barowy produkt. Surowki mimo ze z wiadra to nie plywahjace w tym sosiwie. Flaki plus ryba kosztowaly niecałe 54 zl. Moze troche sporo ale bronia sie smakiem. Na ogrodku czysto i schludnie. Pewnie jak znowu bede przejazdem, odwiedze.”
“Jedzenie w tym barze to prawdziwa uczta – bardzo smaczne, domowe smaki. Porcje są solidne, a ceny jak najbardziej adekwatne do jakości i ilości dań. Parking znajduje się około 50 metrów od lokalu, co może być drobnym utrudnieniem, podobnie jak niewielka ilość miejsc do jedzenia na miejscu. Mimo to zdecydowanie polecam – warto tu zajrzeć dla samego jedzenia!”
“Świetny klimat. Obecni lokalsi robią robotę. Pani za barem bardzo miła i uśmiechnięta.”
“Domowe, smaczne i sycące jedzenie. Jest tu tak domu pod względem jakości jedzenia, wszystko jest świeże i bardzo dobre a ceny jak na 2025 są naprawdę dobre np.: za schabowego z ziemniakami i marchewką zapłacimy 20 zł. Polecam bardzo gorąco!”
“Fajne , klimatyczne miejsce , wpadłem na piwo i zapiekankę . Ceny mocno przystępne :) Polecam to niepozorne miejsce”
“Cudowna atmosfera i fantastyczne drinki! To zdecydowanie najlepszy cocktail bar w okolicy. Każdy drink to małe dzieło sztuki, a ciekawe sposoby podania sprawiają, że każda wizyta to wyjątkowe doświadczenie. Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto szuka oryginalnych koktajli i niezapomnianych chwil!”
“Przemili ludzie obsługujący nas 20 minut przed zamknięciem, rozmawiający, proponujący. Lokal z racji czarnych ścian nieco przez klientów oskubany, ale nadal zupełnie młodzieżowy i przyjemny. Wciągnęliśmy tam dużą porcję bardzo dobrze zrobionych batatów z ostrym sosem. Na dwoje głodnych dorosłych ludzi duża porcja wystarczy. Mała to może jako przystawka. Smak za to bardzo dobry.”
“Patrząc na opinie tej Pani(Maria),to wszystkie są krytyczne,znalazła się krytyczka kulinarna z gwiazdkami Michelin,nikt nikogo na siłę nie zmusza zamawiać,cennik jest podany na karcie”
“Jedzenie PRZEOYSZNE. Mało razy przejeżdżam obok stacji, lecz zawsze wstąpię na flaki i pierogi z mięsem”
“Bardzo miła obsługa, kotlet schabowy robiony na miejscu i odrazu smażony na świeżo. Choć i tak najlepsze to były flaczki, bo były prawie tak dobre jak mojej mamy :)”
“Wystrój przez lata ten sam. I oczywiście zapiekanki przez lata zawsze pyszne. Hamburgery też ok jednak zapiekanki w tym miesjcu skradły moje serce już dawno.”
“Najlepsze miejsce w tym rejonie , przemiła obsługa i dobre gastro tanie alko ;) czego chcecie więcej .”
“Tu można zjeść naprawdę lokalnie! Prawdziwe produkty z prawdziwych gospodarstw z okolicy, zaaranżowane w potrawy będące mixem tradycji i hipsterskości jednocześnie. Nietuzinkowe miejsce, smakosz doceni.”
“bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, niskie ceny. Nowa opinnia - Wróciłem po roku i niestety, ale to już nie to samo miejsce, nie odejmuje gwiazdek, ale nie wiem czy wrócę. Pizza tragedia, ciasto klusek, tłusta dużo sera. Wystrój też tragedia, jak z lumpeksu, stare brudne fotele, stoliki wszystkie z innej parafii, albo to zamierzone, albo oszczędności. Było dużo lepiej, a teraz słabo.”
“Skromne bistro na pietrze, z mila obsluga i pysznym jedzeniem za bardzo rozsadne pieniadze. Zamawiasz przy barze, sam odbierasz (i odnosisz), czysto, szybko, schludnie. Platnosc gotowka. Calkiem spory ruch, tylko 4 stoliki ale szybka rotacja i sporo ludzi przychodzi po dania na wynos.”
“Pyszne i wegańskie pozycje w rozsadnej cenie. Kuchnia raczej " domowa" ale mozna tez dostać kilka opcji weganskich burgerow lub falafle. Malo miejsca do siedzenia ale mozna zabrac jedzenie na wynos.”
“Porcje bardzo duże, ceny przystępne, lokal ma fajny klimatmat. Tu jestem mile zaskoczony... Żurek - podany dodatkowo z oryginalnym pieczywem oraz chrzan i kwas to fajny dodatek by podkręcić smak tak jak każdy lubi.”
“Po wygranym meczu Motor 1 : 0 Arka Gdynia, bardzo dobre miejsce do odpoczynku po wyczerpującym dopingu. Tutaj można zjeść np. pizzę i wypić piwo w gronie naszych kibiców.”
“Przemiło, śliczny wystrój, zimne piwko (nie jadłam), polecam”
“Bar bardzo fajny, w ofercie jest sporo różnych dań. Personel sympatyczny pomocny i ogarnięty pierwsze wrażenie. Bardzo szybka i miła obsługa. Czas oczekiwania krótki przy sporej ilości klientów. Zamówiliśmy dania rybne i przyznam że były wyśmienite i fajnie przyrządzone. Cenowo jak dla mnie ok ale na pewno znajdą się osoby o innym przekonaniu. Polecam smacznie, szybko, fajny klimat i Mega obsługa.”
“Pyszne jedzenie w dobrej cenie, miła obsługa, miejsce bardzo sympatyczne godne polecenia.”
“Pyszne frytki, zimne piwko, czego chcieć więcej. Edit: do dzieciuchów. Jak wam dziewczynki nie pasuje to nie przychodźcie. Loooool”
“Pyszny kebab, swierze mięsko, dużo warzyw. Bardzo miła obsługa. Polecam”
“Fajne miejsce nad fajnym jeziorkiem Pyszne jedzenie pizza taka jaką chciałem Nie ustępuje tym z renomowanych pizzerni Cyklicznie wrócę w to miejsce I znowu jestem w Piknik Barze Deszczowa sobota a tam pyszna i aromatyczna pizza z pieca”
“Bardzo fajne miejsce, nawet na zwyczajne wino grzane w sobotę wieczorem. Wino dobre, słusznej porcji i do tego miła obsługa i dobra atmosfera. Polecamy!”
“Super jedzenie i obsługa. Polecam.”
“Świetny lokal, super atmosfera Państwo z obsługi sympatyczni i dowcipni. Jedzenie 5 z plusem pizza pachnącą czuć świeże składniki, kolega zamówił pite z kurczakiem i też sobie chwalił. Polecam”