Świetna kuchnia meksykańska w centrum Lublina, bardzo fajna kompozycja smaków, oryginalne salsy (pietruszkowa pycha!). Wege danie dobrze doprawione. Churrosy tak samo dobre jak w Hiszpanii. Porcje duże, spokojnie można się najeść. Ceny bardzo fajne, szczególnie picia. Przemiła i uważna obsługa. Wygląd i klimat podwórka przypadł mi do gustu. Z pewnością tu wrócę, będąc w Lublinie.
Zdjęcia
Opinie
-
Katarzyna Szepe ★★★★★
-
Kinga Krzysiak ★★★★☆
Dobre, chociaż moim zdaniem trochę za tłuste. Czuć, że produkty świeże. Niestety salsa ostra mimo tego, że byłam nastawiona na łagodną... Zdarza się. Na wejściu do prześwitu, za którym się znajduje czuć brzydki zapach ale to nie z tego baru. Pani bardzo miła. Lokal malutki więc mało stolików.
-
Marlena Kul ★★★★★
Bardzo bardzo dobre jedzonko burito takie jak powinno być, chyba najlepsze jakie jadłam. Dodatkowo miał obsługa. Jedyne do czego można się przyczepić salsa mango-habanero smaczna ale mało ostra. Edit. Super frytki
-
Wioletta Dudek ★☆☆☆☆
Piękny wystrój, szczególnie na zewnątrz, dużo miejsc, leżaki, huśtawki, świetna atmosfera. Czar pierwszego wrażenia prysł w momencie podania jedzenia na stół. Niestety nie wystarczy powiesić kolorowe czaszki na sciane, aby móc serwować kuchnię meksykańską. Kucharz chyba nigdy nie jadł nic meksykańskiego i nie ma pojęcia o tej kuchni. Począwszy od użytych produktów z puszki np mango i kukurydza (w momencie szczytu sezonu na kukurydzę świeżą), kończywszy na doborze składników. Cała, wielka marynowana słabej jakości jalapeno w taco, to nieporozumienie. Kurczak usmażony na patelni w przyprawie typu "do kebaba". Tortilla zrobiona ze zwykłej mąki kukurydzianej albo polenty, zamiast masy hariny, przez co nie da się jej jeść rękoma, bo się rozpada, nie jest plastyczna. Do tego zbyt duża ilość składników na tortilli, więc taco tylko wygląda z daleka jak taco, a nim nie jest, bo trzeba, o zgrozo je jeść widelcem. Salsy to dziwne pasty z surowych pomidorów bez smaku, nie mające nic wspólnego z salsami. Ogromne rozczarowanie, zdecydowanie nie dla osób, które poszukują smaków kuchni meksykańskiej.
-
Amelia Rafał ★★★★★
Świetne miejsce! Pierwszy raz miałam okazję spróbować kuchni meksykańskiej i nie zawiodłam się. Jedzenie przepyszne, porcje na prawde duże i ceny bardzo przystępne. Obsługa przemiła i pomocna, wszystko tlumaczy ;) dodatkowo dostalam dużego desperadosa w cenie małego;D Caly lokal faktycznie bardzo malutki, ale też klimatyczny. Można poczuc klimat, ciepło jak w Meksyku a i jedzonko grzeje od środka;) Zdecydowanie polecam! I na pewno jeszcze odwiedzę by spróbować innych pyszności:)
-
Kamil Guz ★★★★★
Właśnie skończyliśmy nasze Burrito z szarpaną wołowiną - było bardzo smaczne. Dużo mięsa, pyszne warzywa. Porcja wystarczyła aby się najejeść.. Klimatyczny lokal, latynoska muzyka, miła Pani z obsługi. Pierwsza wizyta w lokalu ale na pewno nie ostatnia. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Queso Mexican Bar?
Queso Mexican Bar znajduje się przy Świętoduska 4, 20-082 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Queso Mexican Bar?
Można skontaktować się z Queso Mexican Bar pod numerem +48 735 019 690
Jak można dotrzeć do Queso Mexican Bar?
Do Queso Mexican Bar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku