Przegląd katalogu
- 508 Łączna liczba firm
- 3.9 Średnia ocena
- 93% Z opiniami
- 79% Ze zdjęciami
Znaleziono 508 wyników
Przeglądaj baby stores w województwie Lubelskim. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 508 wyników w województwie Lubelskim. Średnia ocena 3.9/5 na podstawie 160,782 opinii i ocen.
“Sklep spożywczy niczym się nie wyróżnia od innych, jednak uratował życie spragnionych spacerowiczów w niedzielne upalne popołudnie, gdyż w okolicy nic innego nie było otwarte, z tego też powodu ocena maksymalna.”
“Bardzo dobrze zaopatrzony sklep i sympatyczny Pan z działu mięsnego.”
“Sklep mam po drodze więc często tu zaglądam. Szczególnie Lubię tu kupować wędliny i mięso bo zawsze jest świeże i zawsze jest coś w promocji. Lubię też bo jest darmowy podziemny parking na którym nie ma problemu z zaparkowaniem auta bo zawsze są jadłeś wolne miejsca parkingowe.”
“Polecam, sklep czysty, super obsługa szczególnie kierowniczki Pani Ania i Pani Wiktoria, bardzo miłe i pomocne. Zawsze pomogą znaleźć drożdże lub inne sprytnie ukryte artykuły spożywcze. Panie z mięsa nigdy nie robią problemu gdy ukroją 20g więcej sopockiej czy innego baleronu, poprostu odejmują. Warzywka ładniejsze niż od lokalnego rolnika! Polecam z całego Serca w takich miejscach aż chce się rano kupić bułeczki lub świeżutką seteczke.”
“W porządku miejsce spory parking ruch ok, trzeba brać bilet na parking”
“Kobiety także chcą kupować marynarki do pracy, a nie tylko bluzki do pępka. Traktujcie nas proszę poważnie. Dział biznesowy dla mężczyzn ogromny, a dla kobiet - nie istnieje. Nie wystarczy powiesić 3 marynarki, to nie jest funkcjonalny dział. Chcemy ubierać się jak prezeski, a nie jak britney spears.”
“Sklep jak i obsługa w porządku. Długo otwarte. Tylko pod sklepem stoją zawsze jakieś karyple i chcą łyknąć parówkę. zazwyczaj ci z saszetami i kaszkietowkami”
“Bardzo miła obsługa szczególnie pani Marzena!”
“Miła obsługa przy ladzie mięsno-wędlinowej. Pani z akcentem potrafi doradzić mięso i rozweselić klientów.”
“Jeśli leje a Ty nie masz parasola - śmiało wpadaj do Pepco!”
“Byłem pod wrażeniem względem zaopatrzenia.”
“Bardzo duży wybór artykułów spożywczych oraz części przemysłowych. Możliwość zamówienia większej ilości produktów w okresie okołoświątecznym co jest dodatkowym atutem. Bardzo atrakcyjne ceny i promocje. Niestety minusem jest parking, na którym nie mieści się zbyt wiele aut i parkowanie stanowi czasami problem.”
“Dnia 25.02.2025 około godz.19 byłyśmy w sklepie Pepco w Lubartowie. Jesteśmy bardzo zadowolone z obsługi personelu,Wielka empatia , życzliwość i miła obsługa pozostanie na zawsze w naszej pamięci. Zakupy tylko tam!!!!DZIĘKUJEMY !!!”
“Sklep dobrze zaopatrzony. Obsługa miła.”
“Szybkie zakupy, szybka płatność i dalej w drogę. Duży parking i lokalizacja blisko drogi to atuty.”
“Pani ola mimo plakietki „uczę się” świetnie sobie radzi. Super sklep”
“Stokrotka jak każdy inny spożywczak.”
“Fajny sklep, położony w dobrej lokalizacji. Ceny dość konkurencyjne, obsługa szybka i sprawnie. Serdecznie polecam.”
“Przemiła obsługa, duży wybór , można znaleźć naprawdę fajne rzeczy. Polecam!”
“Dobrze zaopatrzony sklep na stałe jak również w sezonowe produkty świąteczne. Można tu kupisz ozdoby świąteczne wyposażenie kuchni , łazienki, garderoby lub pokoju. Jak również zabawki i odzież dla dzieci. Jest tu również bielizna męska damska . Ceny nie są wygórowane. Przed sklepem jest parking duży i da się znaleźć wolne miejsce pomimo iż w tym miejscu jest targ warzywami i kilka innych sklepów. i”
“Pan Jarek Stelmach super gość polecam sklep Zamojska 37”
“Sklep fajny duży wybór produktów Świerże pieczywo ekspedientki mile duży wybór mięsny chodziłem do tego sklepu codziennie i serdecznie polecam”
“Bardzo lubię ten sklep bo ma ciekawy i atrakcyjny asortyment. Dużo gospodarstwa domowego w przystępnej cenie. Wszystko w sklepie jest dobre i świeże. Mięso i wędlina bardzo smaczne i zawsze świeże. Personel bardzo miły i pomocny. Polecam”
“Bardzo fajny sklep osiedlowy. Panie ekspedientki bardzo miłe. Zaopatrzenie na duży plus jest wszystko czego potrzeba , wiadomo ceny jak w osiedlowym sklepie wygórowane ale jest naprawdę znośnie :) polecam”
“Fajny sklep, znośne ceny, miła obsługa, świeże mięso zawsze można tu dostać”
“Sklep bardzo dobrze zaopatrzony. Miłe dziewczyny - nie uciekają przed klientem gdy szuka produktu ;). Świeże warzywka i dobre ceny na alko. Obecnie w promocji winko z Hiszpanii -Quinta. POLECAM ! Warto zajrzeć - inny asortyment niż w dyskoncie. 5*”
“Bardzo polecam ten sklep pieczywo zawsze świeże, cieplutkie no i pięknie wyłożone, spory wybór owoców, Pani Jola zawsze uprzejma, chętnie doradzi, uśmiechnięta aż miło się robi zakupy. Drobna uwaga lub prośba o zwiększenie rozmaitości pieczywa. .”
“Większa od Biedronek w mojej miejscowości, co sprawia, se zakupy robi się w niej całkiem "przyjemnie". Ceny takie jak w innych biedronkach (co wg mnie może być sprzeczne z sugestią konkurencji). Jak kiedyś będę w okolicy to na pewno wpadnę. Polecam ten sklep”