Sklep jest dobrze zaopatrzony i znajduje się w wygodnej lokalizacji. Panie pracujące na kasach są bardzo miłe i pomocne, co zdecydowanie poprawia komfort zakupów. Niestety, obsługa na dziale mięsnym pozostawia wiele do życzenia – zdarza się, że panie są nieprzyjemne i sprawiają wrażenie, jakby obsługa klienta była dla nich uciążliwa. Może przydałoby się dodatkowe szkolenie z zakresu kultury obsługi i manier, aby poziom obsługi klienta w sklepie był spójny.
Zdjęcia
Opinie
-
Andrzej ★★☆☆☆
-
Tomasz Małyska ★★☆☆☆
Niestety sklep tragedia pod względem obsługi tym bardziej towaru chleba brak non stop,jedna kasa jak w każdym miejscu niestety, kierownik brak słów i uwaga dopłata do paragonu za 26 groszy nawet sam sklep nie wie co to wielka szkoda bo nie mam bliżej nic lepszego na zakupy.
-
Justyna Ziemińska ★☆☆☆☆
Sklep jak sklep. Ale obsługa klienta to pomyłka . Obsługa na wedlinach ok . Ale problem to obsługa na kasie . Kasa przy stoisku alkoholowym . Co 2-3 dni zmiana pracowników , którzy nie mają wiedzy o obsłudze kasy. Brak znajomości kodów itd. Dziewczyną naprawdę się trzęsła że strachu,a została zostawiona na pastwę losu przez kierownika sklepu. Pani kierownik przyszła popatrzyła i poszła . Nie pomogła nawet dziewczynie w rozładowaniu kolejki. Kolejka około 20 osób i żadnej reakcji ze strony kierownika zmiany.
-
Gosia ★★★★★
Polecam, sklep czysty, super obsługa szczególnie kierowniczki Pani Ania i Pani Wiktoria, bardzo miłe i pomocne. Zawsze pomogą znaleźć drożdże lub inne sprytnie ukryte artykuły spożywcze. Panie z mięsa nigdy nie robią problemu gdy ukroją 20g więcej sopockiej czy innego baleronu, poprostu odejmują. Warzywka ładniejsze niż od lokalnego rolnika! Polecam z całego Serca w takich miejscach aż chce się rano kupić bułeczki lub świeżutką seteczke.
-
Michał Skwarek ★☆☆☆☆
Często robiłem zakupy w tym sklepie. Głównym produktem jaki kupowałem była kiełbasa olewnika. Do tej pory zawsze mi ją krojono tak jak prosiłem. Niestety dzisiaj pani z działu mięsnego oznajmiła mi, że ta kiełbasa jest za cienka i może mi ją dać tylko w kawałku. Powiedziałem, że do tej pory w tym sklepie jak i w innych nikt mi z TĄ kiełbasą nigdy nie robił problemu. Pani stwierdziła że to jakieś "dziwne zachowania" i mnie olała. Pozdrawiam młodą kadrę, gdyż oni nigdy mi problemów nie robili i kroili kiełbaskę jak prosiłem.
-
Ryszard Kawka ★★★★★
Na osiedlu pomimo wysokich cen sklep bardzo potrzebny.
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
To jest jakaś masakra jakie produkty zapewniacie klientowi i z jakiego one są źródła. Cały brokuł w środku w robakach...
-
Monika Żarkowska ★★★☆☆
Zauważam spore braki towarowe w zakresie produktów dostępnych za punkty. Dodatkowo akcja lojalnościowa- punkty ewakuuje. Trzeba zdobyć od kwietnia więcej punktów za bardziej wartościowy produkty oferowane w programie. Cena tych produktów także uległa znacznemu zwiększeniu.z przykrością stwierdzam, że inne sieci mają korzystniejsze oferty
-
Gabriela ★★☆☆☆
Pan na kasie źle wydał pieniądze zorientowałam się w drzwiach wyjściowych to stwierdził ze już odeszłam do kasy... pomyłka była około 7-8 zł... cóż dla jednych dużo dla innych malo.
-
Tomek Bosek ★★★★★
Sklep ok, choć często obsługa wybija zwykłego pomidora jako malinowego, a i cytryna czasem wyjdzie 8 zł za sztukę.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stokrotka?
Stokrotka znajduje się przy Paganiniego 23, 20-850 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stokrotka?
Można skontaktować się z Stokrotka pod numerem +48 818 889 200
Jak można dotrzeć do Stokrotka?
Do Stokrotka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku