Przegląd katalogu
- 284 Łączna liczba firm
- 4.4 Średnia ocena
- 95% Z opiniami
- 87% Ze zdjęciami
Znaleziono 284 wyników
Przeglądaj zrobić manicure w Krakowie, Małopolskie. Skorzystaj z tego katalogu, aby porównać oceny, opinie, zdjęcia, godziny otwarcia, adresy i dane kontaktowe. 284 wyników w Krakowie, Małopolskie. Średnia ocena 4.4/5 na podstawie 13,279 opinii i ocen.
“Jestem bardzo zadowolona z pedicure, moje stopy są miękkie, jak nowe:)”
“Przyjemna, komfortowa atmosfera. Wszystkie Panie dbają o to, żeby klientka czuła się zaopiekowana, zrelaksowana. Jeśli masz ochotę pogadać i wyżalić się z problemów - to dobre miejsce, ale jeśli tego dnia wszyscy cię wkurzają i nie chcesz z nikim gadać - dziewczyny to wyczują! Albo jeśli po prostu nie lubisz gadać w takim miejscu ;) Szczególnie polecam Weronikę! Od lat zajmuje się moimi paznokciami, moje paznokcie ją uwielbiają!”
“Polecam przeklinanie uszu u dzieci w tym miejscu. Szybko, bezboleśnie i sympatyczna obsługa. Koszt z kolczykami to 130 zł.”
“Pani Iwona rewelacyjnie dobiera kształt i kolor brwi do urody. Słucha uważnie i stawia na pierwszym miejscu preferencje klientki dzieląc się jednocześnie swoją koncepcją i uwagami. Jestem BARDZO ZADOWOLONA!!! To moja pierwsza wizyta i widząc efekt postanowiłam zostać klientką Pani Iwony - ma wyczucie, jest profesjonalna a zarazem w naturalny sposób swobodna i przyjazna a do tego posiada rewelacyjnie wyważony gust. Szczerze polecam.”
“Zdecydowałam się na zabieg usuwania brodawek na twarzy. Dermatolodzy nie chcieli się podjąć zabiegu ( za blisko oka, za mocno ukorzenione) a Pani Wiola bez zastanowienia wypaliła wszystkie 7 sztuk! Zdecydowanie polecam salon. Na pewno tam wrócę i skorzystam z innych rewelacyjnych zabiegów w tym salonie!”
“2 razy odwiedziłam salon i nigdy mnie nie zawiódł chodź P. Paulina miała nie lada wyzwanie by ogarnąć to co miałam na głowie :) zakład czysty miły i przyjemny :) Obsługa rewelacyjna :) więc z czystym sumieniem mogę go polecić :) produkty na 5 + obsługa na 5+ talent i umiejętności pań na 5+ szczególnie P. Pauliny która się ze mną męczyła :) Polecam Polecam Polecam! :)”
“Świetne miejsce, które poleciłam już wszystkim moim bliskim :) Chodzę na manicure, bywałam już u różnych dziewczyn i zawsze jestem zachwycona efektem. Paznokcie trzymają się u mnie pięknie trzy tygodnie, a wizyty zawsze są czystą przyjemnością. W NPlace pracują naprawdę kochane osoby, pełne pasji i kultury osobistej. Przy każdej wizycie dziewczyny proponują kawkę lub herbatę, zawsze chętnie pomogą w wyborze (ostatnio doradzono mi w wyborze manicure na wesele i był to w dziesiątkę!), a przy tym nie naciskają na rozmowę, jak to bywa w niektórych salonach. Na duzy plus też dostępność tv i filmów na Netflixie, pełen komfort!”
“Po pierwszej wizycie w salonie Pazmanii mogę śmiało stwierdzić, że jest to miejsce do którego będę z przyjemnością regularnie wracała. Piękne i czyste wnętrze, przyjemna atmosfera, ale co najważniejsze - manicure wykonany sprawnie i bardzo starannie. Pani Agata jest przemiła, potrafi doradzić w kwestii doboru kształtu paznokcia i koloru lakieru, a swoją pracę wykonuje perfekcyjnie. Miejsce godne polecenia dla osób, które szukają świetnie wykonanej usługi w dobrej cenie. Dodatkowo właścicielka dba o bezpieczeństwo (rękawiczki, maseczki, środki dezynfekujące). Szczerze polecam!”
“Niezmiennie od ponad 6 lat robię w Magji najlepsze paznokcie w Krakowie. Jakość usług zawsze jest na najwyższym poziomie – mani i pedi trzymają się perfekcyjnie do kolejnej wizyty. Dziewczyny pracują tylko na wysoko jakościowych produktach, mają ogromne wyczucie estetyki i potrafią wykonać zarówno klasyczne stylizacje, jak i najbardziej skomplikowane wzory. Profesjonalizm, czystość i super atmosfera – wszystko, czego można oczekiwać od idealnego salonu ❤️”
“Byłam już 3 raz i zawsze pełna profeska! Jestem z tych co umawiają się na ostatnią minutę i mimo, iż pani Kasia miała dużo klientów udało się jej mnie gdzieś wcisnąć. Pracuje bardzo sprawnie, a przy tym bardzo dokładnie. Polecam”
“Od dłuższego czasu chodzę do pani Anastazji na manicure i pedicure hybrydowy i jestem bardzo zadowolona! Paznokcie zawsze są pięknie wykonane, dokładnie i z dbałością o każdy detal. Pani Anastazja jest przemiła, profesjonalna i zawsze doradzi w wyborze koloru czy stylu. Serdecznie polecam każdemu!”
“W salonie robiłam makijaż permanentny ust i jestem bardzo zadowolona z efektu, zadowolona byłam już po pierwszym zabiegu, ale profesjonalna Pani Joanna zapowiedziała na korekcie, że ma być idealnie i drogie panie zaufałam i jest idealnie. Wyraźny kontur, cudny kolor i wreszcie mam usta o jakich nawet nie marzyłam. Do salonu trafiłam z polecenia, jestem bardzo zadowolona zarówno z usługi, jak i obsługi, cudowni ludzie tam pracują, szczerze polecam.”
“Polecam salon, ceny przystepne Pani Dominika to bardzo profesjonalna osoba, która badzo profesjonalnie podchodzi do Klienta. Jestem miłe zaskoczona ♥︎ Z ogromną uwagą słucha i doradza oraz dba o każdy szczegół stylizacji. Paznokcie są piękne oraz dopieszczone. Będę napewno wracała ♥︎”
“Jestem bardzo zadowolona z wizyty w Top Nails Spa! Pani stylistka paznokci wykonała swoją pracę perfekcyjnie – manicure wygląda pięknie i bardzo starannie. Duży profesjonalizm, dbałość o detale i miła atmosfera sprawiły, że na pewno wrócę ponownie. Gorąco polecam ten salon każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług!””
“To była już moja druga wizyta u Caden i po raz kolejny jestem absolutnie zachwycona. Podczas wizyty czuję się naprawdę wysłuchana – moje oczekiwania są brane pod uwagę, a do tego otrzymuję świetne, profesjonalne doradztwo, zwłaszcza w kwestii długości i kształtu fryzury. Korzystałam z usług wielu salonów, ale strzyżenie u Caden to zdecydowanie najlepsze, jakiego doświadczyłam. Fryzura nie tylko wygląda świetnie od razu po wyjściu z salonu, ale również przez wiele tygodni później – włosy świetnie się układają. Do tego panuje tu fantastyczna atmosfera, pełna serdeczności i pozytywnej energii. Z całego serca polecam i pozdrawiam!”
“Wiem, że moje paznokcie są w najlepszych rękach, chodziłam już do wielu stylistek, ale nikt tak nie zadbał o moje paznokcie jak Pani Sabina. Jej dokładność i profesjonalizm sprawiają, że są one niezniszczalne. Jestem zachwycona! Cudowne miejsce i usługi na najwyższym poziomie, do takiego miejsca chcę się wracać ☺️”
“Serdecznie polecam każdemu kto docenia profesjonalne podejście do klienta! Pani Kasia to Fryzjerka której można zaufać w 100%. Za każdym razem wracam mega zadowolony i odmłodzony :). Nie muszę tłumaczyć co i jak, fryzura zawsze perfekcyjna, broda perfekcyjnie okiełznana i wystylizowana. Szybko, miło, stylowo i przy użyciu najwyższej jakości specyfików! Serdecznie polecam.”
“Po raz kolejny byłam na zabiegach niwelujących zmarszczki, efekty znakomite, do tego manicure i pedicure. Cudowne wykonanie, z czystym sumieniem polecam”
“Pani Iryna świetnie podeszła do pierwszej wizyty fryzjerskiej naszego synka, bardzo dobrze zrozumiała o co nam chodzi i miała przez całe strzyżenie ciągły, świetny kontakt z małym klientem :) jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni z efektu i jestem pewien, że będziemy do niej wracali”
“Całym sercem polecam! Trafiłam do salonu Kobieteria poprzez bon podarunkowy. Pani Paulina przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i dobrała odpowiednio zabiegi oraz kosmetyki do mojej trądzikowej cery. Dzięki Pani Paulinie stan mojej skóry jest obecnie w super kondycji. Każda wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze!”
“Polecam wszystkim usługi w Beauty& Happy zabiegi wykonywane przez profesjonalny personel który przed każdą wizytą przeprowadza z klientem konsultacje i omawia przebieg całego zabiegu. Korzystam z ich usług kilka lat i nigdy się nie zawiodłam ,zarówno zabiegi kosmetyczne jak i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym poziomie . Pani doktor ,przemiła osoba wykonuje zabiegi w znieczuleniu . Za każdym razem miło mi tam wracać .”
“Dzisiaj po raz pierwszy odwiedziłam ten salon, ale na pewno nie ostatni. Pani Olga widać, że kocha to, co robi i wykonuje swoją pracę świetnie, paznokcie wykonane pięknie:)”
“Profesjonalnie wykonana usługa, zabie przyniósł mi ogromną ulgę, dodatkowa Pani Aleksandra jest bardzo pomocna i miła. Polecam”
“Bardzo starannie wykonane paznokcie i manicure i pedicure ze spa.”
“Z całego serca polecam!!! Miła atmosfera a przede wszystkim wspaniale wykonane paznokcie! Naprawdę byłam w szoku jak po 1.5 miesiąca (wiem… ale byłam miesiąc na wyjezdzie i nie miałam jak zrobić paznokci) stylizacja trzymała się bez zarzutów. Nigdzie nie odchodził mi lakier, czy żel, z czym wcześniej miałam zawsze problem, wyglądały po prostu idealnie (no może poza odrostem). Trwałość najlepsza z jaką dotychczas się spotkałam.”
“Bardzo polecam. Jestem po kilku wizytach - manicure, regulacja brwi oraz depilacja laserowa i z każdej usługi wychodzę w 100 % zadowolona. Duży plus za nie używanie frezarki! Panie są mistrzami kosmetologii, potrafią doradzić i udzielić pomocy. Sam salon jest czysty i miło urządzony.”
“Do salonu Oh My Nails trafiłam z polecenia koleżanki i to było najlepsze co mogło mi się przytrafić. Teraz sama mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie! Przyjdź sama a przekonasz się, że Pani Ania robi cudowne paznokcie. Wszystko jest starannie i dokładnie wykonane. I od razu uprzedzam, później będziesz musiała odpowiadać na pytania gdzie robiłaś takie piękne paznokcie :)”
“Polecam! Manicure i pedicure są wykonywane na najwyższym poziomie. Za każdym razem jestem zadowolona z usługi, paznokcie wyglądają idealnie. Podczas zabiegów mam pewność, że używane narzędzia są sterylne, a to dla mnie bardzo ważne.”
“Super miejsce szefowa potrafi rozwiązać każdy problem który zaistnieje dla korzyści klienta godne podziwu .Pierwszy raz paznokcie mają kształt wymarzony ….!”
“Kupiłem mamie na prezent zabieg i baaaardzo zadowolona. Polecam bardzo!!”