Bardzo miła obsługa, profesjonalne podejście i świetna jakość usług. Paznokcie wykonane starannie, widać duże doświadczenie i dbałość o detale. Salon czysty, zadbany, a atmosfera bardzo przyjemna. Na pewno wrócę!
Zdjęcia
Opinie
-
Wiktoria Laskowska ★★★★★
-
Martyna ★★★☆☆
Pedicure wykonany w porządku - bardzo dokładne opracowanie podeszwy. Malowanie hybrydą nie całkowicie idealne, tak na czwórkę z małym minusem. Niestety salon bardzo brudny :( estetyka i czystość salonu jest bardzo ważna - niestety tutaj totalnie leży. Dodam że byłam pierwszą klientką dnia (8 rano) więc nie były to zabrudzenia zrobione podczas pracy, których akurat nie było okazji sprzątnąć. Minus również za brak toalety dla klientów.
-
Aleksandra Goryczka ★☆☆☆☆
Nie mogę polecić tego salonu. Po kilku dniach od wykonania manicure hybrydowego, lakier na kciukach zaczął odpadać. Zgłosiłam to Pani właścicielce - w ramach darmowej wizyty naprawiono mi dwa paznokcie. Po kilku dniach po naprawie, znowu to samo... Pani właścicielka twierdziła, że paznokcie były nieodpowiednio trzymane w lampie - trzymałam paznokcie już w różnych lampach, różnych salonów, a nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji. Już nie wspominając o warstwie kurzu na lakierach przy stanowisku pracy - kompletny brak higieny. Rozumiem, że ceny usług są niskie i atrakcyjne, ale myślę, że mimo to nie warto. Nie po to wykonuję manicure hybrydowy, żeby naprawiać paznokcie co kilka dni...
-
Natalia Plekaniec ★★☆☆☆
Wielki plus za terminy last minute oraz przyjęcie mnie mimo spóźnienia. Niestety, muszę dać niską ocenę ze względu na jakość wykonania paznokci. Po kilku dniach paznokcie wyglądają jakby miały 2 tygodniowy odrost, a skórki po bokach są zalane. Żel jest niewyrównany i pofałdowany. Forma do przedłużania nie została poprawnie założona, a żel od spodu jest niewyrównany. Co więcej, na paznokciach są kropki powstałe w wyniku złego wtarcia pyłku, a nawet zamalowane strzępki.
-
Joanna A ★☆☆☆☆
Nie polecam tego salonu. Byłam na pedicure i oto jaki efekt końcowy w cenie około 100 zł... Pani wykonujaca pracę nawet nie zapytała czy wszystko okej, czy jestem zadowolona, nawet nie powiedziała, że już koniec i siedziałam jeszcze 5 minut na fotelu aż sama musiałam zapytać.
-
Beata Łoś ★★★★★
Jestem zachwycona! Obsługa była bardzo miła i profesjonalna, a atmosfera w salonie była relaksująca i przyjemna. Moje paznokcie nigdy nie wyglądały tak dobrze - zabieg był wykonany z dużą precyzją i dokładnością. Dodatkowo, salon był bardzo czysty i zadbany, co jest dla mnie bardzo ważne. Gorąco polecam ten salon każdej osobie, która szuka profesjonalnej obsługi i relaksu podczas zabiegu manicure i pedicure.
-
Maria Nowak ★★★★★
Salon manicure i pedicure, którym miałam przyjemność odwiedzić, jest absolutnie fantastyczny! Obsługa była bardzo profesjonalna i uprzejma, a atmosfera w salonie była relaksująca i przyjemna. Udało mi się w pełni zrelaksować podczas zabiegów, a efekt końcowy moich paznokci przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam ten salon każdemu, kto pragnie zrelaksować się i zadbać o swoje paznokcie w profesjonalnym i przyjemnym otoczeniu.
-
renata karas ★★☆☆☆
Byłam w tym salonie pierwszy raz i jestem zadowolona z wykonanej pracy Pani stylistki od paznokci , ale sam salon to żenada !! Strasznie brudno ! Liście na kwiatku opadały od ciężkości kurzu słoiczki z lakierami jak i całe biurko strasznie brudne pod nogami miałam kępki włosów pewnie resztki po jakimś strzyżeniu a wszystkie Panie siedzą i patrzą w telefony ! Atmosfera również mało przyjemna ! Byłam tam ponad dwie godziny i słychać było chyba tylko jakaś muzykę puszczona z telefonu .. wygląd czasów PRL !! Dawno nie widziałam takiego salonu w dodatku w takim miejscu !!
-
Dorota Lupa ★★★★★
Bardzo polecam. Dobrze, że są jeszcze takie fajne miejsca w Krakowie, gdzie można nie za miliony zrobić świetny manicure. Na zdjęciu moje świąteczne poznokcie, wykonane starannie i szybko na mojej ulubionej bazie proteinowej.
-
Ania Talach ★☆☆☆☆
O ile pedicure super to uzupełnienie paznokci żelowych to tragedia. Paznokcie nierówne, krzywo spiłowane, na jednej ręce za krótkie, po prostu mało estetyczne. Z Panią stylistka ciężko było dojść do porozumienia ze względu na "brak czasu" bo juz następna klientka mimo wcześniejszego umówienia wizyty na manicure french, brak możliwości wyrównania różnicy w długości. Przykre nie wrócę i muszę szukać innego salonu gdzie precyzja i podejście do klienta będą na wyższym poziomie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kościuszki 17?
Kościuszki 17 znajduje się przy Tadeusza Kościuszki, Zwierzyniec, 30-105 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kościuszki 17?
Można skontaktować się z Kościuszki 17 pod numerem +48 664 880 430
Jak można dotrzeć do Kościuszki 17?
Do Kościuszki 17 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku